0
0

اکانت ماز

30,000 تومان

اکانت سایت ماز چیست؟ 

سایت ماز یکی از بهترین ابزار های سئو است که می توانید در جهت بهینه سازی سایت خود و آنالیز رقبا استفاده کنید. این وبسایت به شما لینک سازی های صورت گرفته را نمایش می دهد و از طریق سه امتیاز دامین آتوریتی، پیج آتوریتی و اسپم اسکور می توانید ببینید سایت شما و یا رقبا در چه وضعیتی قرار دارد.

یکی از بهترین روش ها در سئو آنالیز رقباست که شما هرچه بیشتر بتوانید رقبای خود را آنالیز کنید بهتر می توانید در حوزه سئو به موفقیت برسید. از این رو اکثر مهندسین به شما ابزار ماز را پیشنهاد میدهند. هزینه اکانت پرو این ابزار در قسمت توضیحات ذکر شده میتوانید قیمت آن را مشاهده کنید، اما آکادمی پاراگراف این اکانت را با مبلغ 30 هزار تومان در اختیار شما قرار میدهد.

* این اکانت محدودیتی ندارد *

شناسه محصول: 1121 دسته:

خرید اکانت پرو ماز

سایت ماز یکی از معتبر ترین سایت ها و ابزار ها برای سئو کاران است که سئو کاران حرفه ای برای آنالیز رقبا و سایت خود از این ابزار استفاده میکنند. در این وبسایت شما میتوانید لینک های دریافتی، آنکر تکست ها، فالو یا نوفالو بودن لینک ها، دامنه های لینک داده و کلی اطلاعات دیگر را مشاهده کنید. وبسایت هایی نظیر Ahrefs و Semrush هم در این حوزه فعالیت دارند اما سایت ماز را می توان شناخته شده تر نام برد.

اکانت ماز پرو یک ماهه است

شما در وبسایت ماز میتوانید به راحتی رقبا را آنالیز کرده و از روش های لینک سازی و سایت هایی که استفاده کرده اند استفاده کنید. بسیاری از امکانات این وب سایت در نسخه رایگان قابل استفاده نیست و شما باید حتما نسخه پرو این ابزار را تهیه کنید.

قیمت اکانت ماز پرو

قیمت های اکانت پرو ماز برای ما ایرانیان اصلا توجیه اقتصادی ندارد و نمیتوان از آن ها خرید کرد. این اکانت ها قیمت های دلاری بالایی دارند.

 

همانطور که مشاهده می کنید قیمت تمام اکانت های سایت ماز بالاست و تهیه آن ها کاری برای ما در ایران امکان پذیر نیست. شما با خرید یک اکانت ماز پرو میتوانید بدون محدودیت رقبای خود را آنالیز کنید.

نقد و بررسی‌ها

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اکانت ماز”

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.