0
0

از چه پیج هایی در اینستاگرام خرید کنیم؟

781 بازدید
از کدام پیج در اینستاگرام خرید کنیم؟

خرید های آنلاین بعد از همه گیری کرونا بشدت افزایش یافت و بسیاری از ما به خرید اینترنتی روی آوردیم. اما همیشه این خرید ها خوشایند نیستند و گاها با مشکلاتی رو به رو هستند و به دلیل سوال های مکرر دوستان برای خرید از پیج های اینستاگرامی، در این مقاله قصد داریم راه هایی برای شناخت میزان اعتبار صفحات بیان کنیم.

از اینستاگرام خرید کنیم؟

برای پاسخ داد به این سوال نمیتوان یک پاسخ کلی را در نظر گرفت به همین علت این مقاله را برای شما در نظر گرفته ایم که برای هردو طرف یعنی هم فروشنده و هم خریدار میتواند مفید باشد. اینستاگرام یک فضای مناسب برای اتصال فروشنده به خریدار است اما چندین مسئله پیش روی خریدار است که اولین مسئله مشاهده محصول است.

اگر شما یک فروشنده هستید بدانید که کاربران شما یا خریداران نیاز به دیدن محصولات شما دارند. عدم تولید محتوای مناسب از محصولات باعث عدم اطمینان خاطر در بین کاربران میشود. پس به عنوان یک خریدار در صورتی که پیج ها محصول را به خوبی معرفی یا به نمایش نمیگذارند قابل اعتماد نیستند. برای خرید یک محصول به جزئیات دقت کنید، جزئیات محصول باعث انتخاب بهتر میشود. تعداد عکس و توضیحات محصول بهترین کمک را به خریدار در زمان خرید میکند که اگر یک پیج این موارد را رعایت نکرده بود یا از آن جزئیات را بخواهید یا از خرید از او منصرف شوید.

خرید مطمئن از اینستاگرام

لوگو و بیو پیج یکی از موارد مهم است. اگر پیج مورد نظر لوگو و بیو مناسبی نداشت باز هم ریسک خرید از آن بالا میرود. شاید بسیاری از پیج های نوپا لوگو و بیو مناسبی نداشته باشند از همین رو فعالیت آن ها را زیر نظر بگیرید. اگر شما صاحب یک پیج نوپا هستید این موارد را به سرعت رفع و شروع به تولید محتوا و فعالیت روزانه کنید. به سرعت به خریداران پاسخ دهید. پاسخ دهی مناسب از جانب فروشنده احساس و رضایت بیشتری به همراه دارد. قبل و بعد از خرید به خوبی پاسخ دهید و اگر یک خریدار هستید جزئیات را به صورت کامل بپرسید و فروشنده در صورتی که پاسخ هایی با حوصله و کامل داد یک شخص مطمئن است. خریدار را بعد از خرید تنها نگذارید و در صورت بروز مشکل به دنبال رفع ایراد و جلب رضایت خریدار باشید.

کامنت ها یکی از موارد بسیار مهم برای نمایش اعتبار یک صفحه است. بسیاری از پیج ها به دلایلی کامنت ها را میبندند در صورتی که جایگزین مناسبی برای آن پیج وجود دارد از پیج دیگری خرید کنید. کامنت ها نشان گر اهمیت گرداننده صفحه به کاربران است. کاربران یا خریداران سوالاتی دارند و یا انتقادی که میتواند به سایرین کمک کند که با بستن کامنت ها این امکان برای سایرین فراهم نیست. ساده ترین موضوعی که میتوان به آن فکر کرد این است که اگر فروشنده در فروش محصولات خود مشکلی ندارد چرا کامنت ها بسته است؟ به صورت کلی تعامل با کاربران از مواردیست که در جلسات آموزشی دیجیتال مارکتینگ و سوشال مارکتینگ اشاره میشود.

بسیاری از پیج هایی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند دارای وب سایت هستند پس به راحتی میتوانید با استفاده از وب سایت آن ها میزان اعتبار آن ها را مشاهده کنید. میزان سنجش اعتبار یک وبسایت را از نماد الکترونیکی آن میتوان تشخیص داد.

نماد الکترونیکی

با کلیک روی این نماد در وبسایت ها میتوانید میزان اعتبار وب سایت را ببنید پس قطعا صفحات اینستاگرامی که وبسایتی با این نماد دارند از اعتبار بالایی برخوردارند. در صورتی که وبسایت موجود، امکان خرید داشت، خرید خود را از طریق وبسایت نهایی کنید زیرا در صورت بروز مشکل امکان پیگیری بهتری دارید.

شاید تعداد فالوئر برای همه ما یک فاکتور مهم باشد اما بسیاری از پیج ها نوپا هستند و میتوان به آن ها اعتماد کرد و یک خرید موفق داشت اما داشتن فالوئر بالا به شما در انتخاب بهتر کمک خواهد کرد در صورتی که میزان مشارکت کاربران با پیج مذکور هم بالا و مناسب باشه. یک مورد بسیار مهم هم قدمت میزان فعالیت پیج است که به خریدار میتواند اطمینان خاطر بیشتری دهد.

جمع بندی

انتخاب یک پاسخ مناسب برای سوال آیا از اینستاگرام خرید کنیم؟ ساده نیست و نمیتوان یک متر و معیار مشخصی را بیان کرد اما فروشنده با رعایت چند مورد و خریدار با مشاهده موارد ذکر شده میتوانند به هدف خود برسند. عواملی چون محتوای با کیفیت، محصول مشخص و بروز، ارائه جزئیات و پاسخ دهی مناسب برای خریدار یک تجربه خرید مناسب را رقم میزند.

برای ما بنویسید شما چه پیج هایی را برای خرید انتخاب میکنید؟

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=14011
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد از چه پیج هایی در اینستاگرام خرید کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.