0
0

نحوه افزایش ممبر تلگرام

891 بازدید
افزایش ممبر کانال تلگرام

از زمانی که کانال ها به تلگرام اضافه شده اند استقبال از آن توسط ایرانی ها بسیار زیاد بوده و همیشه صاحبین کانال ها به دنبال افزایش کاربان کانال های خود هستند. در این مقاله قصد داریم نحوه افزایش ممبر تلگرام را بیان کنیم. پیش از هر چیزی اشاره کنم اگر نیاز به خرید ممبر تلگرام دارید، پاراگراف می تواند روش های متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد.

روش های افزایش ممبر تلگرام

تلگرام یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های موبایلی در ایران است که کاربران زیادی را در خود جای داده است. این محبوبیت در بین کاربران ایرانی موجب شده تا هرروز کاربران جدیدی به آن اضافه شوند. از این رو همیشه استقبال از کانال های تلگرامی نیز زیاد بوده است. در این مقاله روش های افزایش ممبر تلگرام را بیان خواهیم کرد اما این روش ها می تواند شامل هزینه شود و یا رایگان باشد.

نکاتی که باید پیش از افزایش ممبر تلگرام در نظر بگیرید

پیش از آن که به روش های افزایش ممبر تلگرام بپردازیم توجه داشته باشید که باید محتوا و حوزه فعالیت کانال خود را در نظر بگیرید، زیرا بعضی از روش ها برای شما بازدهی نخواهد داشت.

در دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو پیش از شروع تولید محتوا، پرسونای مخاطب در نظر گرفته می شود. پرسونای مخاطب به طور خلاصه یعنی کاربری که مخاطب ما است. شناخت بهتر کاربر از جنسیت، سن، مدرک تحصیلی، شغل و … می تواند کیفیت محتوای ما را افزایش دهد. در پرسونای مخاطب یک کاربر فرضی که مخاطب شما است را در نظر بگیرید و سپس تولید محتوا کنید. از این طریق می دانید که کاربر هدف شما چه شخصیست و چه نیازی دارد!

افزایش ممبر تلگرام از طریق آشنایان

در ابتدا باید آشنایان، دوستان، خانواده و فامیل را به کانال خود اضافه کنید. از این کار خجالت نکشید، این کار باعث می شود در ابتدا چندین کاربر در کانال شما عضو شوند. افرادی که نخواهند کانال شما را ترک خواهند کرد اما ممکن است شخصی محتوا کانال شما را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارد.

دوستان و آشنایان در ابتدا ممبر کانال شما را تا حدی بالا خواهند برد و تصور می کنیم شما توانسته اید بین 50 تا 200 نفر را به کانال خود اضافه کنید. پس از آن باید شروع به تولید محتوا برای این افراد کرده و به دنبال افزایش نفرات کانال خود باشید. در ابتدا انتظار اضافه شدن دانه دانه کاربران را داشته باشید.

توجه داشته باشید که تلاش کنید تا افرادی را به کانال خود اضافه کنید تا محتوای شما مناسب این افراد باشد.

تولید محتوای جذاب و هدفمند برای افزایش ممبر تلگرام

محتوای جذاب و محتوای هدفمند، دو مقوله مجزا هستند. ابتدا بر اساس پرسونای مخاطب خود تولید محتوا کنید و سپس جذابیت آن را مدنظر قرار دهید. در صورتی که محتوای شما فقط یکی از دو مورد را داشته باشد قطعا در ادامه راه به مشکل برخواهید خورد.

برای تولید محتوای جذاب از نرم افزار های ادیت فیلم و عکس استفاده کنید و در وب فارسی و انگلیسی به خوبی جستجو کنید. نرم افزار inshot برای تولید محتوا در اینستاگرام و تلگرام مناسب است.

جلب اعتماد کاربران

تصور کنید تبلیغاتی را در تلگرام انجام داده اید. کاربران با دیدن کانال شما تصمیم به عضویت در آن می گیرند. اما اگر کاربران شما کم باشند آیا همه در کانال شما عضو خواهند شد؟ اگر دو کانال مشابه را که فقط در تعداد کاربران تفاوت دارند به 100 نفر نشان دهیم طبیعتا کانالی که اعضای بیشتری دارد را افراد بیشتری انتخاب می کنند.

برای این کار باید از روش های اد اجباری مانند ممبر اد قفلی و ممبر اد اجباری استفاده نمایید. این روش ها برای شما بازدید به همراه نخواهد داشت و فقط در جهت افزایش کاربران شما است تا کاربران اعتماد بیشتری به کانال شما داشته باشند.

نوشتن یک بیو مناسب و استفاده از لوگو با کیفیت از موارد دیگری است که می تواند اطمیان خاطر به کاربران دهد.

استفاده از سایر شبکه های اجتماعی برای افزایش بازدید کننده

اگر یک متخصص هستید و در شبکه هایی مانند لینکدین فعالیت می کنید می توانید بسیاری از موارد را در کانال تلگرامی خود بارگذاری کنید تا کاربران شما از این طریق محتوای شما را ببینند. حتی اگر در اینستاگرام یک صفحه دارید نیز می توانید بسیاری از محتوای خود را در کانال تلگرامی خود بارگذاری کنید تا کاربران را به تلگرام هدایت کنید.

بسیاری از افراد بخشی از محتوای خود را در تلگرام به صورت اختصاصی می گذارند تا کاربران را در چند شبکه اجتماعی حفظ کنند. برای دوره ها و محتواهای حجیم و همچنین ارائه فایل ها می توانید از این شبکه استفاده کنید. این روش بیشتر برای مدرسین و اینفلوئنسر ها مناسب است و برای کانال های محتوای روزمرگی مناسب نیست.

ترند سواری

این موضوع بیشتر برای کانال های طنز و روزمره نویس است. استفاده از اتفاقات ترند شده یا وایرال شده می تواند به دیده شدن بیشتر محتوای شما بیانجامد. به عنوان مثال اگر صاحب یک کانال طنز هستید، در زمان برگذاری یک تورنومنت ورزشی می توانید به اتفاقات طنز این تورنومنت بپردازید تا محتوای شما بیشتر دیده شود.

همه ما این جمله “معتادا نمی گیرن” را شنیده ایم، استفاده از این ویدئو های وایرال شده و تکه کلام های آن ها در سایر پست ها نیز می تواند به جذابیت محتوای شما بیافزاید.

تبلیغات هدفمند

لزوما تبلیغات برای شما دستاورد و فروش نخواهد داشت. تبلیغات در فضای مجازی باید هدفمند و با برنامه ریزی باشد. ابتدا کانال های تلگرامی هم موضوع خود را انتخاب نمایید از آن ها قیمت گیری کنید و میزان بازدید آن ها را بررسی کنید. میزان بازدید ها و قیمتی که کانال ها اعلام می کنند را در کنار هم قرار دهید و بهترین ها را انتخاب نمایید.

بودجه خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به طراحی یک بنر تبلیغاتی زیبا کنید و در کنار بنر خود از متن تبلیغاتی خوبی استفاده کنید. فراموش نکنید که متن تبلیغاتی خود را جذاب بنویسید. پیشنهاد می شود برای هر کانال یا برای هر نوع فعالیت به صورت خاص و جداگانه متن و بنر تبلیغاتی آماده نمایید.

انتقال کاربران از سایت به تلگرام

اگر یک وبسایت دارید که کاربران زیادی از آن استفاده می کنند می توانید، کاربران خود را از سایت به کانال خود انتقال دهید. این کار تنها مناسب افرادیست که سایتی با کاربران زیاد دارند. برای این کار نیز باید محتوای مناسبی در کانال خود قرار دهید و یا تخفیف ها و جشنواره های سایت خود را در کانال تلگرامی خود اعلام کنید.

بسیاری از سایت های فعال در حوزه های مختلف مانند دیجیتال مارکتینگ، ارز دیجیتال و سایر حوزه های تخصصی کاربران خود را به کانال تلگرامی هدایت می کنند تا با ارائه خدمات مجزا به آن ها بتوانند فروش بیشتری را تجربه کنند. با دادن خدمات مجزا و تخفیف های بیشتر کاربران خود را افزایش دهید.

خرید ممبر تلگرام

یکی از روش های افزایش ممبر کانال تلگرام خرید ممبر است. برای اطلاع از انواع ممبر تلگرام مقاله آن را مطالعه نمایید. با خرید ممبر های تلگرام می توانید کاربران جدیدی به کانال خود اضافه کنید. در روش های اجباری کاربران به اجبار به کانال شما اضافه می شوند و ممکن است برای شما بازدیدی به همراه نداشته باشد.

اما کاربرانی که از روش های اختیاری وارد کانال شما می شوند، ممکن است بازدید و فروش را برای شما به همراه داشته باشد. خرید ممبر یکی از روش های جذب مخاطب است و از این روش به تنهایی برای افزایش کاربران خود استفاده نکنید.

اسپانسرینگ برای افزایش ممبر تلگرام

به روش های مختلف برای خرید ممبر تلگرام اشاره کردیم. یکی از روش ها اسپانسری پروکسی است. اما به جز اسپانسری پروکسی اسپانسر شدن مسابقات و چالش ها نیز می تواند برای شما افزایش ممبر را به همراه داشته باشد اما شناخته شده ترین آن ها ممبر پروکسی یا اسپانسری پروکسی است. این روش بهترین ممبر را برای شما به همراه دارد که می توانید همین حالا آن را در آژانس دیجیتال مارکتینگ پاراگراف سفارش دهید.

استفاده از ربات

با استفاده از ربات های تلگرامی می توانید کاربران خود را افزایش دهید. به این شکل که کاربران برای استفاده از ربات باید در کانال شما عضو شوند. این روش به شکلی است که ربات شما باید قابلیتی قابل استفاده را ارائه دهد تا کاربران به کانال شما بپیوندند. برای مثال ربات دانلود از اینستاگرام می تواند مفید باشد.

گاها مشاهده شده برای استفاده از یک ربات باید در سه کانال عضو شد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18320
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد نحوه افزایش ممبر تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.