0
0

سوشیال سیگنال چیست؟

922 بازدید
سوشیال سیگنال چیست؟

سوشیال سیگنال به معنی سیگنال ها و رفتار هاییست که از شبکه های اجتماعی دریافت می کنید. سوشیال سیگنال به تعری ساده رفتار های کاربران در شبکه اجتماعی گفته می شود.

social signal چیست؟

رفتار های کاربران در شبکه های اجتماعی برای برند شما بسیار مهم است. این رفتار ها مانند لایک، کامنت، ذخیره کردن پست و به اشتراک گذاشتن باعث بیشتر دیده شدن محتوای شما می شود. در توئیتر، اینستاگرام، فیسبوک، لینکدین و سایر شبکه های اجتماعی فعالیت درست به شما در دیده شدن کمک خواهد کرد.

سوشال سیگنال نه تنها به دیده شما کمک خواهد کرد بلکه در سئو سایت شما هم تاثیر گذار خواهد بود. یکی از بهترین و تاثیر گذارترین تکنیک ها در سئو سوشال سیگنال است. این تکنیک بسیار مثبت و مناسب است و ریسک های لینک سازی را ندارد. چرا سوشیال سیگنال مهم است؟

سایت هایی نظیر توییتر، لینکدین، ردیت و … برای گوگل از اعتبار بالایی برخوردار هستند. از این رو کاربرانی که از طریق شبکه های اجتماعی به سایت شما منتقل شوند بسیار ارزشمند هستند. در صورتی که از شبکه های اجتماعی لینک های مفید و با ارزش دریافت کنید در مقایسه با رپورتاژ ها و بکلینک ها با ارزش تر خواهد بود.

برای سوشیال سیگنال از چه سایت هایی استفاده کنیم؟

شبکه های اجتماعی خوبی برای سوشیال سیگنال وجود دارد. بهترین شبکه های اجتماعی برای این فعالیت را می توان، اینستاگرام، توییتر و لینکدین اشاره کرد. توییتر و لینکدین به شما اجازه انتشار لینک در پست های خود را می دهند که می توان به عنوان یک سیگنال عالی از این قابلیت استفاده کرد.

سوشیال سیگنال به چه دردی میخوره؟

سوشیال سیگنال به افزایش ترافیک شما، برندینگ و سئو کمک می کند که تاثیر مثبتی بر هر سه این موارد می گذارد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://paaragraph.com/?p=16301
اشتراک گذاری:
میلاد جوان مجیدی
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد سوشیال سیگنال چیست؟

امکان ثبت نظر جدید بسته شده است.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.