0
0

طراحی سایت در قم

طراحی سایت در قم

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتواست که با قابلیت ها و انعطاف پذیری خود فاصله زیادی بین خود و رقبا انداخته است. مجموعه پاراگراف به شما در داشتن سایتی وردپرسی کمک خواهد کرد.

آموزش صفر تا صد وردپرس در قم

برای یادگیری سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیاز به هیچ دانش کدنویسی ندارید و  بدون آن میتوانید سایت وردپرسی خود را داشته باشید. در کلاس های آنلاین و یا حضوری وردپرس شما به صورت صفر تا صد وردپرس را فرا میگیرید. برای یادگیری ابتدا مقاله وردپرس چیست؟ را مطالعه کنید تا با آن آشنا شوید سپس برای یادگیری آن اقدام کنید.

آموزش های وردپرس آکادمی پاراگراف از ابتدای آن (خرید هاست و دامنه) تا معرفی بهترین و کاربردی ترین افزونه ها ادامه دارد. علاقه مندان به یادگیری وردپرس در قم میتوانند از طریق فرم درخواست برای ارتباط با ما استفاده کنند. مواردی که این جلسات آموزش داده میشود:

  • نکات و موارد انتخاب هاست و دامنه
  • نکات مهم درباره انتخاب قالب
  • نکات مهم درمورد بهینه سازی سایت
  • نحوه بارگذاری قالب ها و ویرایش آن ها
  • نحوه نصب و استفاده از افزونه ها
  • نکات امنیتی وردپرس

این آموزش ها را میتوانید به صورت دوره در پکیج های آموزشی ما دریافت کنید اما در صورتی که نیاز به آموزش حضوری دارید میتوانید در خواست خود را ارسال کنید.

طراحی سایت در قم 

سایت در کنار سئو میتواند سکوی پرتاب یک کسب و کار باشد. طراحی سایت باید به گونه ای باشد تا کارایی لازم برای کاربران را داشته باشد و تمام موارد سئو در آن رعایت شده باشد. در صورتی که نیاز به یک سایت برای شرکت و یا نمایش محصولات خود دارید درخواست خود را ارسال کنید تا با شما تماس گرفته شود.

در صورتی که زمان لازم برای طراحی سایت برای شما را نداشته باشیم شما به دانشجو های دوره طراحی سایت لینک میشوید.
آموزش طراحی سایت در قم

چنانچه قصد یادگیری طراحی سایت را دارید آکادمی پاراگراف دوره آنلاینی تهیه دیده است و در صورت تمایل میتوانید در کلاس های حضوری نیز شرکت فرمائید. در این آموزش ها تمام نکات طراحی سایت بیان میشود که بسیاری از این نکات برای سئو سایت مهم و حیاطی است. طراحی سایت به دو روش نصب آنلاین بر روی سی پنل و نصب بر روی Xamp بیان میشود.

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد