0
0

درگاه زرین پال

3213 بازدید
درگاه پرداخت ایترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال یکی از بهترین درگاه های پرداخت اینترنتی واسط است که از پیشرو ترین آن ها نیز به شمار می آید. زرین پال خدمات متنوعی مانند، زرین لینک، زرین پلاس و زرین کارت ارائه می دهد.

زرین پال چیست؟

زرین پال اولین استارت آپ بانکی در حوزه درگاه های پرداخت به شمار می آید که با ارائه درگاه پرداخت واسط بسیاری از کسب و کار ها را به خود جذب کرد. در ابتدا برای کسب درگاه زرین پال نیازی به دریافت نماد الکترونیک نبود اما در حال حاضر برای دریافت درگاه زرین پال نیاز به کد رهگیری مالیاتی و نماد الکترونیکی است.

خدمات متنوع، اعتماد و اطمینان کاربران و کسب و کار ها، سیستم منظم، پشتیبانی قوی و واریز های منظم همه و همه باعث شده تا بسیاری با وجود اینکه نیاز به کد رهگیری و ای نماد است، آن را به درگاه های پرداخت مستقیم ترجیح دهند. زرین پال با انتشار پلاگین ها و درگاه های متفاوت یک درگاه عالی برای هر کسب و کار است. اگر به دنبال یک درگاه پرداخت برای وردپرس هستید قطعا به شما زرین پال را پیشنهاد می کنیم.

تفاوت درگاه پرداخت زرین پال با درگاه های مستقیم کارمزد، امکانات و زمان واریز پرداختی هاست. درگاه های مستقیم هیچ کارمزدی را از پذیرنده یا کاربر دریافت نمی کند. درگاه های واسط کارمزد های متفاوتی را دریافت می کنند.

دریافت زرین پال

جهت ثبت نام در زرین پال یا دریافت درگاه زرین پال پس از ورود به سایت اقدام به ثبت اطلاعات خود کنید. نکته مهم که باید پیش از ثبت نام و دریافت درگاه زرین پال بدانید است که کد رهگیری و نماد الکترونیکی از الزامات آن است. این موضوع از سال 1400 برای درگاه واسط زرین پال الزامی شد.

با در اختیار داشتن این دو مورد می توانید، مدارک خود را ارسال و احراز هویت کنید. پس از تکمیل اطلاعات خود و تایید کارشناسان زرین پال پنل درگاه در اختیار شما قرار می گیرد. پس از آن می توانید از قابلیت هایی مانند درگاه واسط زرین پال، زرین لینک، زرین کارت و قابلیت هایی مانند درگاه پرداخت اشتراکی استفاده نمایید.

آموزش ساخت درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

آموزش ایجاد درگاه پرداخت زرین پال

برای ساخت درگاه زرین پال همانطور که گفته شد نیاز به نماد الکترونیک و کد رهگیری مالیاتی است. پس از دریافت این دو باید اطلاعات خود را به درستی وارد کنید تا مراحل احراز هویت شما به درستی انجام شود. پس از تکمیل و تایید اطلاعات شما، سطح عضویت شما نقره ای می شود.

پس از وارد کردن اطلاعات و مدارک، نام سایت خود را وارد کنید تا بررسی های کارشناسان زرین پال به اتمام برسد. سپس پنل زیر را مشاهده خواهید کرد.

ثبت نام شما در این مرحله تمام شده است و باید پس از تایید مدارک و اطلاعات، درگاه پرداخت زرین پال را به سایت خود متصل کنید.

اتصال درگاه پرداخت زرین پال به وردپرس

برای نصب درگاه زرین پال کافیست افزونه آن را در وردپرس نصب کنید. برای دانلود افزونه زرین پال به لینک درج شده مراجعه کنید. پس از دانلود افزونه و نصب آن در پنل وردپرس خود یا نصب از طریق خود وردپرس Api زرین پال را در افزونه ثبت کنید تا اتصال صورت گیرد.

پس از نصب افزونه زرین پال با رفتن به ووکامرس >>> پیکربندی در تب پرداخت روش های پرداخت کاربران را مشاهده نمایید که از این طریق پرداخت از زرین پال را می توانید فعال نمایید. با کلیک بر روی گزینه مدیریت تنظیمات مربوط به افزونه را مشاهده می کنید.

با توجه به اینکه زرین پال قدیمی ترین درگاه پرداخت برای سایت (واسط) است قطعا یکی از پیشنهادات ما برای سایت شماست.

درگاه پرداخت زرین پال برای اینستاگرام

درگاه زرین پال برای اینستاگرام نیز درگاهی اختصاصی معرفی کرده است. زرین لینک به شکلی است که شما یک محصول را معرفی کرده و پس از آن قیمت را مشخص می کنید. این قابلیت به فروشگاه های اینستاگرامی این اجازه را می دهد که برای محصولات خود درگاه اختصاصی داشته باشند. تعرفه کارمزد زرین لینک 200 تومان است. این تعرفه یکی از بهترین تعرفه های کارمزد در بین درگاه های پرداخت اینترنتی است.

مزایا درگاه پرداخت زرین پال

  • خدمات متنوع
  • ارائه اپلیکیشن
  • ارائه افزونه سیستم مدیریت محتوا
  • کارمزد مناسب
  • تسویه به موقع

سوالات متداول

برای ثبت نام در درگاه زرین پال چه مدارکی نیاز است؟

برای ثبت نام در زرین پال، نماد الکترونیکی، کد رهگیری مالیاتی و تصویر کارت ملی نیاز است.

درگاه پرداخت زرین پال معتبر است؟

بله، درگاه پرداخت زرین پال یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین درگاه های پرداخت واسط در ایران است.

تعرفه کارمزد درگاه زرین پال چقدر است؟

تعرفه کارمزد درگاه پرداخت زرین پال 1% تا سقف 2000 تومان است. این مبلغ برای زرین لینک به 200 تومان کاهش یافته است.

زرین کارت چیست؟

زرین کارت یکی از خدمات زرین پال است که یک نئو بانک ایرانی به شمار می آید. خدمات زرین کارت را می توان مشابه به بلوبانک دانست.

فرآیند تسویه حساب در زرین پال چگونه است؟

تمامی پدراختی ها تا ساعت 22:30 در روز بعد تسویه می شود.

آیا زرین پال درگاه بدون کارمزد دارد؟

خیر، تنها ماه اول ثبت نام شما به صورت رایگان خواهد بود.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=17748
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد درگاه زرین پال

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.