0
0

سئو در تهران

ما در آکادمی پاراگراف خدمات متنوعی برای کسب و کار های کوچک و بزرگ را ارائه می دهیم. اگر به دنبال خدمات سئو در تهران هستید مجموعه پاراگراف می تواند نیاز کسب و کار شما را رفع کند. تیم ما در تمام مسیر در کنار شما خواهد بود.

منتورینگ سئو

مشاوره سئو

Teaching-

آموزش سئو

مدیریت پروژه سئو

سئو در مسیر افزایش ترافیک سایت و فروش بیشتر به شما کمک می کند. اما در این مسیر باید به درستی قدم بردارید. ما متناسب با نیاز شما خدمات متنوعی را ارائه می کنیم تا قدم به قدم مراحل را درست پیش بروید. این خدمات با پشتیبانی قوی همراه بوده و در هر مرحله در کنار شما خواهیم بود.

میلاد جوان مجیدی متخصص سئو

میلاد جوان مجیدی

خدمات سئو در تهران با آکادمی پاراگراف

منتورینگ سئو

منتورینگ سئو مناسب افراد و کسب و کارهایی است که زمان و افراد لازم برای کار بر روی سایت خود را دارند. در این حالت شما می توانید با هزینه کمتر از خدمت منتورینگ آکادمی پاراگراف استفاده نمایید تا نقشه راه و استراتژی را دریافت کرده و با مدیریت و پشتیبانی میلاد جوان مجیدی ترافیک سایت خود را افزایش دهید.

در این سرویس تیم آکادمی پاراگراف در کنار شما خواهد بود و در زمینه های مختلفی به شما کمک می کند.

خدمات مجموعه پاراگراف در سرویس مینتورینگ شامل تدوین استراتژی، برنامه ریزی مدون، کمک به هدف گذاری، تحلیل سایت و رقبا، تحلیل سرچ کنسول و کمک به لینک سازی می شود.

مشاوره سئو

مشاوره سئو مناسب کسب و کارهایی است که برای ادامه مسیر نیاز به راهنمایی و نقشه راه دارند یا در مسیر پیشرفت با یک مانع مواجه شده اند. ما با بررسی سایت شما و تحلیل رقبا راهکار های عملی و مناسبی را در اختیارتان قرار می دهیم. 

پس از جلسه مشاوره می توانید فیلم جلسه را به صورت کامل دریافت کنید و پس از پایان جلسه از یک ماه پشتیبانی رایگان برخوردار شوید. در صورتی که از سرویس مشاوره ما استفاده کنید تخفیف ویژه برای سرویس منتورینگ دریافت خواهید کرد.

مدت زمان بررسی سایت شما یک الی دو هفته است و پس از آن جلسه به صورت آنلاین برگذار می شود.

برای بررسی سایت شما نیاز به دسترسی به سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس است.

آموزش سئو

آموزش سئو آکادمی پاراگراف به صورت آنلاین و خصوصی برای متقاضیان برگذار می شود. در صورت نیاز به دوره می توانید دوره سئو وبسیما استفاده کنید. آموزش سئو آکادمی پاراگراف به صورت غیر حضوری(آنلاین)، خصوصی یا نیمه خصوصی است و محتوای جلسات توسط فیلم ضبط و در اختیار شما قرار می گیرد.

از مزایای دوره آکادمی پاراگراف می توان به 6 ماه پشتیبانی بر روی پروژه و پاسخ دهی مادام العمر اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

مدیریت سئو سایت شما

اگر تمایل دارید سئو سایت شما به بهترین شکل انجام شود و یا اینکه زمان کافی برای مدیریت سایتتان را ندارید ما در کنار شما خواهیم بود. دوستانی که تسلطی به وردپرس نیز نداشته باشند به صورت رایگان وردپرس، مدیریت آن و کلیه آموزش ها را دریافت می کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

پشتیبانی توسط میلاد جوان مجیدی متخصص و مدرس سئو انجام می شود.

فیلم جلسه مشاوره در سایت قرار می گیرد و لینک آن برای کارفرما ارسال می شود.

سئو در تهران

کسب و کار ها در هر سطحی می توانند برای افزایش ترافیک ارگانیک سایت خود اقدام کنند. مجموعه پاراگراف با ارائه خدمات متنوع تلاش می کند تا نیاز هر کسب و کاری را رفع کند. آکادمی پاراگراف به عنوان یک شرکت سئو در تهران آماده همکاری با بیزینس های کوچک و بزرگ در تمام نقاط پایتخت است. اگر کسب و کار شما به صورت خدماتی است و مشتریان شما در شهر بزرگ تهران قرار دارند می توانید با تماس با از خدمات سئو لوکال یا سئو محلی بهره مند شوید.

آشنایی با پاراگراف

سایت آکادمی با هدف آموزش و ارائه خدمات در دیجیتال مارکتینگ شروع به فعالیت کرده است و در این راه توانسته در کنار کسب و کار های متعددی باشد. مجموعه پاراگراف در حوزه سئو با شرکت ها در شهر های مختلف همکاری داشته است. با چندین سال تجربه در زمینه سئو و بازاریابی محتوا موفق به پیشبرد پروژه های مهمی شده است. در هر شهر و استانی که باشید تیم پاراگراف در کنار شما خواهد بود. اگر از شهر هایی مانند شیراز، قم یا اراک هستید می توانید از طریق صفحات مخصوص به آن ها اقدام نمایید.

سئو در قم

سئو در شیراز

سئو در اراک