0
0

سئو به روش کوکاکولا

1064 بازدید
سئو به روش کوکاکولا

سئو روز به روز رشد می کند و این متخصصان سئو هستند که باید راه ها و روش هایی را مد نظر قرار دهند که بهترین بازدهی را داشته باشد. اما این مقاله با تمام مقاله های سئو که تا به حال خوانده اید، متفاوت است. شاید با دیدن تیتر این مقاله این سوال در ذهن شما ایجاد شود که رابطه سئو و کوکاکولا چیست؟ اما کوکاکولا همیشه یک الگو مناسب در کسب و کار ها بوده و نکاتی را به ما آموزش می دهد که در سئو هم با اهمیت و ارزشمند است.

ارتباط میان کوکاکولا و سئو

کوکاکولا یک برند در سطح جهانی است که بیش از صد سال در بین مردم مشهور و مهم تر از آن محبوب بوده است. در این چند دهه فعالیت درس هایی در حوزه تبلیغات، برندینگ و بازاریابی به ما داده است که در این مقاله نمی گنجد، اما می تواند درس خوبی برای یک کارشناس سئو باشد.

نوآوری کوکاکولا و سئو

هر زمان بحثی در مورد تولید محتوا در سئو به میان می آید یک مسئله بیان می شود و آن تازگی محتواست، اما کاری که کوکاکولا کرد یک درس مهم تر را به ما می دهد. نه تنها محتویات سایت بلکه باید در تمام موارد از نوآوری استفاده کرد. هر کارشناس سئویی می داند ابتدای یک پروژه باید یک استراتژی تعیین کرد و طبق آن پیش رفت. در تمام لحظات تدوین استراتژی به اینکه اتفاقی تازه رقم بزنید فکر کنید.

ثبات در سئو

در هر کاری برای رسیدن به موفقیت نیاز به تلاش و ثبات است. کوکاکولا سال های زیادی برای رسیدن به هدف خود تلاش کرد؛ اما پس از آن ثبات بود که آن را در بین مشتریان خود محبوب کرد. کوکاکولا 70 سال قیمت بطری نوشابه خود را بدون افزایش قیمت عرضه کرد. این ثبات در کیفیت و قیمت بود که توانست آن را به عنوان بزرگترین برند در سراسر دنیا مطرح کند. یکی از بزرگترین درس هایی که می توان از کوکاکولا گرفت همین ثبات آن است که در هر زمینه ای آن را به خوبی انجام داد.

کمپین های درجه یک

کوکاکولا کمپین های بزرگ و هدفمندی را اجرا کرد، که با شناخت کافی از هر بازاری آن را انجام می داد. کمپین سال 2012 آن در استرالیا یک نمونه فوق العاده و کیس عالی برای تدریس و آنالیز است. برای این کمپین ها از افراد متخصص و روش های عالی استفاده می کرد. همیشه داشتن کمپین ها به شما کمک می کند تا بتوانید کاربران را با خود همراه کنید.

تعامل با کاربران همیشه یکی از مباحثیست که در سئو اساتید به عنوان یک اولویت به آن نگاه می کنند. بسیاری از مباحث مانند تعامل با کاربران شاید به طور مستقیم در سئو تاثیر گذار نباشند اما به صورت غیر مستقیم تاثیر باورنکردنی در سئو دارند. این کمپین ها به خوبی می توانند کاربر را به شما نزدیک تر کنند.

تبلیغات

همیشه تبلیغات کوکاکولا یکی از زیباترین تبلیغات در سراسر دنیاست و در یوتیوب و فضای مجازی ویدئو های آن بارها و بارها دیده می شود. با این که این برند مطرح ترین برند در سطح دنیاست اما هیچوقت دست از تبلیغات برنداشت و به صورت مداوم تبلیغات 360 درجه خود را انجام می دهد.

تبلیغاتی جذاب که هرکدام راوی یک داستان هستند و کاربر را تا انتهای تبلیغ با خود می برد. حتی همیشه در تبلیغات خود، امضایی از خود به جا میگذارد که همان داستان های جذاب  آن است.

برندینگ

شاید برندینگ را نتوان بحثی از سئو دانست اما به دلیل اهمیت برندینگ در دیجیتال مارکتینگ، به آن پرداختیم. اگر صحبت از برندینگ باشد قطعا کوکاکولا یکی از بهترین برندها برای بررسی و آموزش است. این برند بزرگ همیشه بهترین روش ها را برای برندینگ خود انجام داد. به شما پیشنهاد می شود، کمپین تبلیغاتی کوکاکولا در استرالیا که در سال 2012 اجرا شد را بررسی کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=15982
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سئو به روش کوکاکولا

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.