0
0

تفاوت ممبر پروکسی و ممبر پاپ آپ

1268 بازدید
تفاوت ممبر پروکسی و ممبر پاپ آپ

خرید ممبر تلگرام یکی از راه های افزایش کاربران کانال است. در این بین دو روش ممبر پاپ آپ و ممبر پروکسی از بهترین روش ها برای جذب کاربر است. حال قصد داریم در این مقاله به تفاوت ممبر پاپ آپ و ممبر پروکسی بپردازیم. 

تفاوت ممبر پاپ آپ و ممبر پروکسی

برای افزایش ممبر تلگرام روش های متفاوتی وجود دارد. این روش ها بر اساس روش های و کیفیت ممبر ها قیمت های متفاوتی دارند. روش های جذب ممبر به دو دسته اختیاری و اجباری تقسیم بندی می شوند که در این مقاله دو روش اختیاری را مورد بررسی قرار می دهیم.

درست است که هر دو روش اختیاری حساب می شوند اما باز هم کیفیت کاربران آن ها با هم متفاوت است. علت تفاوت کیفیت آن محل تبلیغ کانال شماست. تصور کنید بنر تبلیغاتی شما در یک خیابان مهم شهر و بنر دیگر شما در جاده مخصوص برای رانندگان ماشین های سنگین قرار گیرد. در این حالت طبیعتا مشتریان شما برای بنر اول بهتر خواهند بود.

تفاوت این دو بنر مشابه به تفاوت ممبر پاپ آپ و ممبر پروکسی است. کاربرانی که از طریق ممبر پروکسی وارد کانال شما می شوند، از طریق تلگرام رسمی وارد شده اند و کاربرانی هستند که از کانال های پروکسی استفاده می کنند. این کاربران بسیار با کیفیت هستند و در صورتی که محتوای شما جذاب باشد می تواند بسیار مفید باشد.

در روش ممبر پاپ آپ به دلیل آنکه کاربران از تلگرام های غیر رسمی وارد می شوند ممکن است به خوبی کاربران پروکسی نباشند. البته این بدین معنا نیست که کیفیت ممبر های پاپ آپ پایین است بلکه بدین معناست که کیفیت ممبر های پروکسی بالاست.

استفاده از پروکسی های تلگرام بسیار رایج است از همین رو ممبر پروکسی کاربران بیشتری را پوشش می دهد. پس برای کانال ها این روش می تواند مناسب تر باشد چرا که طیف کاربران بیشتری را در بر می گیرد.

سوالات متداول

ممبر پروکسی بخریم یا ممبر پاپ آپ؟

از آن جایی که هر دو این روش ها اختیاری هستند پس روش های مناسبی برای جذب مخاطب به شمار می آیند. ممبر پاپ آپ هزینه کمتری دارد و یک گزینه عالی به شمار می آید. می توانید جزئیات بیشتر را در مقاله انواع ممبر تلگرام مطالعه کنید.

ممبر پاپ آپ و پروکسی کدام بهتر است؟

هردو روش مناسب هستند. یکی قیمت بهتر و دیگری کیفیت بالاتر دارند. با توجه به کسب و کار و بودجه خود این روش ها را انتخاب نمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18999
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تفاوت ممبر پروکسی و ممبر پاپ آپ

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.