0
0

چگونه پروژه سئو بگیریم؟

1806 بازدید
روش کسب پروژه سئو

اگر به دنبال روش های کسب پروژه سئو هستید به طور حتم می دانید سئو چیست و حال به دنبال کسب درآمد از آن هستید. پیشنهاد می شود مقاله کسب درآمد از سایت با کمترین بودجه را مطالعه نمایید تا در صورتی که بودجه زیادی ندارید از طریق سایت بتوانید کسب درآمد کنید.

نحوه کسب پروژه سئو

اگر پس از آموزش سئو بتوانید در یک شرکت مشغول به کار شوید شاید دیگر نیازی به کسب پروژه سئو نداشته باشید اما اگر علاقه مند به فریلنسری داشته باشید مقاله نحوه کسب پروژه سئو می تواند برای شما مفید باشد. توجه داشته باشید که در این مقاله سعی کرده ایم به طور واقع بینانه به این موضوع بپردازیم.

کسب پروژه سئو از طریق سایت های فریلنسری

سایت های فریلنسری هرکدام مزایا و معایب خود را دارند و ما قرار نیست این موضوع را بررسی کنیم و این موضوع بر عهده شماست. ما شما را با این سایت ها آشنا می کنیم تا بتوانید از طریق آن ها به درآمد برسید. لازم به ذکر است که ممکن است با شناخته شدن و انجام یک پروژه در این سایت ها شرکت ها با شما به طور بلند مدت همکاری کنند.

ابتدا به سراغ سایت پارس کدرز می رویم. سایت پارس کدرز یکی از سایت ها در حوزه فریلنسری است که می توانید پروژه های متفاوتی را انجام دهید. پارس کدرز مورد توجه فریلنسر ها و کارفرما های زیادیست که این امر موجب شده تا بتوانید بهتر کسب درآمد کنید. از طریق این لینک می توانید در پارسکدرز ثبت نام کنید.

سایت های دیگری نیز برای کسب درآمد از طریق فریلنسری وجود دارند. کارلنسر نیز یکی از آن هاست. سایتی که قدمت زیادی ندارد اما با فعالیت خوب و سایت مناسبی که دارد به سرعت توسط کاربران و کارفرمایان شناخته شد. ما از طریق دو سایت نام برده فریلنسر مناسب برای پروژه خود پیدا کردیم که هر دو از این نظر مناسب هستند. پس شما هم می توانید برای دریافت پروژه اقدام کنید.

دو سایت دیگر برای کسب درآمد سایت های پونیشا و ژاکت سرویس هستند. این سایت ها نیز برای فریلنسر ها مناسب هستند اما ژاکت سرویس تمرکز فعالیتش بر روی سرویس های تعریف شده توسط فرلنسر هاست. برای مثال فریلنسر می تواند یکی از خدمات و سرویس هایی را که انجام می دهد در این سایت تعریف کند تا کارفرمایان بر اساس خواسته هایشان سرویس ها را مشاهده کنند.

پونیشا نیز یکی از قدیمی ترین سایت ها و شناخته شده ترین سایت ها در این حوزه است که همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد. این سایت نیز به دلیل محبوبیتی که دارد کارفرمایان زیادی به آن مراجعه می کنند. پیشنهاد می شود در صورتی که می خواهید از سایت های فرلنسری استفاده کنید پونیشا را نیز در برنامه خود قرار دهید.

حضور در گروه های تلگرامی سئو و طراحی سایت

این مورد را خیلی نمی توان به یک راه یا روش کسب پروژه سئو دانست، اما به هر حال می تواند برای شما درآمدی به همراه داشته باشد. در این گروه ها بسیاری از کارفرمایان برای رفع ایرادات سئویی و سایت خود حضور دارند. با حضور در این گروه ها و رفع مشکلات آن ها، خود را با آن ها آشنا می کنید.

اختیاری: برای کسب پروژه بیشتر نیز می توانید یک کانال تلگرامی داشته باشید تا با محتوا گذاری در آن خود را بیشتر به افراد معرفی کنید. آکادمی پاراگراف در رشد کانال شما نیز می تواند همراه شما باشد و اگر نیاز به خرید ممبر تلگرام داشته باشید می توانید از طریق ممبر پروکسی، ممبر پاپ آپ و ممبر اد اجباری اقدام به افزایش کاربران خود کنید.

حضور در شبکه های اجتماعی برای کسب پروژه سئو

در بخش قبل به تلگرام اشاره کردیم اما با حضور در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین و اینستاگرام و فعالیت در آن ها خود را به سایر افراد معرفی می کنید؛ از این طریق بسیاری از شرکت ها و کارفرمایان به سراغ شما خواهند آمد. البته لازم به ذکر است که تولید محتوا برای لینکدین و اینستاگرام متفاوت است. در لینکدین مخاطبین شما متخصصین سئو است و شما باید مطالب کاملا تخصصی و چالش برانگیز را منتشر کنید.

سعی کنید در لینکدین پست های چالش برانگیز منتشر کنید اما در اینستاگرام باید به سوالات کاربران مبتدی پاسخ دهید و محتوای شما باید از ابتدای سئو باشد تا با دانش شما آشنا شوند.

تماس با سایت های صفحات پایین تر

یکی دیگر از روش هایی که می توانید پروژه کسب کنید تماس با سایت هاییست که در صفحات پایین تر گوگل هستند است. برای ارتباط با این سایت های می توانید از طریق ایمیل، پیام و یا تماس تلفنی اقدام کنید. این روش کمی سخت شاید به نظر برسد اما ممکن است بتوانید چند پروژه دریافت کنید و پس از به نتیجه رساندن آن مبلغ سئو را افزایش دهید. البته لازم به ذکر است که برای این کار باید بدانید سئو سایت پزشکی، سئو سایت صنعتی، سئو سایت فروشگاهی، سئو سایت خدماتی و … با یکدیگر متفاوت است.

اگر در یک حوزه تخصص دارید در همان حوزه به دنبال دریافت پروژه باشید.

کسب پروژه سئو از طریق معرفی

یکی از تجربیات خود این بود که توانستیم با رضایت مشتریان خود مشتریان جدید بدست بیاوریم. تمام پروژه های سئو در تهران نیست بلکه در تمام شهر های ایران شما می توانید با پروژه های سئو رو به رو شوید. در این راه شما تنها با کسب رضایت کارفرمایان خود باعث می شوید تا آن ها در دوستان و اطرافیان خود شما را معرفی کنند.

سعی کنید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید تا پروژه سئو در شیراز، اصفهان، قم، مشهد و سایر شهر های ایران را بدست بیاورید.

کسب پروژه سئو از طریق سایت شخصی

سایت شخصی یکی از روش های کسب پروژه سئو است. داشتن یک سایت شخصی دو مزیت دارد؛ مزیت اول آن داشتن یک نمونه کار است که کارفرمایان پس از بررسی سایت شما به شما اعتماد کنند و مزیت دوم آن دیده شدن از طریق سایت است. می توانید از طریق لوکال سئو یا سئو محلی پروژه های متعدد کسب کنید.

با استفاده از کیوورد ریسرچ مناسب کلمات مناسب را بیابید و سعی کنید در کلمات زیادی رتبه های مناسب را بدست بیاورید. این کار حداقل به کارفرما نشان می دهد که شما سئو داخلی را به خوبی مسلط هستید.

یک روش دیگر برای دیده شدن انتشار محتوا در سایت هایی نظیر ویرگول است. این سایت ها به دلیل اعتبار بالا باعث می شود محتوای شما بهتر دیده شوند. پس پیشنهاد می شود در این وبسایت ها نیز محتواهای با ارزش و با کیفیتی منتشر کنید.

روش کسب پروژه سئو از طریق دیوار و شیپور

کسب پروژه سئو از طریق دیوار و شیپور نیز امکان پذیر است. برای این امر باید توضیحات کاملی را در بخش توضیحات دیوار و شیپور بنویسید تا کارفرمایان بتوانند با تخصص شما آشنا شوند. ابتدا این کار را در استان خود انجام دهید. دیوار و شیپور برای کارفرمایان و شما عزیزان این قابلیت را فراهم کرده اند. لازم به ذکر است که توضیحات شما در انتخاب شما تاثیر گذار است اما یک نکته مهم این که به هیچ عنوان بزرگ نمایی نکنید.

چگونه اعتماد کارفرما را بدست بیاوریم؟

برای بدست آوردن اعتماد کارفرما چند کار را می توانید انجام دهید. لطفا این موارد را با دقت مطالعه کنید.

یک رزومه بروز و خوب داشته باشید

داشتن یک رزومه می تواند کارفرما را با دانش و تخصص شما بهتر آشنا کند و تصمیم گیری آن را بهتر کند. در رزومه خود توانایی ها و همچنین خصوصیات فردی مانند کار تیمی را ذکر کنید تا بسیاری از کارفرمایان که خصوصیات اخلاقی شما برایشان مهم است بتوانند شما را بهتر بشناسند. لطفا خواهشا در نوشتن مهارت های خود بزرگ نمایی نکنید.

اطلاعات مفید از کارفرما بگیرید

دریافت اطلاعات مفید و سوال های به جا موجب می شود کارفرما متوجه شود دانش و اطلاعات شما کافیست. پیشنهاد می شود در صحبت های خود محکم و با اراده باشید و پیش از دریافت پروژه مطالعه کرده باشید. 

در دسترس باشید

همیشه در دسترس باشید و به سرعت پاسخ کارفرما را بدهید. پاسخ گویی مناسب و به موقع در کارفرما احساس اعتماد و تاثیر گذاری بیشتری می گذارد. راه های ارتباطی مناسب را در اختیار کارفرما قرار دهید.

داشتن یک سایت شخصی مزیت است

پیش تر گفتیم که داشتن یک سایت شخصی موجب دیده شدن شما می شود، اما تنها مزیت سایت شخصی این نیست. داشتن سایت شخصی حس اعتماد بیشتری به کارفرما القا می کند.

صداقت با کارفرما

به عنوان یک تجربه شخصی باید عنوان کرد که هنگامی که در یک پروژه قسمتی از کار را نمی توانستم انجام دهم با صحبت با کارفرما آن را به یک فریلنسر سپردیم و نتیجه آن نیز مثبت بود. نه تنها این کار موجب شد پروژه انجام شود بلکه کارفرما به صورت طولانی با بنده همکاری کرد. پیشنهاد می شود همیشه با کارفرما صادق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18996
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چگونه پروژه سئو بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.