0
0

ممبر اد اجباری

100,000 تومان450,000 تومان

اگر چنانچه بیش از مقدار مذکور نیاز دارید تعداد آن را افزایش دهید.

شناسه محصول: sku-tmcompulsive دسته:

برای جذب مخاطب در تلگرام روش های متفاوتی وجود دارد که همه به دنبال بهترین و کم هزینه ترین آن هستند. روشی که کاربران واقعی به همراه داشته باشد.

ممبر اد اجباری چیست؟

ممبر اد اجباری یکی از چند روش جذب کاربر کانال است که مشابه به ممبر اد قفلی است. در روش ممبر اد اجباری کاربر پس از نصب نسخه های دیگری از تلگرام به کانال شما اضافه یا جوین می شود که از حضور در کانال شما اطلاعی نخواهد داشت مگر آنکه در لیست چت ها و کانال های خود کانال شما را مشاهده کند.

در این روش امکان افزایش بازدید محتوا شما نیز هست اما طبیعتا به اندازه سایر روش ها نیست و ممکن است کاربر از کانال خارج شود. اما ممبر اد اجباری در دو نوع است که با یکدیگر متفاوت هستند. 

در روش اول ممبر کاربر پس از اضافه شدن به کانال شما یا جوین شدن، نوتیفیکیشنی مبنی بر عضویت دریافت می کند که ممکن است از کانال شما خارج شود. اما در روش دوم که نام آن مخفی یا هیدن است کار نه تنها هیچ اعلان یا نوتیفیکیشنی دریافت نمی کند بلکه کانال شما برای او مخفی خواهد بود. در این روش کاربر از کانال شما لفت نخواهد داد و یکی از روش های ممبر بدون ریزش است.

تفاوت روش معمولی و هیدن در چیست؟

در روش هیدن کاربر از کانال شما خارج نمی شود زیرا در لیست چت های آن قرار ندارد و از عضو بودن در کانال شما ناآگاه است. این موجب می شود تا بازدید شما نیز افزایش نیابد اما در روش معمولی کاربر کانال شما را می بیند و ممکن است از آن خارج شود که ریزش خواهید داشت یا از کانال شما خوشش آید که در نهایت برای شما بازدید خواهد داشت. خرید ممبر اد اجباری معمولی و خرید ممبر اد اجباری هیدن در سایت پاراگراف امکان پذیر است.

تفاوت ممبر اد اجباری و ممبر اد قفلی

خرید ممبر تلگرام موجب افزایش کاربران یک کانال خواهد شد اما میزان ریزش آن نیز حائز اهمیت است. در روش اد قفلی کاربر با پاک کردن تلگرام فرعی خود از کانال شما خارج می شود اما در روش اد اجباری پس خروج دیگر به کانال جوین نخواهد شد. تنها در روش اد اجباری هیدن کاربر از دیدن کانال شما محروم خواهد بود که برای شما هیچ افزایش بازدیدی به همراه ندارد.

اگر به دنبال کاربرهای فعال و بهتری هستید روش های دیگر را پیشنهاد می کنیم. روش های اختیاری به شما کاربرانی را می دهد که فعال هستند و باعث افزایش بازدید کانال شما نیز می شوند. روش های ممبر پروکسی و ممبر پاپ آپ هردو روش های جذب اختیاری هستند. به طور کلی این نوع مخاطب بیشتر پیشنهاد می شود زیرا برای شما بازدید به همراه خواهد داشت و در کنار آن ها از این روش های ممبر اجباری استفاده نمایید.

خرید ممبر اد اجباری

همانگونه که گفته شد پیشنهاد می شود در کنار خرید ممبر اد اجباری از سایر روش ها نیز خریداری نمایید و تنها به این روش بسنده نکنید. اگر به دنبال ممبر با کیفیت و فعال هستید ممبر پروکسی به شما پیشنهاد می شود که خرید این دو روش می توان هم کاربر فعال برای شما داشته باشد و هم تعداد کاربران شما را افزایش دهد. پس از خرید می توانید با تلگرام ما در ارتباط بوده و یا منتظر تماس ما باشید.

پیشنهاد می شود برای اطلاع از تخفیف ها و آخرین قیمت ها کانال تلگرامی آکادمی پاراگراف برای جذب ممبر را دنبال کنید.

کانال خرید ممبر تلگرام پاراگراف

توضیحات تکمیلی

تعداد

1000, 2000, 3000, 4000, 5000

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ممبر اد اجباری”

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.