0
0

چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟

856 بازدید
روش های کسب درآمد از کانال تلگرام

کسب درآمد در فضای مجازی در حال حاضر بسیار پر رونق است و افراد زیادی به آن روی می آورند. در مقاله ای دیگر به روش های کسب درآمد از سایت با کمترین سرمایه پرداخته ایم اما در این مقاله نگاهی به روش های کسب درآمد از کانال تلگرام می پردازیم.

کسب درآمد از کانال تلگرام

در این مقاله نگاهی به روش های کسب درآمد از کانال تلگرام خواهیم انداخت اما نکته مهم آن این است که برخی از موارد نیازمند سایت یا اینستاگرام است و به تنهایی از تلگرام نمی توان کسب درآمد کرد.

تبلیغات در کانال تلگرام

یکی از روش های کسب درآمد از کانال تلگرام تبلیغات است. در این روش شما با داشتن یک کانال پر مخاطب می توانید از سایرین مبلغی رو دریافت و برای این افراد تبلیغات انجام دهید. البته لازم به ذکر است که باید کانالی پر مخاطب با کاربران واقعی داشته باشید.

تولید محتوای شما نیز باید جذاب باشد. اگر از محتوا خسته کننده و تکراری استفاده کنید قطعا کانال شما رشد نخواهد داشت. اگه به دنبال ممبر واقعی هستید می توانید اقدام به خرید ممبر تلگرام از طریق سایت پاراگراف کنید. 

فروش خدمات و محصول

اگر به هر دلیلی تصمیم به داشتن سایت ندارید تلگرام و اینستاگرام هم می تواند فضای مناسبی برای فروش خدمات شما باشد. با توجه به اینکه در اینستاگرام در پست ها امکان قرار دادن لینک نیست تلگرام یک فضای مناسب برای فروش خدمات و محصولات شماست.

به عنوان مثال ما در کانال تلگرامی پاراگراف (مخصوص خدمات تلگرام) خدمات تلگرامی سایت را قرار می دهیم. تمامی خدمات تلگرامی ما از طریق ربات و کانال به فروش می رسد. خدمات تلگرامی ما شامل موارد زیر می شود:

افیلیت مارکتینگ

افیلیت یک فرصت مناسب برای کسب درآمد است اما بستر مناسب برای کسب درآمد از افیلیت وب سایت است؛ اما چرا تلگرام؟ پیش از پرداختن به این موضوع اگر با افیلیت مارکتینگ آشنایی ندارید پیشنهاد می شود مقاله آن را مطالعه کنید. شما در کانال تلگرامی خود می توانید محصولاتی که بر روی آن ها کار می کنید و تخفیف ویژه دریافت کرده اند را به کاربران نمایش دهید. به صورت کلی باید تلگرام را یک کانال ویژه برای کاربران در نظر بگیرید.

در این کانال محتوایی که درون سایت نمی گذارید را نمایش دهید یا صفحات و محصولات جدید را به کاربران معرفی کنید. افیلیت مارکتینگ یکی از روش های درآمد زایی مناسب در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که سایت پاراگراف نیز در مقاله بهترین هاست ها ایران از همین روش استفاده کرده است.

کانال خبری

یکی از خصوصیات بارز ما ایرانی ها علاقه مند بودن به اخبار روز است. اگر روزنامه نمی خوانیم حتما اخبار را از طریق تلگرام و اینستاگرام دنبال می کنیم. با داشتن یک کانال خبری و انتشار خبر های روز می توانید کاربران زیادی را جذب کنید. اما کسب درآمد از یک کانال خبری به چه شکلی است؟

از طریق تبلیغات سایت ها و کانال های تلگرامی دیگر شما می توانید درآمد مناسبی داشته باشید.

معرفی سایتتان

اگر یک سایت دارید، می توانید با ساخت یک کانال تلگرامی با کاربران خود در ارتباط باشید آخرین محصولات یا خدمات خود را در آن کانال قرار دهید و درآمد خود را افزایش دهید.

معرفی گروه ها

داشتن یک کانال خوب برای معرفی گروه ها می تواند باعث درآمد شما شود. شاید بسیاری برای معرفی گروهشان و افزایش کاربران به سراغ شما بیایند. با دریافت هزینه می توانید گروه های مناسب را به کاربران پیشنهاد دهید.

پیشنهاد می شود ممبر گروه به گروه را هم مشاهده کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=20213
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد چگونه از کانال تلگرام کسب درآمد کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.