0
0

درگاه زیبال

3469 بازدید
درگاه پرداخت زیبال

درگاه های پرداخت اینترنتی امروزه یکی از مهمترین بخش ها و مواردیست که صاحبین کسب و کار در ابتدای راه به آن برخورد و برای آن اقدام می کنند. در این بین انتخاب های زیادی دارند که گاها موجب گیج شدن آن ها می شود. انتخاب بین درگاه پرداخت مستقیم و واسط و سپس انتخاب بین پلتفرم های ارائه دهنده این درگاه ها برای کسانی که به دنبال بهترین سرویس هستند کمی مشکل است.

در این مقاله نگاهی به درگاه پرداخت زیبال انداخته ایم تا با آن بیشتر آشنا شویم و اگر این درگاه یکی از انتخاب های شماست این مقاله به انتخاب بهتر شما کمک خواهد کرد. اگر با تفاوت درگاه های مستقیم واسط آشنا نیستید پیشنهاد می شود مقاله مقایسه درگاه های پرداخت مستقیم و واسط را مطالعه کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

اگر درگاه های پرداخت اینترنتی واسط را برای سایت خود در نظر گرفته باشید، یکی از بهترین گزینه ها درگاه زیبال است. پلتفرم زیبال از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز به عنوان یکی از شناخته شده ترین درگاه های واسط به کار خود ادامه می دهد. درگاه زیبال خدمات متنوعی را ارائه می دهد که می تواند نیاز شما را برآورده کند.

مزایا و معایب درگاه پرداخت زیبال

درگاه پرداخت زیبال خدمات متنوعی دارد تا کاربران یا پذیرندگان از خدمات متنوع بهره مند شوند. یکی از مهمترین ویژگی های این سرویس، پنل درگاه زیبال است که ظاهر و کاربرد مناسبی دارد. این پنل با در اختیار گذاشتن امکانات متعدد به کاربران آن هم به شکل مناسب، درگاه زیبال را به یک انتخاب خوب تبدیل کرده است.

ارائه افزونه برای سیستم های مدیریت محتوا از مزایای زیبال است. درگاه پرداخت برای وردپرس نیاز دارید؟ قطعا زیبال را پیشنهاد می دهیم.

قابلیت تسهیم از دیگر امکاناتیست که زیبال مانند بسیاری از درگاه های پرداخت دیگر دارد. این قابلیت برای کسب و کار هایی که به صورت شراکتی اداره می شوند بسیار مناسب است.

برگشت آنی وجه نیز توسط زیبال ارائه شده است. این امکان برای بسیاری از خریداران می تواند مفید واقع شود و یا اعتماد بیشتری برای فروشندگان بدست بیاورد. پرداخت آنی وجه یکی از امکانات مناسب و رقابتی درگاه زیبال نسبت به سایر درگاه های پرداخت است.

درگاه پرداخت زیبال دو سرویس درگاه مستقیم و واسط را داراست که این سرویس ها متفاوت هستند. در درگاه مستقیم زیبال لوگو و نام برند شما نمایش داده می شود که این مورد می تواند بس یار مهم و کاربردی برای بسیاری از کسب و کار ها باشد. اما در مقابل در درگاه واسط آن هیچ نشانی از شما نخواهد بود. درگاه واسط به دلیل داشتن کارمزد کمتر می تواند مفید باشد.

یکی از معایب درگاه پرداخت زیبال عدم ارائه اپلیکیشن موبایلی است که صاحبین درگاه ها بتوانند گزارش و اطلاعات را از طریق اپلیکیشن مشاهده کنند. در این مورد زیبال به طور کامل امتیاز را به رقبا واگذار کرده است.

کارمزد درگاه پرداخت زیبال

درگاه مستقیم آن کارمزد 1 درصدی تا سقف 4000 تومان دارد که در مقایسه با رقبا این رقم کمی بالاست و در درگاه واسط آن 0.5 درصد تا سقف 4000 تومان که مجددا سقف آن نسبت به سایر درگاه ها کمی بالاتر است. این مقیاس در مقابل زرین پال نزدیک به دو برابر است. به طور کل به دلیل داشتن کارمزد 0.5 درصدی این درگاه تعرفه مناسبی دارد.

آموزش ثبت نام در زیبال

زیبال نیز مانند سایر درگاه های پرداخت نیازمند احراز هویت است و برای دریافت درگاه پرداخت نیازمند کد رهگیری مالیاتی و نماد الکترونیکی است. پس از وارد کردن اطلاعات فردی میبایست فرآیند احراز هویت را انجام دهید.

ثبت نام در زیبال

پس از وارد کردن این اطلاعات باید تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی، آدرس سایت، کدرهگیری مالیاتی و شماره شبا را برای کارشناسان زیبال ارسال نمایید. پس از تایید کارشناسان می توانید درگاه خود را دریافت کنید. پلتفرم زیبال برای سیستم های مدیریت محتوای متفاوت افزونه هایی را طراحی کرده است. شما از طرق مختلف می توانید این درگاه را روی سایت خود فعال نمایید.

جمع بندی

زیبال یکی از معتبرترین درگاه های پرداخت است و خدمات متنوعی را ارائه می دهد اما متاسفانه درگاه زیبال هیچ اپلیکیشن موبایلی را ارائه نداده است. اما پیشنهاد ما برای شما برای درگاه پرداخت برای سایت قطعا زیبال هم خواهد بود اما پیشنهاد می شود درگاه های دیگری مانند آقای پرداخت را هم مشاهده کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18546
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد درگاه زیبال

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.