0
0

سئو سایت پزشکی

سئو سایت های پزشکی

سایت های پزشکی یکی از حساس ترین سایت ها در فضای مجازی هستند که گوگل نیز برای این سایت ها حساسیت بیشتری را در نظر می گیرد. مجموعه پاراگراف می تواند به پزشکان و صاحبین سایت های پزشکی در افزایش ترافیک و مراجعه کننده کمک کند. چنانچه تمایل به همکاری با ما را دارید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

همکاری با آکادمی پاراگراف

آکادمی پاراگراف می تواند به پزشکان در راستای جذب مخاطب هدف بیشتر کمک کند. در صورتی که تنها نیاز به یک جلسه مشاوره دارید می توانید درخواست خود را از صفحه مشاوره سئو ارسال کنید.

سئو سایت های پزشکی

سئو سایت پزشکی با توجه به میزان رقابت و اهمیت محتوا کمی سخت و نیازمند دقت بیشتر است. گوگل نیز میزان اهمیت محتوای پزشکی را می داند. محتوای پزشکی به دلیل بازی با جان انسان توسط گوگل با دقت زیادی بررسی می شود. اهمیت محتوا نباید تنها برای ربات های گوگل باشد بلکه به نوعی محتوا سایت خود را منتشر کنید که کاربران پس از خواندن محتوای شما اطلاعات درست و صحیحی را دریافت کنند.

برای تولید محتوا در حوزه پزشکی نیاز است یا از رفرنس های معتبر استفاده شود و یا شخصا خود دکتر برای محتوا وقت بگذارند (پیشنهاد می شود که شخص خانم/آقا دکتر برای محتوای سایت وقت بگذارند). حال که با اهمیت محتوا در سئو سایت پزشکی آشنا شدید باید بدانید رقابت در این سایت ها بسیار زیاد است؛ از این رو، باید فاکتور های دیگر سئو نیز با جدیت دنبال شود.

هزینه سئو سایت پزشکی

سایت های پزشکی به دلیل رقابت بالا و همچنین سختی در تولید محتوا هزینه بیشتری نسبت به اکثر حوزه های کاری دارند. برای استعلام قیمت سئو سایت پزشکی می توانید با ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که سختی در رشته های پزشکی متفاوت بوده و هدف سایت نیز می تواند متفاوت باشد از این رو یک قیمت واحد برای سئو سایت پزشکی وجود ندارد.

 در ادامه به موارد پر اهمیت در سئو سایت پزشکی اشاره خواهیم کرد.

تعیین هدف و استراتژی در سئو سایت

هر وبسایت با هدف و دلیلی متفاوت طراحی و ایجاد می شود. سایت های پزشکی نیز با اهداف مختلفی نظیر، برندینگ، افزایش مراجعه کننده و سلامت جامعه طراحی می شوند. از این رو بر اساس هدف سایت استراتژی متفاوتی چیده می شود که نتیجه مناسب با آن را بتوان کسب کرد.

پیش از شروع پروژه در سئو نیاز به استراتژی است. 

سئو داخلی در سایت های پزشکی

در سئو تمام سایت ها سئو داخلی و سئو محتوا حائز اهمیت هستند به همین دلیل نمی توان این دو را تنها در سایت های پزشکی مهم دانست. میزان اهمیت این دو به شکلی است که چنانچه در سایت خود این موارد را به درستی انجام نداده اید، نباید به سراغ سئو خارجی و یا لینک سازی بروید.

در ابتدای راه از طریق سئو داخلی و محتوا اقدام به جذب مخاطب کنید. برای این امر به طور کامل باید سئو داخلی و سئو محتوا را آموزش ببینید.

موبایل فرندلی بودن سایت

در حال حاضر موبایل فرندلی بودن یک سایت بسیار مهم است و در هر حوزه ای سایت را برای دستگاه های موبایلی بررسی می کنند. در سایت های پزشکی به دلیل اینکه افراد در لحظه ای موضوع و مشکل خود را در گوگل جستجو می کنند این اهمیت بیشتر نیز هست. تمام صفحات مانند مقالات، لندینگ ها و صفحاتی مانند ثبت نوبت و تماس با ما باید به خوبی در دستگاه های موبایلی نمایش داده شود.

کیوورد ریسرچ یا تحقیق کلمه کلیدی در سئو سایت پزشکی

در تمام حوزه ها و پروژه ها یکی از کارهای مهم کیوورد ریسرچ است که انتخاب های دقیق سئو مستر را می طلبد. اما در حوزه پزشکی ممکن است کیوورد هایی که بر اساس جستجو کاربران یافت می شود از لحاظ پزشکی صحیح نباشد و اطلاعات نادرستی را به کاربران بدهد؛ از این رو بسیار مهم است که چه کیوورد هایی انتخاب شود و بر اساس آن محتوا تولید شود. مجموعه پاراگراف می تواند پروژه ها در امر کیوورد ریسرچ نیز کمک کند.

 سئو محلی یا لوکال سئو برای سئو سایت پزشکی

یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش در سئو سایت فروشگاهی سئو محلی است. اما لوکال سئو تنها مناسب سایت های فروشگاهی نیست. در سایت های پزشکی نیز نیاز است از این استفاده شود تا مراجعین بتوانند پزشک مورد نیاز خود را در منطقه خود پیدا کنند. این پروسه برای طرفین بسیار مفید واقع می شود.

سئو خارجی در سئو سایت پزشکی

سئو خارجی همیشه حساس و مهم است. در پزشکی نیز همین مورد صدق می کند. به طور کل برای فعالیت های خارج از سایت دقت زیادی می طلبد که پیشنهاد می شود انجام ندهید و این موارد را به متخصصین بسپارید. حتی رپورتاژ که بسیاری آن را سئو کلاه سفید طلقی می کنند خطرناک بوده و می تواند تاثیرات منفی بر سایت شما بگذارند.