0
0

درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام و تلگرام

1197 بازدید
درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام و تلگرام

اگر در شبکه های اجتماعی یک صفحه و یا فروشگاه اینترنتی دارید قطعا یکی از دغدغه های شما دریافت وجه از سوی کاربران است. پس از گزارش تعدادی از کاربرانی که فروشگاه اینترنتی دارند مبنی بر فیش های واریزی فیک بهترین روش جلوگیری از این نوع کلاه برداری درگاه پرداخت اینترنتی است. ساده ترین روش دریافت درگاه نیز درگاه های واسط هستند.

درگاه پرداخت واسط برای اینستاگرام و تلگرام

نام درگاه
تعرفه
ثبت نام
زرین پال
0.02% تا سقف 10,000 تومان + 200 تومان به ازای هر تراکنش
آقای پرداخت
1% تا سقف 2000 تومان
سیز پی
1% تا سقف 2000 تومان
شپا
1% تا سقف 5000 تومان
نوینو پی
1% تا سقف 4000 تومان
پی پینگ
1% تا سقف 5000 تومان

ما در مقاله ای جداگانه به بهترین درگاه پرداخت اینترنتی پرداخته ایم؛ اما در این مقاله به درگاه هایی که به شما اجازه می دهند درگاه پرداخت محصول داشته باشید می پردازیم. درگاه های پرداخت محصول به این شکل است که شما هر محصول را در سایت مذکور تعریف می کنید و سپس برای آن یک درگاه ساخته می شود.

زرین لینک، درگاه پرداخت شبکه های اجتماعی زرین پال

زرین پال، یکی از شرکت های ارائه دهنده درگاه پرداخت برای اینستاگرام و تلگرام است که با توجه به اعتبار و معروفیت آن بسیاری از کاربران از خدمات زرین پال استفاده می کنند. این قابلیت در این سایت زرین پال با نام زرین لینک شناخته می شود.

زرین لینک به شما اجازه می دهد تا شما از این قابلیت به عنوان درگاه پرداخت شخصی هم استفاده نمایید. با تعریف محصول مورد می توانید فیلد های دلخواه را تعریف و قیمت را مشخص کنید و سپس لینک درگاه سفارشی خود را برای سایر کاربران ارسال کنید.

تعرفه کارمزد زرین لینک 0.02% تا سقف 10,000 تومان + 200 تومان به ازای هر تراکنش است.

لینک پرداخت محصول آقای پرداخت

آقای پرداخت با ارائه سرویس لینک پرداخت محصول یک درگاه پرداخت برای اینستاگرام و تلگرام را عرضه کرده است. خدمات این سایت مناسب است و سعی در بهبود خدمات دارد و یکی از بهترین پلن های کاربری را دارد که گیجی و گنگی را برای کاربران ندارد.

برای درگاه لینک محصول آقای پرداخت متاسفانه حتما باید سایت داشته باشید تا بتوانید از خدمات آقای پرداخت استفاده کنید. شما می توانید با اضافه کردن فیلد دلخواه اطلاعات مورد نیاز خود را از کاربران دریافت کنید و پس از واریز وجه برای شما تایید پرداخت از طریق پیامک ارسال می شود.

تعرفه کارمزد آقای پرداخت 1% تا سقف 2000 تومان است.

لینک پرداخت سیز پی

سیز پی هم دارای درگاه پرداخت برای تلگرام و اینستاگرام است. این سیستم با نام لینک پرداخت در پنل سایت موجود است که با فعال کردن آن می توانید از این سرویس سیز پی استفاده کنید. سیز پی نسبت به درگاه هایی مانند زرین پال و زیبال شاید کمتر شناخته شده باشید اما نمی توان آن را نادید گرفت.

سیز پی خدمات مناسبی دارد که پس از ثبت نام در سایت آن از طریق گزینه لینک پرداخت و تکمیل اطلاعات مورد نیاز می توانید به درگاه پرداخت شبکه های اجتماعی آن دسترسی داشته باشید. درگاه لینک محصول آن با نام و لوگو شما ساخته می شود.

تعرفه کارمزد سیز پی 1% تا سقف 2000 تومان است.

لینک پرداخت هدفمند شپا

شپالینک، سرویس درگاه پرداخت شپا برای شبکه های اجتماعی است. شپا یکی از درگاه های پرداخت واسط است که پنل و خدمات مناسبی دارد و می توانید آن را یکی از انتخاب های خود قرار دهید. یکی از خدمات متمایز شپا درگاه پرداخت بین المللی است.

شپا لینک برای افرادی که نیاز به درگاه پرداخت اینستاگرام برای اینستاگرام و تلگرام دارند بسیار مناسب و با توجه به خدمات مناسب شپا می توانند تجربه خوبی از شپا داشته باشند. شپا در مقایسه با آقای پرداخت یک مزیت بزرگ دارد. تصور کنید شما یک کانال تلگرامی دارید و به دنبال درگاه پرداخت برای تلگرام هستید. اگر شما سایت داشته باشید آقای پرداخت به شما درگاه خواهد داد و اگر نداشته باشید نمی توانید درگاه پرداخت دریافت کنید. اما این موضوع برای شپا صدق نمی کند.

شپا به شما اجازه می دهد یک درگاه پرداخت اینترنتی برای تلگرام بدون معرفی سایت داشته باشید. تعرفه کارمزد شپالینک 1% تا سقف 5000 تومان است.

نوینو لینک (لینکینو)

نوینو پی یکی از درگاه های ما در لیست درگاه پرداخت برای سایت است. نوینو پی مجموعه خدمات درگاه پرداخت را ارائه کرده و می توانید بر اساس نیاز خود از آن استفاده نمایید. یکی از این خدمات درگاه پرداختی با نام نوینو لینک است که برای شبکه های اجتماعی طراحی شده است.

نوینو لینک یک درگاه پرداخت برای اینستاگرام است و به گفته نوینو پی تسویه مالی این درگاه به صورت روزانه انجام می شود. این درگاه قابلیت QR code نیز دارد. با ایجاد لینک محصول در نوینو پی و انتشار آن در شبکه های اجتماعی خود می توانید به راحتی وجه را از کاربران دریافت کنید.

تعرفه کارمزد درگاه لینک محصول نوینو پی 1% تا سقف 4000 هزار تومان است.

درگاه لینک پرداخت پی پینگ

پی پینگ نیز مانند سایر سایت هایی که تا به این جا معرفی کرده ایم دارای درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام است. البته تفاوتی ندارد شما در هر شبکه اجتماعی می توانید از آن استفاده کنید. پی پینگ پنل کاربری مناسبی دارد و پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات کاربری دسترسی به درگاه های پرداخت به شما داده می شود.

لینک پرداخت پی پینگ شامل قابلیت هایی مانند اعمال تخفیف و Qr Code هم می شود که می تواند برای صاحبین کسب و کار های کوچک در شبکه های اجتماعی بسیار مفید باشد. این درگاه با نام دلخواه و لوگوی شما ساخته می شود و ارائه لینک کاربر می تواند وجه را واریز کند.

تعرفه کارمزد پی پینگ در پلن رایگان 1% تا سقف 5000 تومان است.

بهترین درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام و تلگرام

انتخاب درگاه پرداخت برای اینستاگرام بر عهده شماست و ما در این مقاله سعی کرده ایم تا اطلاعات مفیدی به شما منتقل کنیم. اما با توجه به بررسی سایت ها متوجه شدیم تنها شپا به شما اجازه می دهد بدون داشتن سایت از درگاه پرداخت لینک محصول استفاده کنید. اما میزان کارمزد شپا مانند سایر درگاه ها بالا است.

تمام این درگاه ها خدمات مناسبی دارند و در نهایت انتخاب با شماست. پیشنهاد می شود حتما پشتیبانی، خدمات و سایر موارد را بررسی کنید تا در زمان استفاده با مشکلات زیاد رو به رو نشوید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=20514
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد درگاه پرداخت اینترنتی برای اینستاگرام و تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.