0
0

بهترین درگاه پرداخت بین المللی

1276 بازدید
بهترین درگاه پرداخت بین المللی

بسیاری از کسب و کارهای داخلی با هدف کسب درآمد دلاری راه اندازی شده اند و با توجه به محدودیت های ما به دنبال درگاه پرداخت بین المللی هستند. در این مقاله لیست درگاه های پرداخت بین المللی را به شما نمایش خواهیم داد.

درگاه های پرداخت بین المللی

در ادامه به بررسی دقیق تر درگاه های پرداخت بین المللی می پردازیم.

درگاه پرداخت بین المللی شپا

شپا یکی از سایت هاییست که در مقاله بهترین درگاه پرداخت اینترنتی به آن پرداخته ایم. شما با ثبت نام در شپا می توانید با شبکه های پی پال، مستر کارت، ویزا و پرفکت مانی ارتباط بر قرار کنید. مبالغ دریافتی به صورت آنی در پروفایل شما نمایش داده می شود.

روش دریافت درگاه بین المللی شپا ساده است و به سرعت می توانید برای این درگاه اقدام نمایید. اما پیش از دریافت باید به 4 نکته مهم توجه کنید.

  • خدمات شما مورد تایید شپا باشد
  • دامنه .ir نباشد
  • سایت انگلیسی باشد
  • قانون کپی رایت رعایت شود

درگاه پرداخت بین المللی ایران پی

ایران پی نیز با هدف کمک به کسب و کارهایی که درآمد دلاری دارند فعالیت می کند. این درگاه خدمات ریالی ندارد و هدف آن ها درگاه پرداخت اینترنتی بین المللی یا به صورت کلی جا به جایی پول در سطح جهانی است. ایران پی با بستر های مالی ویزا، مستر کارت، گوگل پی و پی پال کار می کند و کاربران سایت شما به راحتی می توانند از خدمات و محصولات شما استفاده کنند.

برای دریافت درگاه ایران پی باید حداقل 18 سال سن داشته باشید. لازم به ذکر است که از طریق ایران پی می توانید درگاه پرداخت شخصی اما بین المللی داشته باشید.

درگاه پرداخت بین المللی یک پی

یک پی هم مانند سایر سایت های نام برده در این مقاله دارای درگاه پرداخت بین المللی یا ارزی است. از خدمات یک پی می توان به درگاه پرداخت شخصی (ارزی) اشاره کرد. یک پی یکی از شناخته شده ترین سایت ها در حوزه خدمات ارزی است.

یک پی کارمزد واریز وجه به صورت ریالی را با کارمزد 5% انجام می دهد. تفاوت یک پی با درگاه های قبل این است که شما می توانید با داشتن سایت فارسی و ایرانی می توانید از یک پی درگاه کسب کنید.

درگاه پرداخت ارزی مینا پی

مینا پی یکی دیگر از درگاه های پرداخت بین المللی است. مینا پی خدمات زیادی را ارائه نمی دهد و تنها سرویس آن ها درگاه پرداخت برای سیستم های مالی ارزی است. برای دریافت درگاه ارزی مینا پی باید حداقل 18 سال سن داشته باشید.

تعرفه کارمزد مینا پی بالا است برای سیستمی مانند پی پال 15 تا 35 درصد است که شاید کمی بالا به نظر برسد.

کدام درگاه پرداخت ارزی را انتخاب کنیم؟

قطعا انتخاب بین درگاه های پرداخت مسئله ای است که ما نمی توانیم به آن پاسخ دهیم و این مورد باید توسط شما انتخاب شود. ما تنها در این مقاله به درگاه های پرداخت بین المللی یا ارزی پرداخته ایم تا انتخاب شما ساده تر شود.

اگر هدف شما به زبان فارسی است یا سایت شما مشخصا در ایران فعالیت می کند اما مشتری خارج از ایران دارید می توانید از خدمات یک پی استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات هر یک از سایت ها با پیشتیبانی آن ها تماس بگیرید و ابهامات خود را رفع کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=20504
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بهترین درگاه پرداخت بین المللی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.