0
0

سایت های منتشر کننده رپورتاژ

1534 بازدید
سایت های انتشار رپورتاژ

در حال حاضر سایت های زیادی برای انتشار رپورتاژ وجود دارد و انتخاب و دسترسی به این سایت ها کمی دشوار است و چند سایت در حال حاضر به شما در اجرای این کمپین ها کمک می کنند. در این مقاله نگاهی به سایت های منتشر کننده رپورتاژ داشته ایم.

چه سایت هایی رپورتاژ منتشر میکنند؟

در حال حاضر چند سایت اقدام به انتشار رپورتاژ می کنند که قیمت ها و پلن های متفاوتی هم دارند. این سایت ها از نظر خدمات و قیمت با یکدیگر متفاوت اند.

سایت تریبون

تریبون یکی از زیرمجموعه های شرکت یکتانت است که وظیفه انتشار رپورتاژ را بر عهده دارد. تریبون از سال 98 شروع به فعالیت کرده است و با بیش از 1000 رسانه فعالیت دارد. شما به عنوان یک رسانه نیز می توانید سایت خود را این پلتفرم ثبت کنید.

برای شناخت راه های کسب درآمد از سئو مقاله آن را مطالعه نمایید.

سایت راش وب

سایت راش وب بر خلاف سایت تریبون که به صورت تخصصی در حوزه انتشار رپورتاژ و بک لینک فعالیت می کند، یک وبسایت در حوزه دیجیتال مارکتینگ است که یکی از خدمات آن انتشار رپورتاژ آگهی است. راش وب خدماتی مانند مشاوره سئو، مدیریت اینستاگرام، طراحی سایت و … را دارد.

سایت تسمینو

سایت تسمینو یکی از جدی ترین رقیب های تریبون به شمار می آید که ابتدا با هدفی دیگر شروع به کار کرد. پس از استقبال کاربران تصمیم گرفته شد تا رابطی بین کاربران و سایت های منتشر کننده رپورتاژ باشد. تسمینو در حال حاضر یکی از سایت ها معتبر در حوزه انتشار رپورتاژ آگهی است که کمی دچار مشکلات است و امیدواریم این مشکلات به زودی حل شوند.

سایت تسمینو در رقابت با سایر وبسایت ها تخفیفات ویژه ای را اعمال می کند.

کدام سایت انتشار رپورتاژ را انتخاب کنیم؟

طبیعیست که برای انتخاب سایت برای رپورتاژ گزینه های زیادی وجود دارد اما هرکدام امکانات و قیمت های متفاوتی دارند. برای انتخاب سایت منتشر کننده رپورتاژ قوانین و قیمت ها را در هر سه سایت مورد بررسی قرار دهید. در صورت نیاز آکادمی پاراگراف نیز برای شما اقدام به انتشار رپورتاژ خواهد کرد که می توانید در خواست خود را از طریق تماس با ما ارسال کنید.

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=17032
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

1 نظر در مورد سایت های منتشر کننده رپورتاژ

دیدگاهتان را بنویسید