0
0

انواع ممبر تلگرام

1424 بازدید
انواع ممبر تلگرام

صاحبین کانال های تلگرامی همواره به دنبال افزایش کاربران خود هستند. هرچه کاربران آن ها بیشتر باشد احتمال درآمدزایی آن ها نیز افزایش می یابد. خرید ممبر تلگرام یکی از روش های افزایش کاربران است که در این مقاله به انواع آن ها می پردازیم.

روش های ممبر تلگرام

روش های متفاوتی برای ممبرگیری در تلگرام وجود دارد که هرکدام بر اساس بودجه و شرایط شما می تواند مفید باشد. روش های جذب مخاطب به دو صورت اختیاری و اجباری است و بهترین نوع از انواع ممبر تلگرام، اسپانسری پروکسی است که در این مقاله هم به آن می پردازیم.

ممبر اد اجباری

ممبر اد اجباری نوعی روش جذب مخاطب است که همانطور که از اسمش پیداست به صورت اجباری بوده و کاربر بدون تصمیم وارد آن شده است. روش ممبر اد اجباری خود دارای دو نوع هیدن و معمولی است که در نوع هیدن کاربر عضو کانال شما می شود اما متوجه این عضویت نخواهد شد. همچنین در نوع هیدن کانال شما در صفحه چت کاربر نمایش داده نمی شود تا کاربر از آن خارج شود. تقریبا این روش را می توان روش بدون ریزش دانست.

اما در مقابل در روش معمولی ممکن است کاربر در صفحه چت خود کانال شما را مشاهده کند و پس از دیدن محتوای آن اقدام به ترک کانال کند. ممبر اد اجباری را می توان روشی مناسب برای کانال های تازه تاسیس دانست.

ممبر اد قفلی

ممبر اد قفلی نیز یکی دیگر از روش های جذب مخاطب در تلگرام است. این روش ها هم در دسته روش های اد اجباری قرار می گیرد. با این تفاوت که کاربر نمی تواند از کانال شما خارج شود و تنها راه خارج شدن آن حذف تلگرام است. این روش در بین عموم به روش ممبر بدون ریزش شناخته می شود. این روش نیز مناسب کانال های تازه تاسیس است. کاربرانی که در این روش وارد کانال شما می شوند از طریق تلگرام های غیر رسمی اضافه خواهند شد.

پیشنهاد می شود در هنگام خرید حتما در کنار روش های اجباری از روش های اختیاری نیز سفارشی ثبت کنید. این دو روش در کنار هم می تواند تاثیر بهتری داشته باشد. از روش اجباری برای افزایش کاربران و اعتماد بیشتر آن ها و از روش های اختیاری برای بهبود فروش یا بازدید استفاده کنید.

ممبر پاپ آپ

به سراغ روش های اختیاری جذب مخاطب تلگرام می رویم. در این روش ها کاربر خود تصمیم به عضویت می گیرد و این می تواند باعث افزایش کیفیت کاربران دریافتی شود. ممبر پاپ آپ نوعی جذب مخاطب اختیاری است که مانند روش های قبل از طریق تلگرام های غیر رسمی انجام می شود. در این روش کانال شما در قالب یک باکس به کاربر نمایش داده می شود تا در صورت نیاز وارد آن شده و عضو شود.

با توجه به این که کاربر به صورت اختیاری وارد کانال می شود احتمال ترک کانال کاهش می یابد و از این رو ریزش در روش های اختیاری کم خواهد بود. از سوی دیگر محتوای کانال شما می تواند در ماندگاری و جلوگیری از ریزش کاربران موثر باشد.

ممبر پروکسی

حال که در مورد انواع ممبر تلگرام صحبت می کنیم باید به بهترین روش آن نیز اشاره کنیم. ممبر پروکسی یا اسپانسر پروکسی روشیست که کانال شما به عنوان یک اسپانسر پروکسی تلگرام معرفی می شود. پر اس اعمال محدودیت ها بر روی تلگرام این پروکسی ها به سرعت محبوب شده و تعداد اتصال آن ها بالاست از این رو می توانید با سفارش این نوع ممبر کانال خود را به هزاران کاربر که به این پروکسی ها متصل می شوند نمایش دهید.

نکته مهم در این نوع ممبر این است که این روش جذب توسط تلگرام اصلی انجام می شود و به دلیل اختیاری بودن جذب کاربران ریزش کمی خواهد داشت. برای داشتن ریزش حداقلی و جذب حداکثری، به لوگو، بیوگرافی کانال و محتوای خود توجه کنید تا کاربران با دیدن آن ها برای عضویت در کانال شما مجاب شوند.

بهترین روش های جذب مخاطب چیست؟

در مقاله ای جدا به این موضوع خواهیم پرداخت اما می توان در یک جمله گفت بهترین روش های جذب مخاطب تبلیغات و روش های اختیاری است. انواع ممبر تلگرام به شما قدرت انتخاب خواهد داد اما قطعا روش های اختیاری و تبلیغاتی بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18279
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

2 نظر در مورد انواع ممبر تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید