0
0

ممبر اد قفلی

(دیدگاه 2 کاربر)

140,000 تومان680,000 تومان

شناسه محصول: sku-tmlock دسته:

صاحبین کانال های تلگرامی همیشه به دنبال افزایش کاربران خود هستند و خرید ممبر تلگرام تنها یکی از روش های جذب مخاطب است. ممبر اد قفلی یکی از روش های جذب ممبر اجباری است که قیمت مناسبی دارد.

ممبر بدون ریزش چیست؟

ممبر بدون ریزش (ممبر اد قفلی) یکی از روش های جذب مخاطب است که به افزایش کاربران کانال تلگرامی شما کمک می کند. در این نوع جذب کاربر به صورت اجباری به کانال شما عضو می شود و نمی تواند از آن خارج شود. این مورد باعث شده تا ریزش آن کم باشد. ممبر اد قفلی را می توان ممبر بدون ریزش نام گذاری کرد. روش های متنوعی برای افزایش ممبر تلگرام وجود دارد که اد قفلی و اد اجباری دو نوع از آن است. کاربرانی که در این روش وارد کانال شما می شوند از طریق تلگرام های غیر رسمی وارد شده اند.

در این روش کاربر تنها با پاک کردن برنامه تلگرام فرعی خود از کانال شما خارج می شود. در بیشترین حالت 20 درصد از کاربران از کانال شما خارج خواهند شد. این مورد در مقایسه با ممبر اد اجباری بسیاری کمتر است. با توجه به این که در این روش کاربران به صورت اجباری وارد کانال می شوند و امکان خروج ندارند نمی شود، آن را به عنوان بهترین روش برای جذب ممبر تلگرام دانست. اگر یک کانال فروشگاهی دارید که روش های دیگر را پیشنهاد می کنیم.

در مقابل روش های جذب اختیاری مانند ممبر پاپ آپ ریزش کمی به صورت کلی دارند که علت آن ورود کاربر به اختیار خود است. شاید آن روش ها هزینه بیشتری داشته باشد اما به طبع برای شما بازدهی هم دارد. ممبر اد قفلی را می توان ممبر صفر ریزش نام گذاشت.

خرید ممبر اد قفلی

خرید ممبر بدون ریزش مناسب افرادیست که یک کانال جدید راه اندازی کرده اند و تمایلی به داشتن کاربران فیک ندارند. واقعی بودن و ریزش پایین این نوع ممبر آن را برای بسیاری مناسب می سازد. پیشنهاد می شود برای رشد کانال خود از روش های بهتری استفاده نمایید و از این روش در کنار آن ها استفاده کنید.

لطفا پس از خرید ممبر اد قفلی منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود.

چرا ممبر اد قفلی بخریم؟

ممبر اد قفلی مناسب کانال ها و گروه های تازه تاسیس است اما تنها برای آن ها مفید نیست. پس از خرید ممبر پروکسی یا ممبر پاپ آپ که کاربران مفیدی برای شما به همراه دارند می توانید از ممبر اد قفلی برای بالا بردن تعداد کاربران خود استفاده نمایید. با خرید ترکیبی شما هم کاربران مفید و فعال را دریافت کرده اید و هم تعداد کاربران را افزایش داده اید.

پیشنهاد می شود برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین قیمت ها کانال تلگرامی آکادمی پاراگراف برای جذب ممبر را دنبال کنید.

کانال خرید ممبر تلگرام پاراگراف

توضیحات تکمیلی

تعداد

1000, 2000, 3000, 4000, 5000

2 دیدگاه برای ممبر اد قفلی

دیدگاه خود را بنویسید
 1. رها

  من ممبر اد قفلی خریدم بسیار راضیم.

 2. موسی

  در کنار ممبر اد قفلی چی پیشنهاد میدید؟

  • میلاد جوان مجیدی

   ممبر پاپ آپ براتون میتونه موثر باشه.