0
0

سئو کلاه سیاه چیست؟ (بلک سئو)

993 بازدید
بلک هت

سئو کلاه سیاه دقیقا روشی عکس از سئو کلاه سفید است. روشی که خارج از الگوریتم های سئو است و گوگل همیشه با آن به شدت برخورد کرده است. ما به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را نخوانید.

سئو بلک هت (black hat seo)

اگر از گوگل بپرسید فقط یک سئو وجود دارد و آن هم سئو کلاه سفید است. اما سئو مستر ها و وب مستر ها به سئو کلاه سفید بسنده نمیکنند. در سال های نه چندان دور بسیاری از وبمستر ها برای دور زدن ربات های گوگل کلمه کلیدی را بار ها و بار ها تکرار میکردند و یا نوشته هایی را به رنگ سفید که مشخص نبود می نوشتند تا از چشم کاربران دور باشد. تمام این روش ها در دسته فعالیت های کلاه سیاه قرار دارد و گوگل به شدت با آن برخورد میکند.

امروزه گوگل حساسیت بیشتری به این موضوعات و سئو کلاه سیاه نشان میدهد که رقابت در حوزه سئو را به رقابتی بهتر و سالم تر تبدیل کرده است. در حال حاضر یکی از بهترین روش ها برای نتیجه گیری تولید محتوای مناسب و یونیک است. برای وبسایت خود ابتدا از محتوای خوب استفاده کنید، محتوای مناسب میتواند سکوی پرتاب سایت شما باشد.

آیا لینک سازی سئو کلاه سیاه است؟

لینک سازی از روش های سئو کلاه سیاه است و بسیاری بر این باورند که رپورتاژ از روش های سئو کلاه سفید است. در صورتی که رپورتاژ از روش های سئو کلاه سیاه اما به دلیل اینکه از سایت های دیگر از در صورت انتخاب متن مناسب از حالت سئو کلاه سیاه خارج میشود. اصطلاحا به این نوع سئو، سئو کلاه خاکستری می گویند. اما همیشه لینک سازی روشی ریسک پذیر و خطرناک است که پیشنهاد نمیشود برای افرادی که تجربه و تخصص ندارند از این روش استفاده کنند.

تکنیک های کلاه سیاه

تکنیک های سئو کلاه سیاه همیشه خطرناک هستند و باید از آن ها به شدت دوری کنید. گوگل در مورد این تکنیک ها با هیچکس و هیچ وبسایتی شوخی ندارد.

تکرار کلمه کلیدی

تکرار بی رویه کلمه کلیدی یکی از روش های کلاه سیاه است، که سال هاست منسوخ شده و دیگر استفاده نمی شود. در سئو داخلی و سئو محتوا توضیح داده ایم که برای استفاده از کلمه کلیدی در محتوای خود حد و مرز آن را بشناسید و بیشتر استفاده نکنید.

استفاده از لینک ها و کلمات کلیدی سفید

در کنار روش بالا بسیاری از این روش استفاده میکردند. کلمات کلیدی و لینک ها را به صورت سفید رنگ مینوشتند تا کاربر متوجه آن نشود اما ربات های گوگل آن را خزش کنند. در آن زمان ربات های گوگل تعداد دفعات تکرار کلمه کلیدی را یک معیار میدانستند و با این روش وب سایت های زیادی توانستند، جایگاه های خوبی کسب کنند. در حال حاضر این روش ها منسوخ و دیگر قابل اجرا نیستند.

مزرعه لینک

یکی از روش ها و تکنیک های لینک سازی استفاده از مزرعه لینک سازی است. به طور کل لینک سازی در هر سطح و روشی به عنوان سئو کلاه سیاه شناخته میشود. اما همچنان بسیاری لینک سازی درست را روشی متفاوت از سئو کلاه سیاه میدانند، در صورتی که تنها روش لینک سازی به صورت کلاه سفید این است که وب سایت های دیگر به شما لینک دهند.

حال با دانش اینکه لینک سازی یک روش کلاه سیاه است بسیاری از وبمستران به روش هایی مانند مزرعه لینک روی می آورند.

روش حقه فروش

در سئو بلک هت بسیاری از تیتر های وسوسه انگیز استفاده می کنند و زمانی که وارد سایت می شوید محتوای دیگری را مشاهده می کنید. برای مثال تیتر یک وب سایت فروش یک محصول با 50 درصد تخفیف ویژه است اما زمانی که شما وارد این سایت می شوید، این تخفیف به پایان رسیده است.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=15707
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سئو کلاه سیاه چیست؟ (بلک سئو)

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.