0
0

تفاوت ممبر اد اجباری و ممبر اد اختیاری

1202 بازدید
تفعاوت ممبر اجباری و اختیاری

تفاوت ممبر اد اجباری و ممبر اد اختیاری را می توان از نام آن ها یافت اما این اجباری و اختیاری بودن در میزان درآمد و بازدید محتوای شما تاثیر گذار است. در این مقاله نگاهی به انواع روش های خرید ممبر تلگرام انداخته ایم.

تفاوت ممبر اد اختیاری و ممبر اد اجباری چیست؟

ابتدا به این موضوع می پردازیم که چرا باید ممبر تلگرام خریداری کنیم؟ تبلیغات در تلگرام می تواند کمی هزینه بر باشد و یافتن یک کانال مناسب برای تبلیغ نیز کار دشواری است. در روش های خرید ممبر شما به تعداد ممبر مشخص شده کاربر دریافت خواهید کرد که می تواند از طریق اد اجباری و اختیاری باشد.

خرید ممبر تلگرام یکی از روش های افزایش ممبر کانال است. این روش انواع مختلفی دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص به خود را دارند. ابتدا به سراغ روش های اجباری برویم تا مزایا و معایب آن ها را بررسی کنیم.

ممبر اد اجباری معمولی به شکلی است که کاربر به اجبار وارد کانال شما می شود و در صورت مشاهده کانال شما می تواند از آن خارج شود اما ممکن است محتوای شما برای فرد جذاب باشد و از محتوای شما دیدن کند. اما در مقابل می تواند محتوای شما برای فرد مناسب نباشد و ممبر شما کانال را ترک کند.

در روش ممبر اد اجباری هیدن، کاربر کانال شما را نمی بیند و کانال شما در لیست چت های او قرار نمی گیرد تا بتواند وارد آن شود. این امر موجب می شود تا کاربران محتوای شما را نبینند تا برای شما افزایش بازدید به همراه داشته باشد و در عوض کاربران نمی توانند کانال تلگرامی شما را ترک کنند. برای خرید ممبر اد اجباری هیدن می توانید از طریق سایت پاراگراف اقدام نمایید.

در مقابل روش ممبر اد اجباری معمولی به شکلی است که کاربر کانال شما را دیده و می تواند از آن خارج شود. در این روش فقط عضویت او اجباری است. جذب اجباری معمولی و هیدن یک تفاوت بزرگ دارند و آن هم بازدید محتوای شماست. در روش معمولی اگر شما محتوای مناسب و جذاب تولید کنید ممکن است کاربر ببیند و برای شما بازدید به همراه داشته باشد.

در روش های اختیاری مانند ممبر پروکسی، کاربر با اختیار و تصمیم خود وارد کانال شما شده و عضو می شود. این امر موجب می شود تا کاربری فعال و مناسب را در اختیار داشته باشید. در مقایسه با روش های جذب اجباری این روش ها هزینه بیشتری دارند اما اگر اصول را رعایت کنید می توانید کاربر بیشتر و بهتری را جذب کنید.

پیش از اینکه تبلیغات کنید می توانید روش های دیگر جذب کاربر را بررسی کنید. در مقاله نحوه افزایش ممبر تلگرام به این روش ها پرداخته ایم.

روش دیگری در جذب کاربر اختیاری وجود دارد که آن را ممبر پاپ آپ می نامند. در این روش نیز کاربران از طریق تلگرام های غیر رسمی وارد کانال شما می شوند اما این ورود کاملا اختیاری است. در روش ممبر پاپ آپ یک باکس به صورت تبلیغاتی به کاربر نمایش داده می شود تا انتخاب کند به کانال شما وارد شود یا خیر.

جمع بندی

به طور کلی ممبر های اختیاری مناسب تر هستند و کاربران فعالی به شما می دهند اما به دلیل اینکه ممکن است ریزش داشته باشند برای داشتن ممبر بدون ریزش باید از روش های اجباری استفاده کنید. روش های اجباری هزینه کمتری نسبت به روش های اختیاری دارند.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=18387
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد تفاوت ممبر اد اجباری و ممبر اد اختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.