0
0

بهترین هاست برای خرید ربات تلگرام

1106 بازدید
بهترین هاست ربات تلگرام

در این مقاله نگاهی به بهترین هاست ربات تلگرام می اندازیم. سایت هایی که در این مقاله آن ها را معرفی می کنیم شاید شناخته شده نباشند و در لیست مقاله بهترین هاست های ایران قرار نداشته باشند اما برای میزبانی ربات تلگرام سرویسی را در نظر گرفته اند.

موارد ذکر شده در این مقاله از سایت منابع جمع آوری شده و سایت پاراگراف هیچ مسئولیتی در خصوص عملکرد سایت ها ندارد.

خرید هاست برای ربات تلگرام

برای داشتن یک ربات تلگرامی می باید یک هاست تهیه کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید. ربات های تلگرامی به شما در فروش بیشتر هم می توانند کمک کنند حتی می توانید درگاه پرداخت اینترنتی برای تلگرام به آن متصل کنید و از ان استفاده نمایید. سایت های مختلفی سرویس هاست ربات تلگرام را ارائه می دهند.

نام
قیمت بر اساس 1 گیگابایت فضا
ثبت نام
Vip host
48 هزار تومان
پارس وب هاست
17 هزار تومان
نیترو سیپنل
40 هزار تومان
بستلا
50 هزار تومان
سرو دیتا
19 هزار تومان
تیک وب
38 هزار تومان
پیکو هاست
8 هزار تومان
آذر دیتا
79 هزار تومان

هاست ربات تلگرام ارزان

نام
قیمت
پارس وب هاست
17 هزار تومان
سرو دیتا
19 هزار تومان
پیکو هاست
8 هزار تومان

هاست ربات تلگرام هلند

نام
قیمت
VIP host
48 هزار تومان
پارس وب هاست
17 هزار تومان
میترو سی پنل
40 هزار تومان
بستلا
50 هزار تومان
پیکو هاست
8 هزار تومان
آذردیتا
79 هزار تومان

دیتا سنتر های تلگرام در هلند واقع شده اند از این رو برای بسیاری این موضوع اهمیت دارد که بتوانند از هاستی تهیه کنند که در هلند قرار دارد. لیست بالا سایت هایی که هاست ربات تلگرام در هلند را ارائه می دهند نمایش می دهد.

هاست تلگرام Vip host

سایت وی آی پی هاست برای هاست تلگرام خود پلن های متفاوتی را در نظر گرفته که این پلن ها دارای فضای ذخیره سازی متفاوتی هستند. البته با انتخاب پلن های قوی تر در کنار فضای ذخیره سازی بیشتر به شما منابع سخت افزایش بیشتری هم ارائه می دهند.

پشتیبانی 24 ساعته در نظر گرفته شده می تواند برای شما در صورت بروز مشکلات مناسب باشد، اما ما هیچ سرویسی از این سایت تهیه نکرده ایم تا پشتیبانی آن را بسنجیم. بکاپ گیری از اطلاعات و هاست به صورت منظم انجام می شود و این امر می تواند قطعا برای شما آسودگی خاطر را به همراه داشته باشد.

بکار گیری سرور لایت اسپید در کنار حافظه های NVMe باعث افزایش سرعت هاست و عملکرد بهتر آن می شود.

هاست ربات تلگرام آذردیتا

آذر دیتا نسبت به سایر سایت های نام برده شاید خدمات متنوع تری داشته باشد و به صورت قوی تر فعالیت کند اما در مقایسه با سایر رقبا در زمینه هاست ربات تلگرام آذر آنلاین قیمت بالایی را تعیین کرده است. در آذردیتا هم شما با خرید پلن های قوی تر منابع بیشتری در اختیار خواهید داشت.

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته موجب می شود تا با خیال راحت بتوانید از سرویس های آذردیتا استفاده کنید. یکی از خدمات آذردیتا هاست دانلود پر حجم است که می توانید در بین سرویس های آن خریداری کنید. از هاست تلگرام آذردیتا به صورت هفتگی بکاپ گرفته می شود.

آذردیتا هم از لایت اسپید و هاست های NVMe استفاده می کند.

هاست ربات تلگرام پارس وب هاست

پارس وب هاست یکی دیگر از سایت های لیست ماست که سرویس هاست ربات تلگرام را ارائه می دهد، اما نکته قابل توجه آن این است که یکی از پایین ترین قیمت ها را در بین رقبای خود دارد. این سایت خدمات دیگری مانند هاست دانلود نیز ارائه می دهد.

پارس وب هاست نیز دارای پشتیبانی 24 ساعته است و روند بکاپ گیری از هاست به صورت روزانه هفتگی و ماهیانه است. استفاده از وب سرور لایت اسپید و هارد NVMe باعث افزایش سرعت هاست می شود.

هاست ربات تلگرام نیترو سیپنل

نیترو سیپنل خدمات زیادی را ارائه نمی کند اما می توانید هاست برای ربات تلگرام خود را از این سایت تهیه کنید. از دیگر خدمات نیترو سیپنل می توان به سرور مجازی آن اشاره کرد. پلن های هاست ربات نیترو سیپنل دارای منابع مختلفی است که بر اساس نیاز خود می توانید از این پلن ها تهیه کنید.

آن طور که در سایت نیترو سیپنل ذکر شده است پشتیبانی آن به صورت 24 ساعته است و به صورت روزانه و ماهیانه از هاست بکاپ تهیه می شود. لوکیشن این هاست ها در هلند است و اطلاعاتی از وب سرور و نوع هارد ها مشخص نشده است.

هاست ربات تلگرام بستلا

بستلا یکی دیگر سایت های ارائه دهنده هاست برای ربات تلگرام است که بیشتر در زمینه ارائه سرور فعالیت دارد. از دیگر خدمات بستلا می توان به ثبت و خرید دامنه اشاره کرد. پلن های این سایت برای هاست تلگرام کم است و تنها از بین 4 پلن می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

پشتیبانی بستلا مانند سایر رقبا 24 ساعت ذکر شده و پشتیبان گیری از هاست ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه انجام می شود. بستلا برای هاست ربات تلگرام خود مبلغ مناسب و معقولی را در نظر گرفته است. استفاده از وب سرور لایت اسپید در کنار هارد های NVMe تضمین یک هاست پر سرعت را به شما می دهد.

هاست ربات تلگرام تیک وب

تیک وب هم در دسته سایت های ارائه دهنده این سرویس قرار دارد. تیک وب دارای خدماتی مانند سرور مجازی و هاست اقتصادی است و می توانید از این سایت برای میزبانی وب سایت خود هم استفاده کنید. قیمت هاست تیک وب مقرون به صرفه است و با صرف هزینه معقول می توانید ربات خود را راه اندازی کنید.

در سایت تیک وب پشتیبانی 24 ساعت ذکر نشده است که می توانید با تماس با این مجموعه از نوع پشتیبانی ملطع شوید. بکاپ گیری از هاست ها به صورت هفتگی و ماهیانه انجام می شود. نوع وب سرور در این سایت ذکر نشده است اما با توجه به این که از لینوکس استفاده می شود می توان احتمال لایت اسپید را داد. نوع هارد های مورد استفاده در تیک وب از نوع NVMe است.

هاست ربات تلگرام سرودیتا

سرو دیتا هم در لیست مقاله ما جای دارد. سرو دیتا خدمات زیادی را ارائه نمی دهد و از خدمات آن می توان به میزبانی وب و تلگرام و همچنین سرور مجازی اشاره کرد. هاست ربات تلگرام سرودیتا یکی از به صرفه ترین و ارزان ترین هاست ها در مقایسه با رقبا است.

متاسفانه اطلاعات دقیق از نحوه پشتیبانی و بکاپ گیری هاست ها در سرودیتا یافت نکردیم و پیشنهاد می شود پیش از خرید هر سرویس با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. هاست این مجموعه در داخلی ایران قرار دارد و از هارد NVMe استفاده شده است.

هاست ربات تلگرام پیکو هاست

پیکو هاست یکی از ارائه دهندگان هاست ربات است که در کنار این سرویس خدمات میزبانی وب هم پوشش می دهد. هاست ربات تلگرام پیکو هاست ارزان ترین سرویس در بین سایت های نام برده است که این هاست با قیمت 8 هزار تومان عرضه می شود و در دو لوکیشن هلند و آلمان موجود است.

پشتیبانی 24 ساعته در کنار بکاپ گیری روزانه موجب تعجب ما و شما می شود. شما با پرداخت ماهیانه 8 هزار تومان این سرویس را با وب سرور لایت اسپید، هارد NVMe، پشتیبانی 24 ساعت و بکاپ گیری روزانه تهیه می کنید. این می تواند بهترین پیشنهاد ممکن باشد.

در هنگام خرید هاست به چه نکاتی توجه کنیم؟

در هنگام خرید باید به نکاتی توجه کنید که هر کدام می تواند مهم و ضروری باشد. اولین نکته پشتیبانی شرکت ارائه دهنده این خدمات است. در صورتی که قصد خرید هاست از یکی از سایت ها را دارید سعی کنید با پشتیبانی آن ها تماس برقرار کنید تا از کیفیت پشتیبانی مطمئن شوید.

نکته دومی که باید به آن توجه کنید، بکاپ گیری از هاست است. بیشتر هاست های معرفی شده به صورت روزانه بکاپ گیری را انجام می دهند اما برخی از آن ها به حداقل زمان بکاپ گیری را به صورت هفتگی مشخص کرده اند. شاید این مورد چندان مشکل ساز نباشد اما اگر ربات مهم و فعالی دارید پیشنهاد می شود از سایت هایی که بکاپ گیری را به صورت روزانه انجام می دهند برای خرید انتخاب نمایید.

از طراح ربات خود بخواهید منابع مورد نیاز ربات را به شما اعلام کند تا بر اساس آن ها بتوانید پلن مناسب را انتخاب نمایید. این سایت ها برای هاست ربات تلگرام پلن های متفاوتی را در نظر گرفته اند که پیشنهاد می شود پیش از خرید با طراح ربات این مسئله را مطرح کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=20746
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد بهترین هاست برای خرید ربات تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.