0
0

بهترین سایت برای خرید هاست دانلود

807 بازدید
هاست دانلود

هاست دانلود یکی از هاست های پردکاربرد است که با توجه به سایت ها و دلایل مختلف از آن استفاده می شود. در این مقاله از سایت پاراگراف به بهترین سایت ها برای خرید هاست دانلود می پردازیم.

بهترین هاست دانلود در ایران

لیمو هاست

کمترین پلن:
پکیج شش ماه 790 هزار تومان
حداقل فضا:
10 گیگابایت
حداکثر فضا:
200 گیگابایت

سون هاست

کمترین پلن:
پکیج سالیانه 800 هزار تومان
حداقل فضا:
5 گیگابایت
حداکثر فضا:
80 گیگابایت

ایران سرور

کمترین پلن:
پکیج ماهیانه 79 هزار تومان
حداقل فضا:
5 گیگابایت
حداکثر فضا:
100گیگابایت و 3 ترابایت

وب رمز

کمترین پلن:
پکیج ماهیانه 149 هزار تومان
حداقل فضا:
15 گیگابایت
حداکثر فضا:
100 گیگابایت

مانا سرور

کمترین پلن:
پکیج سالیانه 839 هزار تومان
حداقل فضا:
5 گیگابایت
حداکثر فضا:
80 گیگابایت

گنجه هاست

کمترین پلن:
پکیج سه ماهه 109 هزار تومان
حداقل فضا:
10 گیگابایت
حداکثر فضا:
200 گیگابایت

هاست نگار

کمترین پلن:
پکیج سه ماه 179 هزار تومان
حداقل فضا:
5 گیگابایت
حداکثر فضا:
500 گیگابایت

سرور پارس

کمترین پلن:
پکیج ماهیانه 50 هزار تومان
حداقل فضا:
10 گیگابایت
حداکثر فضا:
200 گیگابایت

ماندگار وب

کمترین پلن:
پکیج ماهیاه 31 هزار تومان
حداقل فضا:
10 گیگابایت
حداکثر فضا:
200 گیگابایت

هاست دانلود چیست؟

هاست دانلود به فضایی گفته می شود که فایل های سایت در آن بارگذاری می شود تا فضای کمتری از هاست سایت اشغال شود. اگر برای سایتتان محتوای مولتی مدیا مانند پادکست، فیلم و یا فایل های نصبی دارید می توانید از  هاست های دانلود برای مدیریت آن ها اسفاده کنید.

اما استفاده از این هاست ها دلایلی دارد که به آن می پردازیم.

چرا باید از هاست دانلود استفاده کنیم؟

 1. مدیریت فضای هاست سایت
 2. جلوگیری از کندی سایت
 3. کاهش بار منابع سایت
 4. فضای ذخیره سازی بیشتر با هزینه کمتر

بهترین سایت هاست دانلود

در این مقاله ما بهترین سایت های هاست دانلود را معرفی می کنیم و در نهایت این شما هستید که از بین آن ها انتخاب می کنید. در ادامه هرکدام از ارائه دهندگان هاست دانلود را بررسی می کنیم تا بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید. از فهرست زیر برای دسترسی به محتوای صفحه استفاده نمایید:

پیشنهاد می شود از لیست بالا برای دسترسی بهتر به محتوا استفاده نمایید

لیمو هاست

اگر لیست بهترین شرکت های هاستینگ ایران را در سایت ما مشاهده کنید لیمو هاست یکی از سایت های معرفی شده در این لیست است. لیمو هاست یکی از بهترین سایت های ارائه دهنده هاست و سرور است که با توجه به ارائه خدمات متفاوت انتظار می رفت که این مجموعه هم دارای هاست دانلود باشد.

اگر به دنبال یک هاست با کیفیت هستید قطعا یکی از پیشنهادات ما لیمو هاست است. شما می توانید از سایر خدمات لیمو هاست نیز استفاده کنید و تجربه یک خرید لذت بخش را داشته باشید. هاست های با کیفیت، منابع عالی و پشتیبانی خوب به شما تجربه یک همکاری مناسب را می دهد.

هاست های دانلود آن ها نیز مانند سایر خدمات این سایت با کیفیت بوده و می تواند گزینه مناسبی برای مدیریت فایل های شما باشد.

ویژگی های هاست دانلود لیمو هاست:

 • دارای هاست داخلی و خارجی
 • قیمت مناسب
 • سرعت بالا
 • پشتیبانی مناسب

کمترین بسته لیمو هاست بسته 6 ماهه هاست 10 گیگابایتی است که با مبلغ 790 هزار تومان عرضه می شود و بزرگترین پلن این سایت پلن 200 گیگابایتی با قیمت 3,990 هزار تومان است.

سون هاست

سایت های زیادی در حوزه خدمات هاستینگ فعال هستند؛ اما بسیاری از آن ها نام خوشی در بین طراحان و دیجیتال مارکتر ها دارند که سون هاست نیز یکی از آن هاست. خدمات خوب، قیمت های مناسب و پشتیبانی عالی از مواردیست که برای سون هاست می توان به آن ها اشاره کرد.

اگر به دنبال بهترین سایت هاست دانلود هستید یکی از پیشنهادات ما سون هاست است. لازم به ذکر است که تنوع خدمات و کیفیت آن ها در سون هاست شما را مجاب به استفاده از سایر خدمات آن ها نیز می کند. یکی از مزایای سایت سون هاست انتخاب سرور هاست دانلود در مکان های مختلف است.

هاست های دانلود سون هاست در کشور های ایران، آلمان و لیتوانی قرار دارد که می توانید بر اساس نیاز خود یکی از این کشور ها را انتخاب کنید.

ویژگی های هاست دانلود سون هاست:

 • دارای هاست داخلی (نیم بها)
 • هاست خارجی با کیفیت
 • میزان رم در بسته ها یکسان است
 • پکیج ها فقط به طور سالیانه است
 • هارد از نوع Raid 5

در تصویر بالا ما پلن های آلمان سون هاست را نمایش داده ایم که متاسفانه پلن های ماهیانه و سه ماهه و حتی شش ماه ندارد و تنها می توانید برای یک سال خریداری کنید. قیمت ها منطقی و مناسب است و خدمات قابل قبول آن ها باعث می شود تا یکی از انتخاب ها برای خرید هاست دانلود سون هاست باشد.

ایران سرور

اگر بخواهیم لیستی را به عنوان بهترین سایت برای خرید دامنه و هاست معرفی کنیم، قطعا یکی از آن ها ایران سرور خواهد بود. ایران سرور یکی از شناخته شده ترین سایت ها در حوزه خدمات هاستینگ است که خدمات قابل قبولی نیز ارائه می دهد.

ایران سرور دارای هاست دانلود ایران، فرانسه و آلمان است و انتخاب این مورد با شماست. هاست های ایران سرور یک نکته عجیب و قابل توجه دارد و آن هم مقدار رم هاست هاست. مقدار رم هاست های دانلود ایران سرور 32 گیگابایت است. ?

اگر از این سایت هاست و دامنه خریداری کرده اید می توانید از هاست های دانلود ایران سرور هم استفاده نمایید. قطعا یکی از پیشنهادات ما برای خرید هاست دانلود است.

ویژگی های هاست دانلود ایران سرور

 • رم 32 گیگابایتی
 • هاست ایران، فرانسه و آلمان
 • پشتیبانی قابل قبول
 • پردازنده مناسب

قیمت هاست های دانلود ایران سرور مناسب است اما در هاست های خارجی ایران سرور قیمت ها کمی بالاتر است. اگر از هاست اقتصادی وردپرس استفاده می کنیم می توانید فایل های خود را در هاست دانلود ایران سرور در ایران ذخیره کنید.

وب رمز

وب رمز هم یکی از شرکت های شناخته شده در حوزه هاستینگ است و تا به امروز خدمات خوبی را ارائه داده است. نمی توان در مورد بهترین سایت هاست دانلود صحبت کرد اما نامی از وب رمز نبرد. وب رمز با نام خوبی که از خود میان کاربران به جای گذاشته است می توانید یکی از گزینه های مناسب برای خرید هاست دانلود باشد.

وب رمز نیز مانند سایر شرکت ها از هاست دانلود داخلی و خارجی برخوردار است و سعی کرده تا با ارائه امنیت مناسب و همچنین پشتیبانی قوی رضایت کاربران را جلب کند.

ویژگی های هاست دانلود وب رمز:

 • استفاده از منابع امنیتی مناسب
 • دارای هاست دانلود ایران و آلمان
 • سرعت بالا در پردازش

قیمت هاست های دانلود وب رمز اقتصادی و مناسب است و اگر به دنبال یک هاست دانلود با قیمت مناسب هستید قطعا پیشنهاد ما به شما هاست های دانلود وب رمز است. هاست 200 گیگابایتی این شرکت با قیمت 419 هزار تومان عرضه می شود که قیمت منصفانه و خوبی است.

مانا سرور

مانا سرور سایتی است که شاید نام آن را کمتر شنیده باشید اما قصد داریم نام شما را با آن در بهترین سایت هاست دانلود آشنا کنیم. مانا سرور یک شرکت هاستینگ است که خدمات متنوعی را ارائه می دهد. قطعا در بین خدماتی که ماناسرور ارائه می دهد باید به هاست دانلود آن ها هم اشاره کرد.

هاست های دانلود مانا سرور در ایران قرار دارد و اگر نیاز به هاست دانلود ایران دارید ما توانید از هاست های مانا سرور استفاده نمایید. هاست های دانلود مانا سرور از نوع هاست ویندوز هستند که می توانید برای آشنایی بیشتر مقاله تفاوت هاست لینوکس و ویندوز را مطالعه کنید.

متاسفانه مانا سرور هم مانند سون هاست فقط پلن های سالانه در سایت خود قرار داده است.

ویژگیی های هاست دانلود مانا سرور:

 • هاست دانلود در ایران
 • هزینه های مناسب
 • هاست ویندوز
 • پشتیبانی قابل قبول

قیمت های هاست دانلود مانا سرور منصفانه و مناسب است که اگر علاقه مند به هاست دانلود ایرانی هستید می توانید از خدمات مانا سرور استفاده نمایید.

گنجه هاست

گنجه هاست هم یکی از شرکت های هاستینگ مطرح ایرانی به شمار می آید که خدمات و پشتیبانی خوب آن موجب شده در بین طراحان سایت و دیجیتال مارکتر ها محبوب باشد. اگر به دنبال هاست برای سایتتان باشید قطعا یکی از پیشنهادات ما گنجه هاست خواهد بود اما باید گفت هاست دانلود این مجموعه هم قابل معرفی است.

هاست های دانلود گنجه هاست در خارج از ایران قرار دارد و به طور عجیبی میزان رم آن ها 64 گیگابایت است.  ? منابع قوی سخت افزاری باعث شده تا کیفیت هاست دانلود گنجه هاست بالا باشد تا بتوانید تجربه مناسبی با استفاده از هاست دانلود آن ها داشته باشید.

خرید هاست دانلود گنجه هاست به شما پیشنهاد می شود.

ویژگی های هاست دانلود گنجه هاست:

 • رم 64 گیگابایتی
 • هاست اروپا (اروپا)
 • پشتیبانی مناسب
 • منابع قوی

قیمت هاست های گنجه هاست با وجود اینکه در آلمان قرار دارد بسیار مناسب و خوب است و پیشنهاد می شود اگر به دنبال بهترین سایت هاست دانلود هستید نگاهی به سایت گنجه هاست بیاندازید.

هاست نگار

هاست نگار از آن دسته شرکت های هاستینگ است که در بین طراحان سایت شناخته شده است. هاست نگار هم با ارائه خدمات متنوع و پشتیبانی خوب کاربران زیادی را به سمت خود کشیده است و در حال حاضر مشتریان زیادی دارد. هاست نگار بیشترین تنوع را در حجم هاست های دانلود خود دارد.

بهترین هاست دانلود در ایران مضمون این محتوا ما بوده است و قطعا زمانی که از بهترین ها نام برده می شود باید دلایل آن هم بیان کرد. هاست های دانلود هاست نگار در ایران، فرانسه و آلمان واقع شده است که می توانید بر اساس نیاز خود سرویس مورد نظر را خریداری کنید.

ویژگی های هاست دانلود هاست نگار:

 • پردازنده مناسب
 • تنوع بالا در هاست دانلود
 • پشتیبانی مناسب
 • منابع قوی

قیمت های هاست نگار مناسب و اقتصادی است و در کنار منابع خوبی که به شما می دهد صرفه اقتصادی زیادی دارد.

سرور پارس

سرور پارس یکی دیگر از شرکت هایی است که در مقاله بهترین سایت هاست دانلود به آن اشاره می کنیم. سرور پارس نیز مانند سایر سایت ها خدماتی مانند سرور و دامنه هم ارائه می کند. سرور پارس نیز از دسته سایت های شناخته شده است و خدمات قابل قبولی دارد.

هاست های دانلود سرور پارس در ایران قرار دارند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. هارد های پر سرعت و همچنین منابع قوی که برای بسیاری از سایت هایی که فایل های زیادی دارند می تواند بهترین گزینه باشد. سرور پارس تا 200 گیگابایت فضا در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های هاست دانلود سرور پارس:

 • هاست دانلود ایران
 • مقرون به صرفه
 • پرسرعت

قیمت هاست های دانلود سرور پارس بسیار مناسب است و اگر قصد دارید به صورت اقتصادی سایت و کسب و کار اینترنتی خود را پیش ببرید قطعا پیشنهاد ما به شما سرور پارس است.

ماندگار وب

ماندگار وب سایتی بود که در زمان تولید محتوا برای این مقاله با آن آشنا شدیم. ماندگار وب نیز خدمات متنوعی دارد که به صورت اختصاصی برای وردپرس نیز خدماتی را ارائه می دهد. در کنار خدماتی که ماندگار وب ارائه می دهد می توانید از این سایت هاست دانلود نیز تهیه کنید.

هاست های دانلود ماندگار وب مانند اکثر رقبا از 10 گیگابایت شروع می شود و تا 200 گیگابایت می توانید هاست خود را ارتقا دهید. محل قرار گیری هاست های ماندگار وب ایران است که در دیتاسنتر آسیا تک قرار گرفته است. به لحاظ اقتصادی این هاست های دانلود می تواند با کمترین هزینه برای شما مفید باشد.

هاست های دانلود ماندگار وب از 30 تومان شروع می شود که در بین تمام سایت هایی نام برده این مبلغ کمترین پرداختی است.

هاست دانلود ایران یا خارج بخریم؟

هاست دانلود ایران برای بسیاری از کاربران می توانید مفید باشد به دو دلیل:

 1. ترافیک هاست های داخلی نیم بها است
 2. قیمت کمتری نسبت به هاست های خارجی دارد.

قیمت کمتر و نیم بها بودن و عدم مشکلاتی مانند تحریم ها از مواردیست که هاست های دانلود داخلی را به یک گزینه مناسب تبدیل می کند.

اما در مقابل هاست های دانلود خارجی یک مزیت مهم دارند و آن هم بروز بودن سخت افزار و منابع است که می تواند در سرعت و بهبود کارایی هاست دانلود شما تاثیر گذار باشد. ما در مقاله بهترین سایت هاست دانلود، هاست ایران یا خارجی معرفی نمی کنیم؛ بلکه این مورد توسط شما باید تصمیم گیری شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=20384
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بهترین سایت برای خرید هاست دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.