0
0

ممبر پروکسی تلگرام

(دیدگاه 1 کاربر)

180,000 تومان1,250,000 تومان

شناسه محصول: sku-sponser دسته:

ممبر پروکسی یا اسپانسری پروکسی یکی از چندین روش جذب مخاطب در تلگرام است. اما چرا این روش یکی از بهترین آن هاست؟ همه به دنبال بیشترین بازدهی از کانال خود هستند و هرکدام از روش ها مزایای خود را به همراه دارند. اگر برای خرید ممبر تلگرام با سایر روش ها آشنایی ندارید پیشنهاد می شود نگاهی به هرکدام بیاندازید.

ممبر پروکسی تلگرام چیست؟

پس از محدودسازی تلگرام عموم افراد برای دسترسی به تلگرام علاقه به استفاده از نرم افزار های دور زدن این محدود سازی نداشتند و به پروکسی های تلگرام روی آورند. این پروکسی ها در ابتدا رایگان بودند اما یک بستر مناسب برای تبلیغات و معرفی کانال شدند. در روش ممبر پروکسی تلگرام کاربران پس از اتصال به پروکسی کانال شما را مشاهده خواهند کرد و در صورت نیاز عضو کانال شما می شوند. به این روش اسپانسری پروکسی نیز می گویند؛ زیرا شما اسپانسر یک پروکسی خواهید شد تا به رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد.

این روش یکی از روش های جذب مخاطب به صورت اختیار است که مشابه به ممبر پاپ آپ کاربران به داخواه وارد کانال شما خواهند شد. از لحاظ اختیاری بودن ممبر اسپانسری تلگرام عملکرد بهتری نسبت به پاپ اپ دارد. در این 100٪ کاربران واقعی و فعال هستند زیرا پس از مشاهده کانال شما تصمیم به عضویت در آن می گیرند. ممبر پروکسی در دو نوع وجود دارد که تضمینی و ساعتی است.

ممبر پروکسی در بین کاربران با عنوان حامی پروکسی و یا اسپانسر پروکسی شناخته می شود

ممبر ساعتی پروکسی تلگرام

همانطور که گفته شد ممبر پروکسی دارای دو حالت است. در روش ممبر پروکسی ساعتی تلگرام کانال شما به مدت ساعت خریداری شده نمایش داده می شود. در این روش تعداد کاربران جذب شده به کانال و محتوای شما وابسته است. این روش برای کانال نوپا پیشنهاد نمی شود. این روش پس از یک ساعت یا 90هزار اتصال به اتمام می رسد. از این رو پیشنهاد می شود اگر به تازگی کار خود را شروع کرده اید از روش تضمینی استفاده نمایید.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که اگر کانال شما کیفیت بالایی دارد و محتوای خوبی را منتشر می کنید از گزینه 200 هزار کاربر استفاده نمایید تا در یک ساعت به کاربران بیشتری نمایش داده شود. پلن های ما برای اتصال 90 و 200 هزار تایی یک ساعته و دو ساعته است که بر اساس نیاز خود می توانید انتخاب نمایید.

ممبر تضمینی پروکسی تلگرام

در روش ممبر تضمینی پروکسی، بر اساس میزان کاربر انتخاب شده به کانال شما اضافه خواهد شد. در این روش کانال شما به عنوان اسپانسر پروکسی تلگرام نمایش داده می شود تا میزان کاربری که انتخاب کرده اید وارد کانال شود. از این رو اگر 1000 کاربر را انتخاب نمایید به صورت تضمینی به شما همین مقدار کاربر اضافه خواهد شد. این روش مناسب هر کانال و گروهی است. پیشنهاد می شود در صورتی که کانال نوپا یا تازه تاسیسی دارید، از این روش استفاده نمایید تا بهترین کاربران به شما اضافه شوند. این کاربران کاملا واقعی و فعال هستند. برای افزایش تعداد کاربران می توانید از روش های دیگری مانند ممبر اد قفلی استفاده نمایید.

پیشنهاد ممبر اد قفلی برای کانال هایست که در کنار کاربران واقعی می خواهند تعداد کاربران خود را افزایش دهند و از تبلیغات کسب درآمد کنند. قطعا اگر تمام کاربران شما از روش هایی اختیاری باشد واقعی تر بوده و کیفیت بیشتری دارند.

ریزش ممبر پروکسی

در روش های جذب مخاطب و تبلیغات تلگرامی شما پس از جذب کاربر با ریزش آن ها مواجه خواهید شد اما علت آن کیفیت پایین کاربران دریافتی نیست. پس از جذب مخاطب باید محتوا مناسب و اندازه را تولید کنید تا کاربرانی که به عضویت کانال شما درآمده اند از محتوای شما راضی باشند. عدم رضایت آن ها منجر به خروج از کانال شما خواهد شد.

چگونه کاربر بیشتری را جذب کنیم؟

در روش هایی مانند اسپانسر پروکسی تلگرام یا ممبر پروکسی تلگرام مواردی چون لوگو، میزان کاربران، محتوا کانال و حتی بیوگرافی کانال شما در جذب مخاطب تاثیر گذار است. برای بهبود جذب کاربر پست های جذاب و دستچین خود را پیش از تبلیغات و خرید بارگذاری کنید. پیش از خرید لوگو و بیوگرافی خود را بهتر کنید تا تاثیر بیشتری نیز داشته باشد.

تفاوت اسپانسر پروکسی و پاپ آپ چیست؟

در روش ممبر پروکسی کانال شما به افراد بیشتری نمایش داده می شود و این کاربران در تلگرام اصلی نیز خواهند بود چون از طریق پروکسی ها نمایش داده می شود. اما در مقابل در روش پاپ آپ کانال شما به کاربران کمتر و تلگرام های غیر رسمی نمایش داده می شود.

خرید ممبر پروکسی یا اسپانسر تلگرام

برای ثبت سفارش اسپانسر پروکسی تلگرام از طریق سایت اقدام نمایید و منتظر بمانید تا با شما ارتباط بر قرار شود. ما با شما تماس خواهیم گرفت و خرید شما را نهایی خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حامی پروکسی می توانید با ما در ارتباط باشید.

توضیحات تکمیلی

ممبر پروکسی

تضمینی – 500 کاربر, تضمینی – 1000 کاربر, تضمینی – 2000 کاربر, تضمینی – 3000 کاربر, ساعتی – 1 ساعت 200 هزار کاربر, ساعتی – 1 ساعت 90 هزار کاربر, ساعتی – 2 ساعت 200 هزار کاربر, ساعتی – 2 ساعت 90 هزار کاربر

1 دیدگاه برای ممبر پروکسی تلگرام

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مریم

  پیشنهادتون برای اسپانسر پروکسی 1 ساعته هست یا دو ساعته؟

  • میلاد جوان مجیدی

   وقت بخیر
   بر اساس بودجتون می تونید انتخاب کنید
   اگر هم تعداد کاربر مد نظرتون هست از ممبر پروسکی تضمینی استفاده نمایید.