0
0

خرید بهترین سرور مجازی

371 بازدید
بهترین سرور مجازی

سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی است که مناسب برای سایت های پربازدید و پر حجم است و از هاست های اشتراکی عملکرد بهتری دارد. هزینه سرور مجازی نسبت به هاست های اشتراکی مقداری بیشتر است اما برای بسیاری از کسب و کار ها منطقی و مفید است. پیشنهاد می شود مقاله تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی را مطالعه کنید.

لیست بهترین سایت های ارائه دهنده سرور مجازی

در ادامه نگاهی جزئی به بهترین قیمت در سرویس های ارائه شده توسط شرکت ها می اندازیم.

توجه داشته باشید قیمت های زیر از پلن های پایه نوشته شده است.

نام
سرور مجازی خارجی (از)
سرور مجازی ایران (از)
خرید
پارس وی دی اس
258 هزار تومان – آمریکا
149 هزار تومان
سرور دات آی ار
363 هزار تومان – آلمان
210 هزار تومان
سون هاست
515 هزار تومان – آلمان/فنلاند
350 هزار تومان
لیمو هاست
1.300 هزار تومان – آلمان/فنلاند
840 هزار تومان
ایران سرور
499 هزار تومان – فرانسه
899 هزار تومان
وب رمز
625 هزار تومان – آلمان
338 هزار تومان
آذر آنلاین
349 هزار تومان
288 هزار تومان
هاست نگار
610 هزار تومان
608 هزار تومان
مشهد هاست
804 هزار تومان
450 هزار تومان

سرور مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟

همانطور که گفته شد سرور مجازی بخشی از یک سرور اختصاصی است که قیمت بسیار مناسب تری نسبت به یک سرور اختصاصی دارد. اما مزیت سرور مجازی چیست؟ مزیت آن این است که اگر شما نیاز به منابع بیشتری داشته باشید سرور مجازی در اختیار شما قرار می دهد. اگر یک سایت فروشگاهی دارید که نیاز به منابع سخت افزاری زیادی است پیشنهاد ما به شما سرور مجازی است.

خرید بهترین سرور مجازی

در ادامه می خواهیم نگاهی بیاندازیم به سایت ها و شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی تا با لیست بهترین سرور مجازی ایران بیشتر آشنا شوید. اکثر سایت های این مقاله در مقاله بهترین شرکت های هاستینگ ایران به آن ها پرداخته شده است. می توانید به مقاله نام برده هم رجوع کنید.

بهترین سرور مجازی - پارس وی دی اس

سرور مجازی پارس وی دی اس

پارس وی دی اس یکی از شناخته شده ترین سایت ها برای ارائه سرویس سرور مجازی و اختصاصی است. تنها در بخش سرور مجازی بیش از 30 کشور مختلف را پوشش می دهد. این کشور ها از اروپا، آسیا و آمریکا شمالی و جنوبی و همچنین 2 کشور از آفریقا هستند. قطعا اصلی ترین پیشنهاد ما به شما برای خرید بهترین سرور مجازی پارس وی دی اس است.

هارد اکثر کشور های موجود در سایت پارس وی دی از از نوع SSD است و تعدادی از آن ها NVMe هستند. به عنوان مثال هارد سرور مجازی ایسلند از نوع NVMe است. توجه داشته باشید که سرور مجازی کشور ها متفاوت است و برای انتخاب دقیق تر سایت پارس وی دی اس را با دقت بررسی کنید.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش پارس وی دی اس تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - سرور دات آی ار

سرور مجازی سرور دات آی ار

سایت server.ir دومین سایت از لیست بهترین سرور مجازی ما است. این سایت با ارائه سرور هایی از ایران، فرانسه، هلند و آلمان یک انتخاب خوب برای نیاز شما است. اگر به دنبال بهترین هاست دانلود هم هستید باید گفت این سایت خدمات دیگری مانند هاست دانلود هم ارائه می دهد.

متاسفانه سرور های مجازی این سایت از NVMe پشتیبانی نمی کند و سرور ها از SSD استفاده می کنند. تنها سرور فرانسه این سایت از هارد های NVMe استفاده می کند. برخی از سرویس ها نیز امکان پکاب دارند و برخی این قابلیت را ندارند. توصیه می شود حتما با مشاورین آن ها برای انتخاب بهتر تماس بگیرید.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش server.ir تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - سون هاست

سرور مجازی سون هاست

هر زمان صحبت از سرور و هاست بوده و در سایت ما مقاله ای نوشته شده سون هاست یکی از پیشنهادات ما به شما بوده است. سون هاست برای سرویس سرور مجازی پلن های متفاوتی را ارائه کرده است که برای افراد و کسب و کارهای متفاوت مناسب هستند.

سرور مجازی ایران، سرور مجازی اروپا شامل سرور آلمان و فنلاند و سرور مجازی حجیم برای سایت هایی با حجم اطلاعات زیاد که می توند نیاز بسیاری از کسب و کار ها را رفع کند. در پلن های سون هاست تنها سرور مجازی حجیم آن از هارد دیسک Sas استفاده می کند و سایر پلن ها هارد دیسک های NVMe را دارند.

سرور مجازی ایران دارای قابلیت ترافیک نیم بها است و سرور آن در پارس آنلاین قرار دارد. قابلیت سفارشی سازی پلن ها هم وجود دارد. سرور مجازی آلمان سون هاست بدون محدودیت تحریم ها است و سرور آن در Hetzner که از بهترین سرور های دنیاست قرار دارد. سرور مجازی حجیم هم در لیوانی و در اینترنتو قرار دارد. در سرویس مجازی ایران و آلمان بکاپ گیری روزانه اختیاری است اما در سرویس حجیم این امکان وجود ندارد.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش سون هاست تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - لیمو هاست

سرور مجازی لیمو هاست

لیمو هاست هم یکی از شناخته شده ترین و بهترین شرکت های هاستینگ ایران است. لیمو هاست هم دارای دو سرویس سرور مجازی ایران و اروپا است که بر اساس نیاز می توانید از پلن های متفاوت لیمو هاست استفاده کنید. سرور مجازی اروپا لیمو هاست هم در دو کشور فنلاند و آلمان قرار دارد. 

سرور مجازی اروپای لیمو هاست در سرورهای با کیفیت Hetzner قرار دارد که با آی پی ثابت بهترین گزینه برای ایرانیان است. پلن های سرور مجازی اروپا در لیمو هاست قابلیت سفارشی سازی و ارتقا دارند و از هاردهای پرسرعت NVMe استفاده می کنند.

سرور مجازی ایران این شرکت هم مانند سرورهای اروپا دارای قابلیت سفارشی سازی و ارتقا است و همچنین از هاردهای پرسرعت NVMe بهره می برد. قطعا سرور مجازی لیمو هاست یکی از بهترین سرور مجازی های لیست ما است.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش لیمو هاست تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - ایران سرور

سرور مجازی ایران سرور

نمی توان از سرور و هاست صحبت کرد و نام ایران سرور را نیاورد. ایران سرور هم سرور مجازی را ارائه می دهد که یک قابلیت جذاب هم دارد. ایران سرور دارای سرور مجازی ایران، اروپا و سرور مجازی GPU است که هرکدام می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سرور های مجازی اروپا ایران سرور در فرانسه و آلمان واقع شده و به ترتیب در دیتاسنتر های OVH و Hetzner قرار دارد. برای سرور های مجازی اروپا ایران سرور 20 گیگ فضای بکاپ به صورت مجزا تعبیه شده است. سرور مجازی داخلی ایران سرور هم دارای 20 گیگ فضای بکاپ هست و دیتاسنتر های آن آسیاتک، افرانت و پارس آنلاین است.

سرور مجازی GPU ایران سرور برای پردازش های گرافیکی و رندر گیری ها بسیار کاربردی است و برای مشاغل درگیر با این موضوع می تواند یک راهکار عالی باشد. اگر نیاز به پردازش مناسب گرافیکی دارید این سرویس به شما پیشنهاد می شود. اگر به دنبال بهترین سرور مجازی هستید قطعا ایران سرور هم می تواند یکی از گزینه ها باشد.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش ایران سرور تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - وب رمز

سرور مجازی وب رمز

وب رمز هم یکی از شرکت های خوشنام هاستینگ است که خدمات متنوعی را ارائه می دهد که در سایت ما بارها در مقالاتی مانند بهترین سایت ساز، بهترین سرور اختصاصی و بهترین شرکت های هاستینگ نام آن آورده شده است. وب رمز سرور مجازی ایران و اروپا دارد.

سرور مجازی اروپا وب رمز از دو کشور آلمان و فرانسه است که دیتاسنتر لوکیشن آلمان Hetzner است. دیتاسنتر فرانسه وب رمز OVH است. متاسفانه نامی از دیتاسنترهای سرور های مجازی ایران وب رمز منتشر نشده اما یک مزیت این سرویس بکاپ گیری به صورت منظم است که می توانید با خیال آسوده از سرویس های آن ها استفاده کنید.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش وب رمز تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - آذر آنلاین

سرور مجازی آذر آنلاین

شاید تا به حال نام آذر آنلاین را نشنیده یا کمتر شنیده باشید. این شرکت هم می تواند یکی از سایت های لیست بهترین سرور مجازی ما باشد. این شرکت هم سرویس های متنوعی دارد تا با نیاز های متفاوت بتوانید از خدمات آن ها بهره مند شوید. خدماتی همچون سرور مجازی ترید که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند.

این شرکت ها در سرور مجازی خارج از کشور خود 22 لوکیشن متفاوت را ارائه می دهد. برخی از آن ها در ایالات متحده امریکا واقع شده است. به طور کل تعداد لوکیشن کشورهای آذر آنلاین 16 عدد است. در صفحه سرور مجازی آذر آنلاین می توانید منابع خود را به صورت دلخواه انتخاب نمایید و مبلغ ماهیانه شما نمایش داده می شود.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش آذر آنلاین تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - هاست نگار

سرور مجازی هاست نگار

هاست نگار هم از شرکت های شناخته شده در حوزه هاستینگ است که از قدیم بسیاری از آن استفاده می کنند. از این رو تصمیم گرفتیم نام این شرکت را هم در این لیست بیاوریم. سرور های هاست نگار در آلمان، فرانسه و هلند واقع شده و می توانید یکی از این لوکیش ها را انتخاب کنید.

هارد سرور های مجازی هاست نگار از نوع NVMe است که یک سرور پرسرعت را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین فضای بکاپ رایگان هم در پلن های سرور مجازی هاست نگار وجود دارد. با توجه به نام خوش و پشتیبانی مناسب هاست نگار قطعا یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده سرور مجازی در ایران می تواند باشد.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش هاست نگار تماس بگیرید.

بهترین سرور مجازی - مشهد هاست

سرور مجازی مشهد هاست

مشهد هاست در زمان تولید محتوای این مقاله به چشممان خورد. این شرکت هم با توجه به نیاز های متفاوت، انواع سرور مجازی را ارائه داده است. اگر به دنبال سرور مجازی برای ترید هستید سرویس سرور مجازی ترید مشهد هاست می تواند نیاز شما را رفع کند.

متاسفانه لوکیشن های سرور مجازی مشهد هاست در خارج از کشور مشخص نشده و برای کسب اطلاعات بیشتر باید با کارشناسان آن تماس بگیرید. سایر خدمات سرور مجازی مشهد هاست عبارت اند از سرور مجازی سفارشی، سرور مجازی ایمیل، سرور مجازی ابری خارج از کشور و سرور مجازی میکروتیک که تنوع مناسبی دارد.

پیش از تهیه سرور مجازی با پشتیبانی و تیم فروش مشهد هاست تماس بگیرید.

سرور مجازی به چه دردی می خورد؟

سرور مجازی برای سایت های سنگین و حجیم مناسب است تا بتوانند بدون هیچ مشکلی و با هزینه کمتر نسبت به سرور اختصاصی سایت خود را بدون مشکل و کندی مدیریت کنند.

سرور مجازی ایران بخریم یا خارج؟

برای خرید هر نوع هاست ابتدا باید نیاز خود را به خوبی بدانید و بشناسید، سپس می توانید بر اساس نیاز خود انتخاب بهتری داشته باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=21652
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد خرید بهترین سرور مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.