0
0

ممبر پاپ آپ

170,000 تومان800,000 تومان

شناسه محصول: sku-popup دسته:

ممبر پاپ آپ تلگرام چیست؟

شاید ابتدا هنگام خرید ممبر تلگرام از پس از شنیدن اسم این نوع جذب کاربر از خود این سوال برایتان پیش بیاید که ممبر پاپ آپ یعنی چه؟ ممبر پاپ آپ تلگرام یکی از بهترین روش های جذب کاربر برای مدیران گروه و کانال است. در این روش کانال شما به کاربر نمایش داده می شود تا پس از مشاهده کانال شما در آن عضو شوند. کاربران کانال یا گروه شما را در یک باکس خواهند دید تا انتخاب کنند عضو کانال شما بشوند یا خیر. این روش بر خلاف دو روش ممبر اد اجباری و ممبر اد قفلی کاربر برای شما کاربر جذب می کند. در دو روش نام برده به صورت اجباری کاربر در کانال شما عضو خواهد شد.

در روش های اجباری نیز روش ممبر اد اجباری ریزش زیادی دارد اما ممبر پاپ آپ مانند روش اد قفلی از ریزش کمی بر خوردار است. میزان ریزش کاربران در این روش نیز کم بوده و تا حدی به شما وابستگی دارد. با توجه به اینکه کانال و یا گروه شما در یک باکس به کاربران نمایش داده می شود تا در صورت دلخواه به عضویت آن در بیایند ریزش و ترک کاربران در این نوع کم است. اما اگر در این بین محتوای شما ارزش کافی برای کاربر را نداشته باشد امکان ترک کانال وجود دارد.

در روش های ممبر اختیاری به جز روش پاپ آپ روش ممبر پروکسی هم وجود دارد که هزینه بیشتری نسبت به این روش دارد. به طور کلی روش های اختیاری بازدهی بیشتری برای کانال شما خواهد داشت. پیشنهاد می شود در صورت خرید روش های اجباری به صورت مکمل از روش های اختیاری نیز استفاده نمایید.

در روش ممبر پاپ آپ بنر شما به کاربران از طریق تلگرام های غیر رسمی کانال شما نمایش داده می شود و این کاربران از این طریق و به دلخواه به کانال شما اضافه خواهند شد. پیشنهاد می شود ممبر پروکسی را هم مشاهده کنید.

چرا ممبر پاپ آپ بخریم؟

اگر محتوای این صفحه را مطالعه کرده باشید متوجه شده اید که ممبر پاپ آپ چیست و چه مزایایی دارد. این روش جذب ممبر به دلیل اختیاری بودن و همچنین مقرون به صرفه بودن می تواند یک انتخاب مناسب باشد. از بین دو روش ممبر پاپ آپ و ممبر پروکسی کیفیت کاربران ممبر پروکسی ممکن است بیشتر باشد اما هزینه بالاتری را باید پرداخت کنید. پیشنهاد می شود از دو روش یک بار استفاده کنید تا روش مناسب خود را بهتر انتخاب کنید.

خرید ممبر پاپ آپ تلگرام

جهت خرید ممبر پاپ آپ تلگرام کافیست مقداری که نیاز دارید را بر اساس تعداد انتخاب نمایید. پس از آن با شما تماس گرفته می شود و یا می توانید از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید. حتی پیش از خرید ممبر پاپ آپ تلگرام می توانید از پشتیبانی ما بهره مند شوید.

پیشنهاد می شود برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین قیمت ها کانال تلگرامی آکادمی پاراگراف برای جذب ممبر را دنبال کنید.

کانال خرید ممبر تلگرام پاراگراف

 

توضیحات تکمیلی

تعداد

1000, 2000, 3000, 4000, 5000

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ممبر پاپ آپ”

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.