0
0

درگاه آقای پرداخت

1269 بازدید
درگاه آقای پرداخت

درگاه پرداخت برای سایت فروشگاهی یک امر مهم و با اهمیت به شمار می آید. در این مقاله نگاهی به خدمات و سرویس های درگاه آقای پرداخت انداخته ایم تا اگر انتخاب شما برای سایتتان این درگاه است بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

آشنایی با درگاه آقای پرداخت

آقای پرداخت یکی از بهترین درگاه های پرداخت واسط است که خدمات متنوع ان باعث شده تا بسیاری از صاحبین کسب و کار مجاب به استفاده از آن شوند. قطعا این درگاه لایق بررسی و معرفی خواهد بود. آقای پرداخت با خدمات متنوع و همچنین پشتیبانی خوب یکی از درگاه های واسطی است که می توانید برای سایت خود فعال کنید.

خدمات درگاه آقای پرداخت

درگاه پرداخت واسط آقای پرداخت کارمزد مناسبی دارد و برای بسیاری از کسب و کار های تازه تاسیس و قدیمی مناسب است. کارمزد این درگاه 1 درصد تا سقف 2000 تومان است و این کارمزد با توجه به کارمزد رقبا بسیار رقابتی و مناسب است.

درگاه پرداخت شخصی:

آقای پرداخت دارای درگاه پرداخت شخصی است که می توانید از طریق آن از سایرین هزینه دریافت کنید. برای مثال برای دریافت هزینه از کارفرما می توانید از این نوع درگاه استفاده کنید. درگاه شخصی آقای پرداخت امکان ساخت Qr Code نیز دارد و همچنین می توانید از تصویر خود در درگاه استفاده نمایید.

درگاه پرداخت برای شبکه های اجتماعی:

آقای پرداخت هم مانند سایر پلتفرم ها همچون نکست پی برای کاربران درگاه مخصوص به شبکه های اجتماعی یا درگاه لینک محصول تعبیه کرده است تا فروشگاه های اینترتی در اینستاگرام و تلگرام هم بتوانند از آقای پرداخت استفاده کنند.

افزونه برای سیستم های مدیریت محتوا:

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست و اگر سایت شما وردپرسی است و به دنبال درگاه پرداخت برای وردپرس هستید مجددا ما به شما آقای پرداخت را پیشنهاد می کنیم. البته آقای پرداخت برای سایر سیستم های مدیریت محتوا افزونه دارد.

واریزی های درگاه آقای پرداخت به موقع و به سرعت انجام می شود و یکی از منظم ترین درگاه های پرداخت به شمار می آید. واریزی ها بین 2 الی 24 ساعت انجام می شود. اگر به افیلیت مارکتینگ نیز علاقه دارید آقای پرداخت برای کاربران این سیستم را تعبیه کرده تا بتوانید از این طریق درآمد کسب کنید.

پنل کاربری آقای پرداخت

پنل کاربری آقای پرداخت بسیار تمیز و کاربردی است و به راحتی می توانید با آن ارتباط بگیرید. در پنل این درگاه همه چیز به سادگی در اختیار شماست و به راحتی هر قسمتی را می توانید یافت کنید.

پشتیبانی آقای پرداخت

تا به حال از درگاه آقای پرداخت استفاده ای نداشته ایم اما به دلیل نظم و عدم مشکل در استفاده از این درگاه احتمال می دهیم پشتیبانی این درگاه هم مانند سایر خدمات آن مناسب باشد. در فضای مجازی نیست صحبت های منفی در مورد این پشتیبانی آقای پرداخت نشنیده ایم.

جمع بندی

درگاه آقای پرداخت در کنار درگاه هایی مانند زرین پال، زیبال و … می تواند از بهترین درگاه های پرداخت باشد. با توجه به کارمزد، خدمات و واریز به موقع قطعا آقای پرداخت یکی از پیشنهادات ما خواهد بود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=19099
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد درگاه آقای پرداخت

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.