0
0

اکانت ماز پرو (یک ماهه)

غیرقابل خرید

اکانت سایت ماز چیست؟ 

سایت ماز یکی از بهترین ابزار های سئو است که می توانید در جهت بهینه سازی سایت خود و آنالیز رقبا استفاده کنید. این وبسایت به شما لینک سازی های صورت گرفته را نمایش می دهد و از طریق سه امتیاز دامین آتوریتی، اسپم اسکور و پیج آتوریتی می توانید ببینید سایت شما و یا رقبا در چه وضعیتی قرار دارد.

یکی از بهترین روش ها در سئو آنالیز رقباست که شما هرچه بیشتر بتوانید رقبای خود را آنالیز کنید بهتر می توانید در حوزه سئو به موفقیت برسید. از این رو اکثر مهندسین به شما ابزار ماز را پیشنهاد میدهند. هزینه اکانت پرو این ابزار در قسمت توضیحات ذکر شده میتوانید قیمت آن را مشاهده کنید، اما آکادمی پاراگراف این اکانت را با مبلغ 30 هزار تومان در اختیار شما قرار میدهد.

شناسه محصول: 1121 دسته:

خرید اکانت پرو ماز

سایت ماز یکی از معتبر ترین سایت ها و ابزار ها برای سئو کاران است که سئو کاران حرفه ای برای آنالیز رقبا و سایت خود از این ابزار استفاده میکنند. در این وبسایت شما میتوانید لینک های دریافتی، آنکر تکست ها، فالو یا نوفالو بودن لینک ها، دامنه های لینک داده و کلی اطلاعات دیگر را مشاهده کنید. وبسایت هایی نظیر Ahrefs و Semrush هم در این حوزه فعالیت دارند اما سایت ماز را می توان شناخته شده تر نام برد.

اکانت ماز پرو یک ماهه است

به تازگی مشکلی در ساخت اکانت های سایت ماز به وجود آمده است اما وبسایت پاراگراف می تواند به شما این اکانت را تحویل دهد.

شما در وبسایت ماز میتوانید به راحتی رقبا را آنالیز کرده و از روش های لینک سازی و سایت هایی که استفاده کرده اند استفاده کنید. بسیاری از امکانات این وب سایت در نسخه رایگان قابل استفاده نیست و شما باید حتما نسخه پرو این ابزار را تهیه کنید. پس از خرید اکانت ماز پرو از آکادمی پاراگراف می توانید در وبسایت Moz.com وب سایت خود را آنالیز کنید.

قیمت اکانت ماز پرو

قیمت های اکانت پرو ماز برای ما ایرانیان اصلا توجیه اقتصادی ندارد و نمیتوان از آن ها خرید کرد. این اکانت ها قیمت های دلاری بالایی دارند.

 

همانطور که مشاهده می کنید قیمت تمام اکانت های سایت ماز بالاست و تهیه آن ها کاری برای ما در ایران امکان پذیر نیست. شما با خرید یک اکانت ماز پرو میتوانید بدون محدودیت رقبای خود را آنالیز کنید. برای آنالیز بهتر رقبا از طریق سایت MOZ می توانید آموزش های ما درباره این سایت را مطالعه کنید.

در قسمت inbound links می توانید تمامی لینک های دریافتی خود را مشاهده کنید. اما در Linking Domains دامنه هایی که به شما لینک داده اند را مشاهده می کنید. قطعا هرچه تعداد دامنه هایی که به شما لینک داده اند بیشتر باشد برای شما خوشایند تر خواهد بود. Anchor Text جاییست که به شما آنکر تکست هایی را نمایش می دهد که از طریق آن ها لینک دریافت کرده اید.

به راحتی از طریق این سایت می توانید لینک های فالو و نوفالو را تشخیص داده و اگر لینکی برای شما مخرب بود می توانید از طریق سایت disavow گوگل آن را حذف کنید. به طور کل بررسی لینک های دریافتی یک وب سایت بسیار مهم و حیاتیست که باید توجه داشته باشید که از وبسایت هایی لینک دریافت کنید که ارتباط معنایی و محتوایی با شما دارند. شما اجازه دارید لینک های خود را به صورت فایل اکسل خروجی بگیرید.

ابزار تحقیق کلمات کلیدی سایت ماز هم به خوبی ابزار شناسایی لینک های آن کار می کند و می توانید استفاده ای مناسب از آن داشته باشید. این ابزار میزان رقابت در کلمات کلیدی هم به شما نمایش می دهد. شما با خرید اکانت moz pro از آکادمی پاراگراف در کنار بررسی لینک ها می توانید از ابزار کلمه کلیدی سایت ماز هم استفاده کنید.

یکی از قابلیت های اکانت ماز پرو On-Page Grader است که به شما نکات مثبت و منفی سئو داخلی در صفحاتتان را نمایش می دهد. در این صفحه به شما امتیازی داده می شود که نمایانگر نمره سئو داخلی شما در آن صفحه است. در این قسمت با مشخص کردن صفحه مورد نظر و همچنین کلمه کلیدی مدنظر شما، صفحه آنالیز شده و امتیاز شما نمایش داده می شود.

اکانت سایت moz یک اکانت مهم و ضروری برای هر سئو مستر است و باید به صورت مداوم سایت خود و رقبا را با آن آنالیز کرد. در کنار سایت Moz از سایت Ahrefs هم برای آنالیز رقبای خود استفاده کنید چرا که هیچ ابزاری کامل نیست و نیاز دارید به صورت مستمر آن ها را آنالیز کنید. این آنالیز مداوم رقبا دلیلی بر خرید اکانت سایت Moz است.

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اکانت ماز پرو (یک ماهه)”

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.