0
0

سئو در تهران

آموزش سئو در تهران

آموزش سئو در تهران توسط آکادمی پاراگراف به دو صورت انجام می شود. دوره آموزشی آنلاین و کارآموزی سئو که بر اساس نیاز شما تعیبه شده است. (برای انتخاب روی گزینه مدنظر کلیک کنید)

خدمات سئو در تهران

سئو شما را به هزاران کاربر متصل میکند و آکادمی پاراگراف به عنوان یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در این راه به شما کمک خواهد. خدمات آکادمی پاراگراف در حوزه سئو در استان تهران شامل موارد زیر میشود: (برای انتخاب روی گزینه مدنظر کلیک کنید)

در آکادمی پاراگراف خدمات زیادی ارائه می شود که می تواند نیاز شما را رفع کند. آکادمی پاراگراف یک سایت فعال سئو در قم است و خدمات غیر حضوری ارائه می دهد. از قسمت بالا بر روی خدمات مورد نیاز خود کلیک نمایید. لازم به ذکر است که با جستجو کلیدواژه های سئو در شیراز، سئو در اصفهان و … می توانید از خدمات سایت پاراگراف در استان های دیگر دیدن کنید.

 

 

آموزش سئو در تهران + وردپرس (رایگان)

آموزش بهینه سازی سایت در تهران از خدمات آکادمی پاراگراف است که به صورت غیر حضوری صورت می گیرد. افراد، سازمان ها و شرکت های خصوصی می توانند در صورت تمایل جهت آموزش سئو برای خود اقدام کنند. این آموزش ها در چند جلسه و به صورت کامل ارائه می شود. اشخاص حقیقی هم می توانند برای ثبت نام در کلاس های خصوصی از طریق فرم انتهایی صفحه درخواست خود را برای آموزش خصوصی ثبت نام کنند. این آموزش ها به صورت مجازی برگزار می شود. در صورتی که قصد یادگیری سئو با هزینه کمتر را دارید پیشنهاد ما به شما مقالات ماست که در سایت قرار دارد. 

 

 موارد زیر در جلسات ارائه می شوند:
 • استراتژی سئو
 • چک لیست سئو
 •  تولید محتوا
 • سئو محتوا
 • سئو تصاویر
 • کیوورد تارگتینگ
 • الگوریتم های گوگل
 • آنالیز رقبا
 • سئو داخلی
 • سئو خارجی
 • ابزار های سئو
 • سئو فروشگاهی
 • سئو انواع سایت ها
 • گوگل آنالیتیک
 • گوگل سرچ کنسول
 • لینک بیلدینگ و لینک سازی لایه ای

مدرس دوره کیست؟

مدرس دوره آموزش سئو در تهران، میلاد جوان مجیدی متخصص و مشاور سئو است. با توجه به همکاری با شرکت ها و سایت های متفاوت مباحث دوره بر اساس دانش روز سئو و تجربیات چندین پروژه آماده شده است.
پس از پایان دوره آموزشی پشتیبانی توسط شخص مدرس انجام می شود.

پشتیبانی آموزش های به صورت مادام العمر است و ما همیشه پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود. پس از پایان دوره یک دوره 6 ماهه در یک پروژه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید نتیجه بهتری را تجربه کنید.

آموزش های آکادمی پاراگراف همراه با پشتیبانی اختصاصی و متفاوت همراه است که یک هدیه ویژه به شما اهدا خواهد شد. پس از پایان دوره دانشجویان روش های کسب درآمد و پروژه گیری را آموزش دیده اند.

پس از پایان آموزش ها می توانید در بازار کار پروژه های متعددی را دریافت کنید. بسیاری از افراد در پایان آموزش ها به شرکت ها و برند ها معرفی می شوند.

کارآموزی سئو در تهران

اگر به هر دلیل علاقه به شرکت در دوره آموزش سئو ندارید می توانید در دوره کاراموزی سئو در تهران شرکت کنند. در این دوره کارآموزی می توانید تمام فعالیت های سئو را به صورت کاملا عملی انجام دهید. ابتدا مباحث تئوری با شما آموزش داده می شود و پس از آن شما شروع به فعالیت های عملی بر روی پروژه ها خواهید کرد. در این دوره وردپرس و استفاده از آن نیز به شما آموزش داده می شود.

مواردی که در دوره کارآموزی آموزش و انجام خواهید داد:

تولید محتوا
کیوورد ریسرچ
آموزش وردپرس
سئو محتوا
لینک سازی داخلی
رپورتاژ نویسی
لینک سازی خارجی
کار با ابزار های سئو
سئو فنی
تسلط به آنالیتیک
تسلط به سرچ کنسول
کار در پروژه های متفاوت

یکی از مزایای دوره کارآموزی سئو آکادمی پاراگراف این است که پس از پایان دوره کارآموزی شما توسط ما به سایر شرکت ها و برند ها معرفی خواهید شد و یا در پروژه های ما مشارکت خواهید کرد.

ارائه خدمات سئو در استان تهران

پروژه سئو در تهران

پروسه سئو یک پروسه ساده و کم هزینه نیست و نیاز به زمان و هزینه زیادی دارد. یک شرکت سئو یا یک متخصص سئو خوب می تواند با هزینه کمتر و روش های اصولی تر فرآیند سئو را برای شما بهبود بخشد. اما اگر به دنبال یک شرکت سئو در تهران هستید مجموعه پاراگراف می تواند یک گزینه خوب برای شما باشد. برای دریافت مشاوره تلفنی و همچنین ارتباط با ما فرم انتهایی صفحه را تکمیل نمایید.

مجموعه پاراگراف با تجربه فعالیت در چندین پروژه می تواند کسب و کار شما را به رشد در فضای وب برساند. اگر چنانچه نیازه به دریافت مشاوره یا فعالیت طولانی مدت به صورت منتورینگ دارید در خواست خود را هنگام تکمیل فرم ذکر نمایید. 

 

 مشاوره و منتورینگ

مشاوره سئو در تهران

مشاوره سئو آکادمی پاراگراف به شما کمک می کند ایرادات سایت را شناخته و راه حل های بهبود سئو سایت خود را دریافت کنید.

برای مشاوره وب سایت شما در بازه یک تا دو هفته بررسی می شود و پس از آن یک جلسه آنلاین برگذار خواهد شد. برای دریافت مشاوره و آنالیز سایت در قم بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

منتورینگ سئو در تهران

منتورینگ سئو به معنای نظارت بر پروژه و کمک به بهبود فعالیت شماست که این نوع فعالیت مناسب افرادیست که بر روی سایت خود کار می کنند یا مجموعه هایی که درون سازمان خود افرادی برای سئو سایت دارند. از این رو هزینه شما برای مدیریت پروژه کمتر می شود و در تمام طول راه یک مشاور و همراه را کنار خود دارند.

آموزش سئو در تهران برای سازمان ها و شرکت ها

اگر چنانچه نیازمند آموزش سئو برای کارمندان خود هستید، پیشنهاد ما آموزش سئو سازمانی برای شماست. در این جلسات در کنار آموزش ها و مباحث سئو، جلسه پرسش و پاسخ، مشاوره و آنالیز سایت خواهیم داشت. پس از پایان دوره یک ماه به صورت منتورینگ در کنار شما خواهیم بود. لطفا برای ثبت در خواست خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

لازم به ذکر است که تعداد جلسات بسته به جلسات پرسش و پاسخ و همچنین آموزش ها متفاوت خواهد بود و بابت جلسات بیشتر هزینه ای دریافت نمی شود.

مدرس دوره کیست؟

مدرس دوره آموزش سئو سازمانی در تهران، میلاد جوان مجیدی متخصص و مشاور سئو است که در زمان تحصیل در رشته نرم افزار به دیجیتال مارکتینگ و سئو وارد و فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به همکاری با شرکت ها و سایت های متفاوت مباحث دوره بر اساس دانش روز سئو و تجربیات چندین پروژه آماده شده است. این تجربیات بر اساس نوع بیزینس و سایت شرکت مذکور با جزئیات بررسی و آموزش داده می شود.

از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال نموده و پس از آن منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود. در صورت تمایل می توانید ساعات پیشنهادی خود را برای تماس در قسمت توضیحات ذکر نمایید.

 

فرم درخواست

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد