0
0

سئو خارجی چیست؟

640 بازدید
سئو Off page

سئو خارجی به کلیه اقداماتی گفته میشود که خارج است سایت انجام میشود اما پر خطر و پر از ریسک است و بدون متخصص انجام دادن آن پیشنهاد نمیشود. در ادامه مقاله در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد. 

سئو خارجی (سئو off page)

سئو خارجی را نمیتوان به سادگی آموزش داد و حساسیت و ریسک آن باعث میشود که طی فرآیندی دقیق این کار صورت بگیرد. سئو خارجی فعالیت هاییست که شما خارج از سایت خود انجام میدهید. برای مثال بک لینک ها و رپورتاژ ها سئو off page به شمار می آیند. آنچه مهم است میزان طبیعی بودن آن است چون گوگل سئو خارجی را زیاد دوس ندارد و نسبت به آن حساس است.

در سئو خارجی سعی کنید از سایت های معتبر و درست لینک بگیرید که این کار هم نیاز به شناخت و آشنایی با ابزار های سئو دارد و قبل از شروع کار به اندازه کافی مطالعه کنید. برای شروع لینک سازی باید صبر کرد تا حداقل 3 ماه از تاسیس سایت گذشته باشد و سپس بعد از آن شروع به رپورتاژ و بکلینک کنید. با توجه به الگوریتم سند باکس باید مدت 3 ال 6 ماه برای نتیجه گیری صبر کنید. 

سئو off page با اینکه پر ریسک است و نیاز به دقت است اما نتیجه خوبی دارد که نمیشود از آن چشم پوشی کرد. برای نوشتن یک رپروتاژ نکاتی را باید رعایت کرد که در مقاله چگونه رپورتاژ بنویسیم توضیح داده شده است.

روش های سئو خارجی

در سئو خارجی روش هایی وجود دارد که میتوانید برای سایت خود لینک سازی یا برندینگ را اعمال کنید. اولین روش رپورتاژ است که مجموعه پاراگراف نیز در این زمینه میتواند به شما کمک کند. در صفحه مربوط به خدمات بکلینک میتوانید قیمت های فعالیت های رپورتاژی ما بر اساس ویژگی های مختلف را مشاهده کنید. رپورتاژ شاید شامل هزینه برای شروع کار باشد اما بهترین روش و صحیح ترین آن است.

رپورتاژ

با وجود اینکه رپورتاژ یکی از بهترین و تاثیر گذار ترین روش هاست اما رپورتاژ نویسی و لینک دادن در آن و همچنین انتخاب سایت مناسب از موارد مهمیست که باید به آن توجه کرد. سایتی که در آن رپورتاژ را قرار میدهید باید به سایت شما مرتبط باشد اما سایت هایی با محتوای خبری میتواند مستثنا باشد. هنگام انتخاب سایت برای ارسال رپورتاژ به دامین آتوریتی سایت منتشر کننده توجه کنید.

داشتن رپورتاژ و لینک های فالو به خودی خود کافی و خوب نیستند و نشان دهنده عدم طبیعی بودن فعالیت شماست که در این مورد نیاز است شما به سایر نکات لینک سازی دقت فرمائید.

بک لینک فالو

لینک ها فالو و نو فالو هستند و هر کدام برای ساخت لینک برای وب سایت ما نیاز هستند. لینک های فالو تمام ارزش و اعتبار سایت لینک دهنده یا صفحه لینک دهنده را به صفحه یا سایت مقصد میدهند. از این رو سایت های خبری و مقاله ای از طریق رپورتاژ و لینک فالو کسب درآمد میکنند. لینک های فالو از وبسایت هایی با اعتبار بالا برای شما اعتبار و نتیجه بهتری نیز دارند. برای دریافت لینک فالو میتوانید از بلاگ های فارسی هم استفاده کنید.

بک لینک نو فالو

لینک های نو فالو تفاوت اساسی با لینک های فالو دارند. لینک های نو فالو توسط کاربران دیده میشوند اما توسط ربات های گوگل نادید گرفته میشوند و این باعث میشود اعتبار و ارزش صفحه مبدا به مقصد منتقل نشود. پس با این حساب لینک های نو فالو چه ارزشی دارند؟ برای آشنایی بیشتر در مورد لینک های نو فالو مقاله لینک های نو فالو و انواع آن را مطالعه کنید.

لینک های نو فالو شاید ارزشی را منتقل نکنند اما لینک سازی را طبیعی جلوه میدهند. فرض کنید با شخصی بازی پر یا پوچ را بازی میکنید. قطعا اگر هر دو دست پر یا پوچ باشند طبیعی نیست و زمانی این بازی به روال طبیعی ادامه خواهد داشت که یک دست پر و یک دست پوچ باشد. در لینک سازی هم اگر تمام لینک ها فالو باشند طبیعی نخواهد بود پس در کنار لینک های فالو به لینک های نو فالو هم نیاز خواهید داشت. 

تکنیک های سئو خارجی

در سئو خارجی همانند سئو داخلی باید نکاتی را رعایت کرد. عدم رعایت این نکات بدان معناست که شما فعالیتی طبیعی نداشته و گوگل بر سایت شما حساس میشود و ممکن است سایت شما پنالتی هم شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=15374
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سئو خارجی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.