به مناسبت سال جدید با هر خرید بالای 300 هزار تومان 20 درصد مبلغ خرید به کیف پول شما برگشت داده می شود.
به مناسبت سال جدید با هر خرید بالای 300 هزار تومان 20 درصد مبلغ خرید به کیف پول شما برگشت داده می شود.
0
0

بلوبانک چیست؟

15234 بازدید
بلو بانک چیست؟

بانک های ایرانی تمام تلاش خود را می کنند تا با تکنولوژی پیش روند و در ایران خدمات الکترونیکی را ارائه دهند در صورتی که چندیست استارتاپی با رویه جدید پا به عرصه بانکداری گذاشته است. بلو بانک بانکی تمام الکترونیکی و بدون شعبه!! در ادامه به بلو بانک چیست؟ و چگونه کار میکند؟ پاسخ خواهیم داد.

درباره بلوبانک

بلوبانک یک بانک تمام الکترونیکی و بدون شعبه است و در اواخر سال 1398 با همه گیری ویروس کرونا شروع به کار کرد. این استارتاپ با هدف حذف فرم های کاغذی و نیاز مشتریان راه اندازی شده است و صرفا امکانات خاصی را ارائه نمیدهد. این بانک اولین نمونه نئو بانک در ایران است و با شعار بانک ولی دوست داشتی به فعالیت خود ادامه میدهد.

مدتیست بلوبانک با تغییر رویه به صورت مستقل فعالیت نمی کند و به عنوان نئوبانک سامان به فعالیت خود ادامه می دهد.

لینک دانلود بلو بانک در انتهای صفحه قرار دارد.

 

دریافت کد معرف بلوبانک (کد دعوت بلوبانک)

MFFY5Y

کد معرف بلوبانک

کد معرف خود را در نظرات قرار دهید.

ثبت رایگان کد معرف برای بلوبانک

کد معرف خود را در بخش نظرات وارد نمایید.

 

نئو بانک چیست؟

نئو بانک به معنی بانکداری الکترونیکی و بدون شعبه بر بستر موبایل است. بانکداری در کشور های توسعه یافته و ایران شکل جدیدی به خود گرفته و صنعت مالی دگرگون شده است. نئو بانک ها با هدف حذف مراحل سخت کاغذ بازی و افزایش سرعت در روند کار ها در بین کاربران مورد استقبال قرار گرفت. اما بانکداری دیجیتالی را با بانک داری به صورت سنتی که به شیوه الکترونیکی هم خدمات میدهند اشتباه نگیرید. نئو بانک ها با مزایای رقابتی بیشتر توانسته اند در رقابت با بانکداری سنتی پیشتاز باشند.

بلوبانک چگونه کار میکند؟

تمامی سپرده ها در بلو بانک نزد بانک سامان نگهداری میشود و مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. ما بین بانک سامان و بلوبانک قراردادی امضا شده که تا زمان استقلال این استارتاپ تحت نظارت این بانک باشد و با سرمایه گذاری بانک سامان در این استارتاپ به عنوان یکی از سهامداران این نئو بانک شناخته میشود. ابتدای شماره کارت های بانک بلو (۸۶ – ۶۲۱۹) است که مربوط به بانک سامان است. همچنین این بانک به شبکه های شتاب و شاپرک متصل است و تمامی تراکنش ها از طریق سوییچ های بانک سامان انجام میشود. مواردی که بلو در وبسایت خود منتشر کرده است:

روند افتتاح حساب در این بانک کاملا الکترونیکی و از طریق اپلیکیشن این استارت آپ صورت میگیرد و در صورت تایید شما در همان ابتدا درخواست دریافت کارت بانکی خود را میدهید. تمام این روند به صورت رایگان انجام می شود و شما برای افتتاح حساب نیاز به واریز هیچ وجهی ندارید.

آیا بلوبانک قانونی است؟

در یک کلام بله؛ بانک مرکزی مجوز های لازم برای فعالیت را به بلو بانک نداد و بانک سامان به عنوان یک شریک تجاری در کنار اولین نئو بانک ایرانی ایستاد. حساب بانکی شما در حال حاضر به عنوان یک سپرده در بانک سامان ثبت می شود. اولین نئو بانک ایرانی سختی های زیادی را بر دوش خواهد کشید. پس از آن قوانین برای سایر نئو بانک ها ساده تر خواهد بود. 

افتتاح حساب در بلوبانک

سوال دومی که در ذهن همه شکل میگیرد، “چگونه در بلوبانک ثبت نام کنیم؟” یا “چگونه در بلوبانک حساب باز کنیم” است؟ که طبق مراحل زیر پیش روید تا بتوانید در این بانک حساب باز کنید.

برای ثبت نام بلوکارت بانک سامان، ابتدا وارد سایت https://blubank.sb24.ir شوید و بسته به سیستم عامل گوشی خود نرم افزار مورد نظر را دانلود کنید. (البته قطعا در حال حاضر دستگاه های اپلی از وب اپلیکیشن ها استفاده میکنند). پس از نصب نرم افزار قدم به قدم با مراحل زیر پیش روید.

روش ساخت حساب در بلو بانک ساده است و تنها نیاز به کارت ملی دارد. در صورتی که نرم افزار را باز کنید در پایین صفحه با دو گزینه مواجه میشوید. در سمت راست گزینه “باز کردن حساب” و در سمت چپ “حساب بلو بانک دارم” را مشاهده میکنید. با کلیک بر روی بازکردن حساب با توضیحی کوچک رو به رو میشوید که در این مرحله میتوانید از گزینه “شروع” برای افتتاح حساب استفاده کنید.

همانطور که در عکس شماره یک میبینید مراحل ساخت حساب کاربری به شما نشان داده میشود. با پذیرفتن شرایط و ضوابط و انتخاب گزینه “ادامه” عکس شماره دو را مشاهده میکنید. در این صفحه با وارد کردن شماره تلفن خود کد تایید برای شما ارسال خواهد شد.

** نکته حائز اهمیت این است که در هنگام وارد کردن شماره تلفن در نظر داشته باشید که سیم کارت باید به نام خودتان باشد در غیر اینصورت در مراحل آتی حساب شما تایید نخواهد شد.

در مرحله بعد (عکس سوم) کد ارسالی را وارد کرده تا عکس شماره چهار را مشاهده کنید. با پیگیری ما متوجه شدیم، برای ساخت حساب در بلوبانک باید یک معرف داشته باشید. در صورتی که کد معرف را وارد کنید از شما شماره تلفن ثابت و کد پستی دریافت میشود. همچنین با وارد کردن کد پشت کارت ملی و اپلود عکس کارت ملی از شما میخواهند یک جمله را گفته و فیلم آنرا اپلود کنید.

در آخر طی 2 ساعت آتی چنانچه اطلاعات و هویت شما تایید شود پیامی مبنی بر تایید شما برای شما ارسال میشود. این مراحل را به دلیل رعایت موارد امنیتی به توضیح بسنده کردیم.

 

در آخر شما میتوانید با انتخاب رنگ کارت خود طی 15 روز کاری بلوکارت خود را دریافت کنید. در تصاویر زیر کارت ارسال شده و بسته بندی آن را مشاهده میکنید در روی آن شعار این بانک یعنی بانک ولی دوست داشتنی نوشته شده است. پس از تایید کارت از صفحه کاربری خود میتوانید کد دعوت بلو بانک یا کد معرف بلوبانک خود را به سایرین بدهید.

چگونه حساب بلوبانک را حذف کنیم؟

برای بستن حساب بلوبانک با آخرین تب رفته و گزینه حساب بانکی را انتخاب نمایید. پس از آن می توانید بستن حساب را انتخاب کنید.

بلوبانک زیر نظر کدام بانک است؟

بلوبانک اولین نئو بانک ایرانی است که به صورت مستقل فعالیت می کند؛ اما به دلیل عدم دریافت مجوز در حال حاضر با بانک سامان به عنوان شریک تجاری فعالیت دارد. سپرده ها در حال حاضر در بانک سامان ثبت می شود. سامان خود یکی از معتبر ترین و پیشرو ترین بانک ها در بانکداری الکترونیک است.

کارت دریافتی ما به رنگ سبز بود اما شما میتوانید رنگ های قرمز و آبی هم سفارش دهید. در حال حاضر فقط در این سه رنگ حق انتخاب دارید.

مزایای بلوبانک

 • عدم مراجعه به بانک برای افتتاح حساب و سایر کار های بانکی
 • انجام فعالیت های بانکی در زمان کم
 • مدیریت کارت و حساب از طریق نرم افزار
 • شریک تجاری خوب (بانک سامان)
 • پرداخت هدیه به شما هنگام معرفی کاربر
 • نرم افزاری خوب و کارآمد
 • پشتیبانی آنلاین با پاسخ دهی بالا و مناسب
 • کارت های بانکی خوش رنگ (سبز، آبی، قرمز و مشکی)

 معایب بلوبانک

 • عدم وجود بسیاری از فعالیت های بانکی
 • عدم امکان واریز پول نقدی
 • عدم وجود دسته چک
 • امکان افتتاح حساب فقط به یک روش (قرض الحسنه)
 • عدم وجود وام
 • با قطع دسترسی اینترنت مدیریت حساب امکان پذیر نیست

برای دریافت کد معرف بلو بانک به بالای صفحه مراجعه کنید و کد خود را در کامنت ها وارد کنید. تا سایرین با مشاهده کد شما در این بانک ثبت نام کنند.

رنگ کارت های بلوبانک

بلوبانک برای کارت های خود دارای 4 رنگ است که شامل سبز، آبی و قرمز می شود. رنگ چهارم آن زمانی فعال می شود که شما 10 نفر را معرفی کرده باشید. برای این کار باید کد معرف بلوبانک یا کد دعوت بلوبانک خود را به سایرین بدهید تا هنگام ثبت نام از آن استفاده کنند. کد معرف خود را در انتها در بخش نظرات وارد نمایید.

چگونه کارت مشکی بلوبانک دریافت کنیم؟

برای دریافت کارت مشکی بلوبانک در جمعه ابتدای ماه موسوم به بلوفرایدی بیش از 10 نفر را به بلوبانک دعوت کنید. پس از آن می توانید با اعلام مفقودی کارت و انتخاب کارت جدید به رنگ مشکی صاحب یک کارت مشکی رنگ شوید.

کد هدیه بلوبانک

بلوبانک برای کاربران خود هدیه ای در نظر گرفته است با عنوان کد معرف بلوبانک یا کد دعوت بلوبانک که شما با انتشار آن یا دعوت از آشنایان هدیه نقدی دریافت میکنید. هدیه بلوبانک به این کار شما 30 هزار تومان وجه واریزی است. شما می توانید کد هدیه خود را در اختیار 10 نفر از دوستان خود قرار دهید تا بتوانند از طریق کد معرف شما ثبت نام خود را انجام دهند.

در حال حاضر شما تنها قادر به استفاده از سه رنگ سبز، قرمز و آبی برای کارت خود هستید اما با دعوت از 10 دوست خود امکان انتخاب کار مشکی برای شما فراهم می شود. کارت مشکی یکی از رنگ هایی بود که بسیاری از کاربران منتظر موجود شدن آن  در بلوبانک بودند.

روش دریافت کدمعرف بلو بانک

برای دریافت کد معرف بلو بانک ازطریق تب آخر “تنظیمات” در قسمت عمومی از گزینه دعوت از دوستان می توانید برای دریافت کد دعوت بلو بانک خود استفاده کنید. کد خود را در وبسایت پاراگراف منتشر کنید تا با استفاده دیگران هدیه خود را دریافت کنید. کد هدیه خود را در بخش نظرات وارد کنید.

بلو فرایدی چیست؟

بلو فرایدی اولین جمعه ابتدای هر ماه است که شما اجازه دارید کد هدیه یا کد معرف بلوبانک خود را بدون محدودیت در اختیار دیگران قرار دهید. در این روز شما با استفاده از شبکه های اجتماعی و وب سایت ها می توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید. در بلوفرایدی شما به راحتی می توانید بیش از یک میلیون تومان کسب کنید. تصور کنید که در این روز شما 33 نفر را معرفی کرده اید.

با معرفی 33 نفر و به ازای دریافت 30 هزار تومان برای هر نفر شما 990 هزار تومان دریافت خواهید کرد. بلو بانک این روز را برای شما در نظر گرفته تا در کنار تبلیغات گسترده درآمد هم داشته باشید.

در حال حاضر اگر کد معرف بلوبانک شما توسط بیش از 20 نفر ثبت شود می توانید تا پایان هفته از کد معرف خود استفاده کنید و به از آن کسب درآمد کنید.

جدیدترین بروزرسانی های بلوبانک

در جدیدترین نسخه های بلوبانک شما می تونید میزان درآمد و خرج های خود را ببینید و بررسی کنید. در نسخه های اخیر بلوبانک به شما اجازه می دهد صورتحساب خود را به صورت آنلاین دریافت کرده و مشاهده نمایید. در بخش صورت حساب ها امکان مشاهده نوع برداشت ها از کارت وجود دارد.

در جدیدترین قابلیت بلوبانک، بلوباکس اضافه شده است تا بتوانید مبلغی را به عنوان پس انداز ذخیره کنید. مبلغی که در این باکس ذخیره می شود قابل استفاده نیست.

پاداش بلوبانک چیست؟

قابلیت پاداش بلوبانک با همکاری اپلیکیشن بامن به شما اجازه می دهد در هنگام خرید از فروشگاه های طرف قرارداد با بلوبانک درصدی از خرید خود را مجدد دریافت کنید. برای مراجعه به این قسمت به تب خدمات بروید و گزینه پاداش را انتخاب نمایید.

بلو چارت چیست؟

در این قسمت می توانید کل درآمد و هزینه های ( واریز ها و برداشت ها) خود را مشاهده کنید.

بلو جونیور چیست؟

بلوبانک برای افراد زیر 18 سال یک اپلیکیشن متفاوت به نام بلوجونیور معرفی کرده است. بلو جونیور جدیدترین خدمت بلوبانک است که برای کودکان راه اندازی شده است. این ویژگی اپلیکیشن متفاوتی دارد که می توانید آن را از سایت رسمی بلوبانک دانلود فرمائید.

تفاوت بلوبانک و بانکینو

بلوبانک و بانکینو هر دو به عنوان نئو بانک های ایرانی در حال فعالیت هستند. بلوبانک در مقابل بانکینو نرم افزار بهتر و خدمات سریع تری دارد و تبلیغات بیشتر آن، باعث محبوبیت بیشتر آن شده است. افتتاح حساب رایگان یکی دیگر از مزایای بلوبانک در مقایسه با بانکینو است. بلوفرایدی یکی دیگر از مزایای بلو بانک است که می توانید کد معرف بلوبانک خود را در اختیار سایر کاربران قرار دهید و به صورت بی نهایت هدیه دریافت کنید.

در حال حاضر هر دو بانک خدمات مناسبی ارائه می دهند که کاربران زیادی به نئو بانک ها علاقه مند شده اند. خدمات سریع تر و ساده تر اولین دلیل افراد برای استفاده از این نئو بانک هاست که بلوبانک و بانکینو در صدر آن هستند.

 

از گذاشتن بیش از یک کامنت جدا خودداری فرمائید کامنت شما در صورت مشاهده پاک خواهد شد

 

بلوبانک کلاه برداری است؟

بلوبانک با همکاری بانک سامان به فعالیت خود ادامه می دهد و تنها به دلیل قوانین بانک مرکزی نتوانسته به صورت مجزا فعالیت کند. این بانک کاملا تحت نظر بانک مرکزی است.

دریافت کد معرف بلوبانک چگونه است؟

برای دریافت کد دعوت بلوبانک در تب آخر گزینه دعوت از دوستان را انتخاب کنید.

آیا بلو بانک امنیت دارد؟

بله، نرم افزار قوی و استفاده از سوییچ های بانک سامان امنیت لازم را برای بلوبانک فراهم کرده است.

بلو بانک زیر نظر کدام بانک است؟

بلوبانک ابتدا با هدف بانکی مستقل شروع به فعالیت کرد، اما امروزه این بانک زیر نظر بانک سامان فعالیت می کند.

  آیا این مطلب را می پسندید؟
  https://paaragraph.com/?p=14080
  اشتراک گذاری:
  میلاد جوان مجیدی
  مطالب بیشتر
  برچسب ها:

  باکس دانلود

  نظرات

  2381 نظر در مورد بلوبانک چیست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام
   دوستان کدهای زیر رو میتونید استفاده کنید
   ولی حتما سیم کارت به نام خودتون باشه،و کارت هوشمند ملی داشته باشید
   و تا اخر برید مراحلو و کد معرف ها رو نسوزونید با ناقص انجام دادن مراحل لطفا
   MFG7BA
   MFHBOY

   1

  2. برای ثبت نام و افتتاح حساب در بلو بانک نیاز به دعوت نامه و کد معرف دارید. می توانید از کدهای زیر برای این کار استفاده کنید:

   کد شماره ۱: MFGYQI
   کد شماره ۲: MFGG7Y

   لایک

  3. این هدیه بازکردنی است

   دوست گرامی، شما از طرف «جواد نوروززاده» عزیز به بلوبانک دعوت شده اید.
   کد «MFGLXA» را در قسمت کد معرف وارد و فرآیند بازکردن حساب را تکمیل کنید.

   لایک

      1. 💚💛💙💜کد دعوت بلوبانک جدید و نامحدود : MH3MRQ
       💚💛💙💜کد دعوت بلوبانک جدید و نامحدود : MH3MRQ
       💚💛💙💜کد دعوت بلوبانک جدید و نامحدود : MH3MRQ
       💚💛💙💜کد دعوت بلوبانک جدید و نامحدود : MH3MRQ
       MH3MRQ 💥💥💙💙💚💛💙
       MH3MRQ 💥💥💙💙💚💛💙
       MH3MRQ 💥💥💙💙💚💛💙
       MH3MRQ 💥💥💙💙💚💛💙

       1

    1. کد معرف بلوبانک ظرفیت نامحدود
     کد معرف بلوبانک ظرفیت نامحدود
     MF43XQ
     MF43XQ
     MF43XQ
     MF43XQ
     MF43XQ
     کد معرف بلوبانک ظرفیت نامحدود
     کد معرف بلوبانک ظرفیت نامحدود

     26

    2. این هدیه بازکردنی است

     دوست گرامی، عزیز به بلوبانک سامان دعوت شده اید.
     روی لینک زیر کلیک کرده و اپلیکیشن بلوبانک را نصب کنید.
     کد MHRS5Q را در قسمت کد معرف وارد و فرآیند بازکردن حساب را تکمیل کنید و از ۳۰ هزارتومان هدیه و عابر بانک رایگان بانک سامان درب منزل دریافت نمایید

     لایک

    3. دوستان جدیدترین کد معرف دارای اعتبار نامحدود اگه این کدرو بزنید به دلیل جشنواره پائیزه کاملا رایگان کارتتونو دریافت میکنید و کلا ۱۰۰هزارتومان برای شما هدیه پرداخت میشه،امیدوارم شما هم مثل من لذت ببرید از بلوبانک👍🏻

     ‌MJOZPI

     15

    4. کد معرف بلو بانک به همرا هدیه اولیه ۳۰ هزار تومانی و جایزه ۳۰۰ هزارتومانی به همراه افتتاح حساب زیر ۳ ساعت ارسال رایگان کار بانکی با قابلیت vip انتخاب رنگ کارت و افتتاح حساب کاملا رایگان تعداد نامحدود کد معرف : MKP5YY
     به همراه اعتبار یکساله بلوبانک

     ‏MKP5YY

     ‏MKP5YY

     لایک

    5. 😍😍😍😍😍😍
     برای من کمتر از ۳ روز اومد
     انتقال کارت به کارتش هم رایگانه
     فقط نمیدونم زیر ۱۸ سال هم میتونن بگیرن؟

     کد معرف اجباری است: MJ3IGI
     😍😍😍😍😍😍

     1

    6. دوستان کد معرف جایزه دار بلوبانک🌹 MLLTYI 🌹 که ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده
     ثبت نامش کاملا رایگانه
     حتما از این کد MLLTYI استفاده کنید
     ظرفیت کد خالیه
     MLLTYI
     MLLTYI
     MLLTYI ♥

     لایک

   1. برای ثبت نام در بلوبانک نیاز به معرف دارید که میتونید از کد معرف زیر استفاده نمایید:
    کد معرف بلو بانک: MFNLRQ
    ظرفیت باقی مانده: ۳ تا

    لایک

   2. با سلام بنده دوتا کد دعوت دارم براتون به اشتراک میزارم ضرفت هر کدام ۵ نفر هست

    لازمه که کارت ملی یا (شناسنامه و کد رهگیری ثبت نام کارت ملی) داشته باشید سن باید بالای ۱۸ باشه

    سوالی داشتید تلگرام در خدمتم ایدی بنده ashkan_kei@

    MF6JJA

    MF7VRY

    لایک

   3. کد معرف بلوبانک
    MFJJ4A
    300000 تومن هدیه میده
    حتما دارای کارت ملی هوشمند و سیمکارت بنام شخص باشید تا هدیه بهتون بده
    تا احراز هویت کامل کنید و حسابتون فعال که شد هدیه بحساب واریز می‌شود

    لایک

   4. دو تا کدمعرف با پنج‌تاااااااا جای خالی
    ۵ تای اول جایزه داره برای ثبت‌نام کننده

    کد اول MGK5BI

    کد دوم MGLC2Q

    لایک

   5. سلام وقتت بخیر ظرفیت استفاده از کد شما تموم شده

    دوستان 10 نفر بعدی لطفا از این کد استفاده کنید

    MGOZEA
    MGOZEA
    MGOZEA

    MGOZEA

    ممنون از پاراگراف

    1

   6. این هدیه بازکردنی است

    کد «MGW7LI» را در قسمت کد معرف وارد نمایید

    بلو؛ بانک، ولی دوست داشتنی
    MGW7LI
    MGW7LI
    MGW7LI
    MGW7LI

    1

   7. کد دعوت بلوبانک برای افتتاح حساب رایگان : MIDV5Y
    MIDV5Y
    MIDV5Y
    MIDV5Y
    همچنین به همراه هدیه ثبت نام اولین نفر به مبلغ ۳۰۰ هزار تومان 🤑💸💵💰
    زود باشید تا جا نمونید 🤫 b

    1

   8. سلام این کد جدید برای امروز ۵/۷/۱۴۰۰
    بدون محدودیت و تایید سریع حسابتون

    MJOZPI
    MJOZPI
    MJOZPI

    1

   9. کد معرف بلو بانک جدید🤗 9مهر
    💙 MGFI2Q 💙
    ظرفیت نامحدود
    ۳۰ هزار تومان
    💙💙💙💙💙💙💙
    💙💙💙💙💙💙💙
    💙💙MGFI2Q💙💙
    💙💙💙💙💙💙💙
    💙💙💙💙💙💙💙

    لایک

   10. من واقعا راضیم اینم از تجربیاتم🤗
    رابط کاربری ساده ای داره معتبره ( زیر نظر بانک سامان (عضو شتاب) ) صفر تا صد ایجاد حسابش رايگان بود.
    به ازای دعوت از 5 نفر از دوستان 150تومان میده💰💰💰
    پشتیبانی خوبی داره
    از ویژگی های خوبش اینه که برای انجام کارهای بانکی نیاز نیست هی بریم بانک
    و تمام تراکنش های حسابتو نشون میده و میتونی مدیریت خوبی روی هزینه هات داشته باشی (مخصوصا برا کسب کارها)و…
    اینم کد معرف من هر کی نیاز داشت استفاده کنه(ظرفیت نامحدود)
    ➡️ MGFI2Q

    لایک

   11. MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    کد معرف با ظرفیت ۶ نفر 🔥

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    کد معرف با ظرفیت ۶ نفر 🔥

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    MJBL7Y

    کد معرف با ظرفیت ۶ نفر 🔥

    1

   12. این کد جدیده برای امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۰
    ظرفیتش محدوده برای پنج نفر اول هرکی که بتونه زودتر تکمیل کنه و جز ۵ نفر باشه ۳۰۰ تومن جایزه نقدی خود بلوبانک به حسابش واریز میکنه

    لایک

   13. کد معرف بلو بانک به همرا هدیه اولیه ۳۰ هزار تومانی و جایزه ۳۰۰ هزارتومانی به همراه افتتاح حساب زیر ۳ ساعت ارسال رایگان کار بانکی با قابلیت vip انتخاب رنگ کارت و افتتاح حساب کاملا رایگان تعداد نامحدود کد معرف : MKP5YY
    به همراه اعتبار یکساله بلوبانک

    ‏MKP5YY

    ‏MKP5YY

    لایک

   14. کد معرف و کد دعوت بلوبانک نامحدود
    MFJJ4A
    300000 تومن هدیه میده
    باید دارای کارت ملی هوشمند و سیمکارت بنام شخص داشته باشید و احراز هویت کامل کنید
    سواد هم میخاد

    1

   15. کد معرف بلو بانک به همرا هدیه اولیه ۳۰ هزار تومانی و جایزه ۳۰۰ هزارتومانی به همراه افتتاح حساب زیر ۳ ساعت ارسال رایگان کار بانکی با قابلیت vip انتخاب رنگ کارت و افتتاح حساب کاملا رایگان تعداد نامحدود کد معرف : MKP5YY
    به همراه اعتبار یکساله بلوبانک

    ‏MKP5YY

    ‏MKP5YY
    مخصوص جمعه های بلوبانک

    1

   16. سلام برای ثبت نام در بلوبانک میتونید از کد معرف زیر استفاده کنین ظرفیت فقط ۹ نفر ،پس از دعوت هر یک از دوستانتان ۳۰ هزار تومان هدیه به حساب شما پرداخت میشود
    MJH43I
    MJH43I
    MJH43I

    لایک

   17. دوستان کد معرف جدید و ظرفیت بالاا بلوبانک MLLTYI که ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده و ثبت نام کاملا رایگانه حتما از این کد MLLTYI استفاده کنید و دوستاتون رو دعوت کنید
    MLLTYI
    MLLTYI

    1

   18. دوستان کد دعوت جدید بلوبانک MLLTYI ک اجباری هست و ۳۰۰۰۰ تومن جایزه میده
    ثبت نام کاملا رایگانه
    حتما از این کد MLLTYI استفاده کنید
    MLLTYI
    MLLTYI
    MLLTYI

    1

  1 2 3 71