0
0

درگاه پرداخت اشتراکی (تسهیم)

1579 بازدید
درگاه پرداخت اشتراکی (تسهیم)

بسیاری از کسب و کار ها به صورت شراکتی و با مدیریت چند نفر شکل می گیرد. از این رو پلتفرم ها سرویس هایی برای این نیاز طراحی کرده اند. اگر از درگاه واسط استفاده می کنید باید بدانید که برخی از درگاه ها این قابلیت را دارا هستند. در ای مقاله نگاهی به پلتفرم هایی که درگاه پرداخت اشتراکی دارند، می پردازیم.

درگاه پرداخت اشتراکی چیست؟ (تسهیم چیست؟)

اینکه چرا باید از درگاه پرداخت اشتراکی استفاده کنیم بسیار ساده است. تصور کنید هزینه دریافتی شما باید بین شما و شریکتان یا همکار شما تقسیم شود. قابلیت تسهیم به شما اجازه می دهد درآمد های حاصل از سایت را به طور مشخص تقسیم کنید. برای مثال تصور کنید محصولی را می فروشید که قیمت آن 200 هزار تومان است. از این هزینه شما باید به طور دائم 40 هزار تومان به همکار خود به عنوان پیک پرداخت کنید.

اگر از درگاه های پرداخت ساده استفاده کنید مالیات از درآمد فروش شما دریافت می شود. اما در قابلیت تسهیم با پرداخت 200 هزار تومان توسط کاربر سیستم به طور خودکار مبلغی که مشخص کرده اید را به حساب همکار شما واریز می کند و وظیفه سیستم مالیاتی آن بر عهده درگاه است.

در ادامه درگاه هایی که از این سیستم پشتیبانی می کنند را نام می بریم اما در نهایت انتخاب از بین این درگاه ها بر عهده شماست. پیشنهاد می شود مقاله درگاه پرداخت برای سایت را مطالعه کنید.

جدول تعرفه درگاه های پرداخت اشتراکی

نام درگاه
کارمزد
ثبت نام
زرین پال
1درصد تا سقف 3000 تومان
زیبال
0.5 و 1 درصد تا سقف 4000 تومان
آقای پرداخت
1 درصد تا سقف 2000 تومان
شپا
1 درصد تا سقف 2500 تومات
نکست پی
1 درصد تا سقف 800 تومان
نوینو پی
1 درصد تا سقف 2000 تومان

درگاه پرداخت اشتراکی زرین پال

درگاه پرداخت زرین پال یکی از درگاه های واسط است که خدمات زیادی را به کاربران خود ارائه می دهد. خدمانی مانند درگاه پرداخت شخصی، زرین لینک و زرین کارت از مزایای این پلتفرم است که در کنار پشتیبانی و تعرفه مناسب می تواند آن را به یک گزینه مناسب برای سایت معرفی کند.

قابلیت تسهیم نیز یکی از خدماتیست که زرین پال ارائه می دهد. اگر به دنبال یک درگاه معتبر و مناسب با قابلیت تسهیم هستید می توانید زرین پال را انتخاب کنید. زرین پال را می توان یکی از معتبر ترین درگاه ها در بین پلتفرم های ایرانی دانست. تعرفه این پلتفرم به عنوان یک درگاه پرداخت اشتراکی 1% تا سقف 2500 تومان است.

درگاه پرداخت اشتراکی زیبال

درگاه پرداخت زیبال یکی دیگر از درگاه های وسط است که امکان تسهیم را دارد. پنل زیبال، رابط مناسبی دارد و پشتیبانی آن نیز نمره قبولی را دریافت می کند. اگر به دنبال یک درگاه برای کسب و کار خود هستید که قابلیت تسهیم را دارا باشد زیبال می تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد.

تعرفه مناسب، خدمات خوب و اعتبار باعث شده تا زیبال را بتوان به عنوان یک درگاه پرداخت مناسب معرفی کرد. اگر به دنبال یک درگاه پرداخت وردپرسی هستید که قابلیت تسهیم را دارا باشد، زیبال یکی از پیشنهادات ما است. درگاه پرداخت اشتراکی زیبال عملکرد خوبی دارد.

درگاه پرداخت اشتراکی آقای پرداخت

آقای پرداخت یکی دیگر از درگاهایی است که قابلیت تسهیم را داراست. درگاه پرداخت اشتراکی آقای پرداخت در حال حاضر فعال نشده است و در آینده نزدیک این اتفاق خواهد افتاد. پنل کاربری خوب، امکانات زیاد و تعرفه کارمزد مناسب موجب می شود که این درگاه در لیست انتخابی برای کسب و کار ها باشد.

با توجه به اینکه آقای پرداخت خدمات مناسبی ارائه می دهد می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای سایت شما باشد. امکاناتی مانند فروشگاه ساز، درگاه اختصاصی و شخصی از مواردی هستند که می توانند نیاز شما را رفع کنند. تعرفه کارمزد درگاه آقای پرداخت 1% تا سقف 2000 تومان است.

درگاه پرداخت اشتراکی شپا

شپا یک درگاه پرداخت معتبر و مناسب است که یک تفاوت بزرگ با رقبای خود دارد. این تفاوت در درگاه پرداخت بین المللی آن است. درگاه شپا با ارائه خدماتی مانند درگاه پرداخت با Qr Code و همچنین سرویس بازگشت وجه توانسته خدمات متنوعی را ارائه دهد.

درگاه شپا با داشتن کارمزد مناسب و همچنین خدمات متنوع می تواند یکی از گزینه ها برای درگاه سایت شما باشد. پیشنهاد می کنیم نگاهی به سایت و خدمات درگاه شپا بیاندازید. تعرفه کارمزد درگاه شپا یک درصد تا سقف 2500 تومان است.

درگاه پرداخت اشتراکی نکست پی

درگاه نکست پی یکی از درگاه های پرداخت است که کمترین میزان کارمزد را دارد و در پنل خود قابلیت تسهیم را جای داده است. اگر به دنبال درگاه پرداخت اشتراکی هستید، درگاه نکست پی نیز می تواند برای شما یک انتخاب مناسب باشد.

درگاه نکست پی یک درگاه پرداخت کم کارمزد است که با توجه به عدم نیاز به اینماد انتخاب بسیاری از سایت های تازه تاسیس نیز هست. کارمزد کم و خدمات متنوع موجب شده تا این درگاه انتخاب بسیاری از کاربران باشد اما نباید از پشتیبانی این مجموعه غافل شد که متاسفانه عملکرد نامناسبی دارد و در صورت بروز مشکل می تواند کمی آزار دهنده باشد.

پیشنهاد می کنیم برای دریافت درگاه پرداخت تحقیق بیشتری انجام دهید. اما داشتن درگاه پرداخت اشتراکی می تواند یک قابلیت مهم برای نکست پی باشد.

درگاه پرداخت اشتراکی نوینو پی

درگاه نوینو پی آخرین درگاهی بود که در مقاله درگاه های واسط به آن پرداختیم. این درگاه امکانات و خدمات مناسبی دارد که یکی از آن ها قابلیت تسهیم یا همان درگاه اشتراکی است. پیشنهاد می شود به خوبی نگاهی به این درگاه نیز بیاندازید.

نوینو پی با ارائه درگاه های مختلف توانسته یک درگاه پرداخت مناسب در بین رقبای خود باشد. درگاه اختصاصی، درگاه شخصی و درگاه تسهیم از قابلیت های نوینو پی است. در درگاه مستقیم نوینو پی کارمزد 1 درصد تا سقف 3000 تومان است و در درگاه شخصی 1درصد تا سقف 4000 هزار تومان است.

کدام درگاه پرداخت اشتراکی را انتخاب کنیم؟

انتخاب یک درگاه مناسب برای کسب و کار شما بر اساس موارد مختلفی صورت می گیرد که ما نمی توانیم یک پاسخ قطعی به این سوال بدهیم. چرا که برای بسیاری از کسب و کار ها کارمزد اهمیت دارد و برای بسیاری دیگر خدماتی دیگر که باید به دنبال آن بگردند.

در هنگام ثبت نام پشتیبانی، خدمات و همچنین پنل سایت را بررسی کنید تا در طول مدت استفاده از سرویس های سایت به مشکل برنخورید.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=19102
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد درگاه پرداخت اشتراکی (تسهیم)

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.